Darujte svět: Darujte National Geographic

Přemýšlíte, jaký dárek dát svým blízkým k Vánocům? Jestli rádi pronikají do přírodních, technických, kulturních a etnických tajů světa, objednejte jim roční přeplatné časopisu National Geographic. Jako bonus dostanete jednu z třinácti oblíbených stolních her.  

Získejte k předplatnému National Geographic dárek, který rozšíří vaše znalosti.

Zapomeňte na vánoční shon a objednejte roční předplatné exkluzivního měsíčníku National Geographic jen za 899 Kč. K tomu od nás dostanete oblíbenou stolní hru podle vlastního výběru. Je jen na vás, jestli si vyberete:

  • iKnow Česko – unikátní kvízová hra zaměřená na Česko, která je okořeněná napínavým herním systémem
  • Svět – zábavná hra pro zvídavé pozemšťany. Prožijte cestu kolem světa ve 2 400 otázkách. Jak dobře znáte svůj domov – planetu Zemi?
  • Evropa – hra, která přináší spoustu zábavy v kombinaci se zajímavými informacemi o evropském kontinentu a jeho obyvatelích
  • Česko – zábavná hra pro zvídavé Čechy, ve které najdete 2 400 zajímavých otázek rozdělených do 6 okruhů: historie, kultura, příroda/věda/technika, geografie, sport a různé
  • Regionální kvízové hry – edice kvízových her, které mapují jednotlivé regiony Čech, Moravy a Slezska. Vyberte si: Vysočina, Západní Čechy, Severní Morava a Slezsko, Jižní Morava, Praha, Východní Čechy, Jižní Čechy, Střední Čechy nebo Severní Čechy.

Předplatné objednávejte na www.predplatneNG.cz. Najdete tady ke stažení i dárkový certifikát. O zbytek už se postaráme my.

National Geographic je světově proslulý cestovatelsko-naučný měsíčník, který se začal vydávat v roce 1888 v Americe. Česká mutace vychází od roku 2002. Je založený na původních reportážích z různých oborů vědeckého bádání a doprovázený exkluzivními fotografiemi od renomovaných autorů. Přináší strhující pohled do přírodních, technických, kulturních a etnických tajů tohoto světa.

Jsme na Facebooku

Večer v TV

Celý program

Nejčtenější články

Přihlášení k odběru newsletteru

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a neuniknou vám žádné novinky z webu i časopisu National Geographic.