Zázračné křišťálové děti: Kdo vlastně jsou a jak je poznáte?

Překvapuje vás vaše dítě neuvěřitelnou vnímavostí, citlivostí a laskavostí? Dívá se na vás svýma velkýma očima tak moudře a pronikavě, že máte pocit, jako by vám vidělo hluboko do duše? Projevuje se jako radostné, velmi milé, smířlivé, tolerantní a vyrovnané? Pokud ano, pak máte doma zřejmě takzvané křišťálové dítě.

Křišťálové děti: Světlonoši, kteří vám vidí do duše. Máte je doma?

Křišťáloví zrozenci nesou své jméno podle pastelových odstínů jejich aury, která vyzařuje duhovým efektem jako krystaly křišťálu, když je otočíte proti světlu. Narozdíl od takzvaných indigových dětí nepřišly na svět proto, aby změnily systém, aby revoltovaly nebo bojovaly proti nespravedlnosti. Tyto děti jsou tu proto, aby do našich životů vnesly harmonii, lásku a světlo. Mají neuvěřitelnou léčivou moc uzdravovat lidská srdce a činí to s úplnou čistotou svých myšlenek.

RUSKÝ EXPERIMENT 1943: ZVRÁCENOST, KTERÁ Z LIDÍ UDĚLALA VRAŽDÍCÍ ZOMBIE

Úzká vazba

Přestože se mezi námi křišťálové děti objevovaly i dříve, jejich hlavní doba přišla po roce 1995, kdy se začaly rodit ve větší míře především díky tomu, že nastala doba vhodná pro jejich čistý způsob života a take díky tomu, že jejich rodiče či prarodiče často bývají již duchovně založeni a vytvořili svým potomkům příhodné podmínky. Také proto bývají tyto děti často velmi úzce vázány na někoho ze svých rodičů nebo prarodičů, který jim dokáže porozumět na vysoké duševní úrovni. Odloučení od takového člověka velmi těžce snášejí, a dokonce v nich může vyvolat silnou frustraci a depresi, zvláště pokud se jedná o menší dítě.Spjaty s přírodou

Křišťálové děti bývají velmi hudebně nadané, umělecky založené a kreativní, mají úzký vztah k přírodě, zvířatům, ale i ke krystalům a kamenům, které vůbec nechápou jako něco neživého, ale jako součást života na planetě a jako zdroj energie. Právě z přírody často čerpají svou energii proto, aby ji mohly dávat dál. Díky svému propojení s přírodou křišťálové děti velmi dobře chápou a ovládají své tělo. Jsou nebojácné, dokážou prolézat a přelézat těžko dostupná místa s neuvěřitelnou lehkostí a samozřejmostí, jako by se vznášely. Často upřednostňují vegetariánskou stravu a rozhodně jim nedělá dobře překombinovaná, složitá potrava, která jejich tělo velmi zatěžuje. Proto často můžeme mít pocit, že jsou rozmazlené a zmlsané.

ŽRALOČÍ RÁJ SE NA KOKOSOVÉM OSTROVĚ PROMĚNIL V KRVAVÉ PEKLO

Jiný způsob komunikace

Vrozené dary křišťálových dětí, jako např. jejich schopnost telepatie, bývají často nepochopeny – jsou často důvodem, proč tyto děti začínají mluvit později, někdy s prvními větami čekají až do svých třech až čtyřech let. Tyto děti jsou často kontaktní a komunikativní jiným způsobem. Jsou totiž obdařeny moudrostí a duchovním nadáním a jsou velmi laskavé a vnímavé. Často spontánně objímají lidi v těžkých situacích.
Křišťálové děti občas kontaktují své maminky ještě před početím. Objevují se velmi zřetelně v jejich snech a přinášejí jim informaci, že se narodí. Těhotenství maminky s takovým dítětem je často spojeno s osobním růstem matky.Přítomnost léčí

Křišťálové děti mají ve svém srdci tolik lásky, že jejich pouhá přítomnost má léčivý efekt. Užívají terapii jedinečné útěchy, soucitu a schopnost říct tu správnou věc, která inspiruje, uklidní nebo pozvedne. Učí nás lásku přijímat. Jsou přirozeně optimistické. Tyto děti mají vysoké povědomí o Bohu. Jsou také silně propojeny s energií Země, přírody, Měsíce a hvězd. Některé komunikují s neviditelnými bytostmi a milovanými zemřelými v konkrétní rodině. Křišťálové děti rády kreslí, malují, tvoří a hrají divadlo. Dokážou se zabavit úplně obyčejnými věcmi. Zatímco u předchozí generace se zdálo, že pouze složité a drahé hračky je udrží šťastné, křišťálové děti oceňují jednoduchost. Díky své smířlivosti a laskavosti jsou tyto děti velmi nekonfliktní. Pokud k nějakému sporu či konfliktu dojde, vycouvají z něj. Neumí bojovat a takové situace jsou pro ně velmi stresující a vyčerpávající, proto se raději stahují stranou nebo samy do sebe. Jsou to nositelé velmi jemných vibrací lásky a je na nás, abychom jim pomohli tyto vibrace lásky a smíření šířit dál.

JE MOŽNÉ KLONOVAT NEANDRTÁLCE? BYL BY CHYTRÝ, ODOLNÝ, DOŽÍVAL BY SE 150 LET

Související články