Články

Kromě pláží a koupání nabízí Omán přírodní bohatství v podobě vysokých hor i fascinujících písečných dun, které zdobí pouštní oázy.
KOMERČNÍ SPOLUPRÁCE: Omán je jako vystřižený z pohádek Tisíce a jedné noci. Horské masivy, rozpálené pouště, malebné oázy i nekonečné pláže omývané azurovým mořem. To jsou jen některé střípky ze země, jejíž noci rozzáří tisíce hvězd. Poznejte velkolepou rozmanitost, krásu, kulturu a smyslnost orientu. 

Omán nabízí turistům luxus, přírodní krásy i smyslnou tvář orientu

REKLAMA
"Kde já jsem ho už viděl?" ptal se stařičký otec pyšné princezny. Kdyby mu byla příroda nadělila lepší schopnost rozlišovat tváře, byl by hned poznal, že před ním stojí král Miroslav a nikoli zahradník. Celá pohádka by se ihned ubrala jiným směrem.

Máte paměť na tváře? Možná se uplatníte u policie

KOMERČNÍ SPOLUPRÁCE: Rádi cestujete? Dvojice českých cestovatelů Kamila a Tomáš vyrazili 1. 8. objevovat krásy České republiky! Během celého srpna navštíví největší perly měst, nedotčenou přírodu i oblíbené památky.

Cestuj s CEWE: 2 cesty, 2 páry, 60 dní cestování

REKLAMA
Plachý kytarovec jemenský je lovený pro maso a zejména ploutve, jakožto hlavní přísady do v Asii oblíbené žraločí polévky.
Podle poslední aktualizace Červeného seznamu ohrožených druhů, který každé dva roky vydává Mezinárodní svaz ochranu přírody (IUCN), je ohroženo přes 28 000 živočichů a rostlin po celém světě.

Více než 28 000 druhů je aktuálně v ohrožení