Autor: Zuzana Tornikidis

VIP autor Zuzana Tornikidis se narodila a vyrostla v Praze, hned po maturitě si ale začala plnit své sny o cestování, životě a studiu v zahraničí. Postupně žila ve Velké Británii, Španělsku, Venezuele, Nizozemí, USA a Řecku a cestovala, kde se dalo. Ve Spojených státech adoptovala svoji první dceru - odtud i téma jejího blogu: cestování s dětmi. Zuzana vystudovala komunikaci a Public Relations, později ještě obor finance a finanční řízení. Jejím velkým koníčkem je studium jazyků. Po návratu do České Republiky pracovala jako diplomat na Ministerstvu zahraničních věcí ČR, později odešla do soukromého sektoru, kde se věnuje komunikaci, politickému marketingu a tzv. governmental relations.

Články autora

Cesty s dítětem: S kojencem po Atlantě
Zuzana Tornikidis adoptovala v USA holčičku, ve dvou dnech jejího života. Od té doby toho spolu spoustu procestovaly. Její zážitky mohou odpovědět na zbytečné dilema, jestli dítě nebo batoh. Proč zbytečné? Zvládnout se dá obojí a stojí to za to!

Cesty s dítětem: S kojencem po Atlantě

Články
Cesty s dítětem: Začalo to adopcí
Zuzana Tornikidis adoptovala v USA holčičku, ve dvou dnech jejího života. Od té doby toho spolu spoustu procestovaly. Její zážitky mohou odpovědět na časté dilema, jestli dítě nebo batoh. Zvládnout se dá obojí a stojí to za to!

Cesty s dítětem: Začalo to adopcí

Články