Pohodlí na dovolené: Bez těchto vychytávek se neobejdete

Česká značka FIXED nabízí řadu praktických doplňků, které cestování zpříjemní a usnadní. Objevte vychytávky, díky kterým si užijete letní dobrodružství naplno

Zdroj: FIXED

Zachyťte všechny zážitky

Rádi dokumentujete své zážitky? Pak je pro vás multifunkční MagSafe selfie tyč a tripod v jednom, FIXED MagSnap, nezbytností.  Selfie tyč je vybavena technologií MagSafe, umožňující snadné a bezpečné připojení i oddělení telefonu, ideální pro rychlé a pohodlné focení. Stabilní tripod umožňuje pořizování videí a fotek bez rozmazání. Tyč lze rozložit až do délky 72 cm, složená je vysoce kompaktní a délkou 17 cm se vejde do batohu. Bluetooth spoušť umožňuje ovládání na dálku.

Zdroj: FIXED

Ani ta nejlepší výbava při pořizování fotek a videí nepomůže, vybije-li se vám telefon či notebook. Powerbanka FIXED Zen 20 Pro s kapacitou 20 000 mAh a podporou rychlého nabíjení PD 3.0 zajistí energii pro všechna vaše zařízení v průběhu celého dne. Powerbanka je vybavena 2x USB-C a 1x USB-A porty a má schopnost nabíjet až tři zařízení současně. Maximální výkon 130 W umožňuje nabíjení telefonů nebo notebooků. Zabudovaný LCD displej informuje o zbývající kapacitě a výkonu jednotlivých portů.

Zdroj: FIXED

Vždy při sobě

Chystáte-li se na dovolenou k vodě oceníte voděodolný vak FIXED Float Bag. Vak je vybaven nastavitelným popruhem a ochrání vaše cennosti před vodou a pískem. Do vaku o objemu 3l se kromě telefonu vejde peněženka, sluchátka nebo jiné drobnosti.

Zdroj: FIXED

FIXED Verona taštička je doplněk pro každého, kdo chce mít cennosti v bezpečí a po ruce. Verona je vyrobena v prostějovské dílně z kvalitní koženky odolné proti poškrábání. Rozdělení tašky na hlavní kapsu pro telefon a druhou menší třeba pro kreditní karty usnadňuje rychlý přístup ke všemu, co potřebujete mít vždy při sobě. Unisex design a různé barevné varianty snadno sladíte s outfitem.

Zdroj: FIXED

Šetřete místo

MagFlex 3v1 je řešením pro každého, kdo má více než 1 zařízení a nechce s sebou vozit klubko nabíječek. Kompaktní nabíječka umožňuje nabíjení až tří zařízení současně, můžete tak nabíjet telefon, chytré hodinky a třeba bezdrátová sluchátka. Skládací konstrukce šetří místo v kufru. Díky multifunkčnímu designu ji lze použít i jako nabíjecí podložku nebo stojánek.

Více informací na fixed.zone

Zdroj: FIXED