Články

Města, která se nacházejí přímo na břehu přehrady a o jejichž návštěvu by se návštěvníci rozhodně neměli ochudit jsou Lipno nad Vltavou, Frymburk, Horní Planá a Černá v Pošumaví.
KOMERČNÍ SPOLUPRÁCE: Palmy, slanou vodu a skalnaté útesy byste tu sice hledali marně, ale když vezmete zavděk nekonečné vodní hladině, ve které se zrcadlí majestátní šumavské lesy, musíte si přiznat, že i Lipno má něco do sebe.

Všechny odstíny českého moře

REKLAMA
V posledních letech prokazatelně došlo k prodloužení pylové sezóny.
V České republice je 2,5 milionu alergiků, nejvíce na pyl a roztoče. Za 20 let se přitom počty pacientů zdvojnásobily. Odborníci na základě svých studií vysvětlují, co je příčinou našich obtíží spojených s tzv. polinózou neboli alergií na pyl.

Zjištění vědců: Jak změna klimatu ovlivňuje naše alergie

Než koupíte stan, je potřeba si položit několik důležitých otázek.
KOMERČNÍ SPOLUPRÁCE: Léto už se pomalu blíží a mnozí z nás se těší hlavně na to, že se sbalí a vyrazí kempovat. Mnohdy postačí vzít jenom stan, spacák a další drobné vybavení. Nezávislost a jednoduchost takovéhoto druhu cestování určitě stojí za to. Velmi důležité je mít tu správnou výbavu. 

Vyrážíte stanovat? Jak vybrat to správné vybavení a ušetřit?

Krásná pampeliška na zeď zcela rozhodně patří.
KOMERČNÍ SPOLUPRÁCE: Víte, s jakou květinou si většina lidí spojuje jaro? Máte pravdu, samozřejmě s pampeliškou. Tato krásná žlutá květina je sice mnohými milovníky zelených pažitů považována za nejhorší plevel, nicméně na loukách i mezích vypadá kouzelně.

Fototapeta pampelišky: Když zlatavou krásu střídá chmýří

REKLAMA