Články

Nové Gettyho centrum otevřelo své brány veřejnosti v roce 1997. Veřejnost má vstup zdarma.
KOMERČNÍ SPOLUPRÁCE: V Los Angeles nejsou asi galerie umění to první, co návštěvníka napadne jako způsob, jak strávit příjemný den ve stínu. Nejlidnatější americké město na západním pobřeží láká turisty hlavně na Hollywood, chodník slávy, písčité pláže na předměstích u Santa Monicy a Malibu. Ale kdo hledá, najde.

Za uměním do Los Angeles

REKLAMA
Slepí lidé se nyní mohou konečně pustit do řešení nejznámějšího mechanického hlavolamu na světě, který prověřuje logické myšlení, prostorovou představivost, zručnost i rychlost.

Skvělý nápad: Rubikova kostka pro nevidomé

Kromě pláží a koupání nabízí Omán přírodní bohatství v podobě vysokých hor i fascinujících písečných dun, které zdobí pouštní oázy.
KOMERČNÍ SPOLUPRÁCE: Omán je jako vystřižený z pohádek Tisíce a jedné noci. Horské masivy, rozpálené pouště, malebné oázy i nekonečné pláže omývané azurovým mořem. To jsou jen některé střípky ze země, jejíž noci rozzáří tisíce hvězd. Poznejte velkolepou rozmanitost, krásu, kulturu a smyslnost orientu. 

Omán nabízí turistům luxus, přírodní krásy i smyslnou tvář orientu

REKLAMA
"Kde já jsem ho už viděl?" ptal se stařičký otec pyšné princezny. Kdyby mu byla příroda nadělila lepší schopnost rozlišovat tváře, byl by hned poznal, že před ním stojí král Miroslav a nikoli zahradník. Celá pohádka by se ihned ubrala jiným směrem.

Máte paměť na tváře? Možná se uplatníte u policie