Články - spolupráce

Hornický skanzen Maryau, Ondřej Soukup
Hradů a zámků už jste prozkoumali hodně a chcete vyrazit za technickými památkami? Středočeský je známý mimo jiné pro svou bohatou hornickou tradici. Jak se ještě nedávno těžilo uhlí a jak vypadal život českých havířů? Následující instituce nabízí exkurze do historie, které budou bavit nejen vás, ale i vaše děti.

Za hornickou tradicí středních Čech

Plánujete-li poznávací zájezd do Itálie, neměla by ve vašem cestovním itineráři chybět oblast Dolomit. Část Alp rozprostírající se na severu Itálie je bohatá na křišťálově čistá jezera, vysoké skalní štíty a průsmyky, které nabízejí úchvatné výhledy do okolí. Které tři destinace byste na svých cestách neměli minout? A co vše zařídit, než překročíte české hranice?

Prozkoumejte krásu Dolomit autem. Která místa byste neměli minout?

Letiště Heathrow má 5 terminálů a 231 gatů, nabízí i několik letištních salonků, které zpříjemní dlouhé čekání.
KOMERČNÍ SPOLUPRÁCE: Letíte do Velké Británie a rádi byste věděli, co očekávat od místního letiště? Nebo máte plánovaný několikahodinový přestup na letišti Heathrow a netušíte, co během přestupu stihnete podniknout? Pojďme se podívat, co letiště nabízí a jak nejrychleji zvládnout výlet do centra za jedno odpoledne. 

London Heathrow Airport: Co na letišti najdete a jak se z něj dostanete do města

REKLAMA
Příroda je v Ománu krásná po celý rok, i proto jsou v nabídce cestovních kanceláří jak letní, tak i zimní zájezdy.
KOMERČNÍ SPOLUPRÁCE: Čeští turisté čím dál častěji v zimním čase vyráží do Spojených arabských emirátů, avšak ty nejsou jediným státem na Arabském poloostrově, který u našinců stoupá na oblibě. Popularitu si získává i sousední Omán. Proč země ležící na pobřeží Arabského moře a Ománského zálivu láká cestovatele z celého světa?

Arabský poloostrov nejsou jen Emiráty. Proč je dovolená v Ománu lepší volbou?

REKLAMA
I Krkonoše, naše nejvyšší hory, lákají vyrazit na běžky.
KOMERČNÍ SPOLUPRÁCE: Ta pravá „ladovská zima” na nás sice ještě čeká, ale i přesto je nyní ten správný čas, vybrat si destinaci pro vaši zimní dovolenou. Volné kapacity v hotelech poblíž sjezdovek rychle mizí, ale stále je na českých horách mnoho míst, kde si můžete zimu užít. A pokud jste milovníci běžkování, poradíme vám, kam vyrazit letos, abyste byli in!

Běžková sezóna se blíží! Kam letos vyrazit?

REKLAMA