Články - spolupráce

Letiště Heathrow má 5 terminálů a 231 gatů, nabízí i několik letištních salonků, které zpříjemní dlouhé čekání.
KOMERČNÍ SPOLUPRÁCE: Letíte do Velké Británie a rádi byste věděli, co očekávat od místního letiště? Nebo máte plánovaný několikahodinový přestup na letišti Heathrow a netušíte, co během přestupu stihnete podniknout? Pojďme se podívat, co letiště nabízí a jak nejrychleji zvládnout výlet do centra za jedno odpoledne. 

London Heathrow Airport: Co na letišti najdete a jak se z něj dostanete do města

REKLAMA
Příroda je v Ománu krásná po celý rok, i proto jsou v nabídce cestovních kanceláří jak letní, tak i zimní zájezdy.
KOMERČNÍ SPOLUPRÁCE: Čeští turisté čím dál častěji v zimním čase vyráží do Spojených arabských emirátů, avšak ty nejsou jediným státem na Arabském poloostrově, který u našinců stoupá na oblibě. Popularitu si získává i sousední Omán. Proč země ležící na pobřeží Arabského moře a Ománského zálivu láká cestovatele z celého světa?

Arabský poloostrov nejsou jen Emiráty. Proč je dovolená v Ománu lepší volbou?

REKLAMA
I Krkonoše, naše nejvyšší hory, lákají vyrazit na běžky.
KOMERČNÍ SPOLUPRÁCE: Ta pravá „ladovská zima” na nás sice ještě čeká, ale i přesto je nyní ten správný čas, vybrat si destinaci pro vaši zimní dovolenou. Volné kapacity v hotelech poblíž sjezdovek rychle mizí, ale stále je na českých horách mnoho míst, kde si můžete zimu užít. A pokud jste milovníci běžkování, poradíme vám, kam vyrazit letos, abyste byli in!

Běžková sezóna se blíží! Kam letos vyrazit?

REKLAMA
Vánoce na Kubě provází hudba na každém kroku, veselí a radost.
KOMERČNÍ SPOLUPRÁCE: Teplé moře, bílé písečné pláže, slunce a klid. Představa, která láká stále více lidí. Strávit Vánoce v exotickém Karibiku není dnes tak nepředstavitelné, jako kdysi. Co můžete od takových Vánoc očekávat?

Vánoce v objetí slunce: Jak se slaví v Karibiku?

REKLAMA
Jedna z kávových továren Centrální vysočiny
KOMERČNÍ SPOLUPRÁCE: Vietnam patří k zemím, kde se pěstování kávy daří. A to natolik, že se tato asijská země během posledních třiceti let probojovala na druhé místo žebříčku největších světových producentů kávy a předstihla tak i Kolumbii, jejíž káva je ve světě velmi populární.
6 fotografií

Vietnam - opomíjená kávová velmoc

REKLAMA
Ať jsou malí klokani seberoztomilejší nebo na jiných kontinentech populární, zde patří mezi škůdce.
KOMERČNÍ SPOLUPRÁCE: Příroda Nového Zélandu je nádherná a na první pohled zdravá. Ekosystém však od příchodu lidí nesmírně trpí. Jeden z největších problémů vytvořili lidé vědomým i nevědomým zavlečením nepůvodních živočichů na pevninu. K těm se řadí i menší druhy klokana wallaby.

Roztomilí klokani na mušce Nového Zélandu

REKLAMA
Od března do srpna hostí australské pobřeží tyto mírumilovné obry jako jediné místo na světě, kde se pravidelně vyskytují ve větším počtu.
KOMERČNÍ SPOLUPRÁCE: Největší žijící zástupce žraloků, žralok velrybí, vzbuzuje svou velikostí respekt. Tento mnohdy až osmnáctimetrový obr potulující se v tropických vodách je ale v jádru nevinné stvoření. Živí se planktonem a malými obratlovci, a tak se na setkání s ním můžete bez obav těšit.

Tváří v tvář největšímu žralokovi světa. Potápějte se s ním v Austrálii

REKLAMA
Voda v Mrtvém moři je tak hustá, že i otočení na břicho vás bude stát slušnou dávku úsilí a za žádnou cenu se tady nezvládnete utopit.
KOMERČNÍ SPOLUPRÁCE: Přestože je Mrtvé moře ve skutečnosti bezodtokové jezero, díky některým jeho vlastnostem je takto označované právem. Voda bohatá na minerály je tady asi devětkrát slanější než ta ve Středozemním moři. Jezero leží v nejnižším bodě východoafrického příkopu, tedy 420 metrů pod hladinou moře, což z něj dělá nejníže položené odkryté místo na zemském povrchu.

Jaké moře se chystáte letos objevit? Známe 3 důvody, proč prozkoumat to Mrtvé

REKLAMA
Nové Gettyho centrum otevřelo své brány veřejnosti v roce 1997. Veřejnost má vstup zdarma.
KOMERČNÍ SPOLUPRÁCE: V Los Angeles nejsou asi galerie umění to první, co návštěvníka napadne jako způsob, jak strávit příjemný den ve stínu. Nejlidnatější americké město na západním pobřeží láká turisty hlavně na Hollywood, chodník slávy, písčité pláže na předměstích u Santa Monicy a Malibu. Ale kdo hledá, najde.

Za uměním do Los Angeles

REKLAMA