Fotky

Místo radosti a vůně svařeného vína květiny a zapálené svíčky... Lidé přicházejí na vánoční trh v centru Berlína uctít památku těch, kteří zemřeli po teroristickém útoku, kdy kamion vjel do davu nic netušících návštěvníků.
Místo radosti a vůně svařeného vína květiny a zapálené svíčky… Lidé přicházejí na vánoční trh v centru Berlína uctít památku těch, kteří zemřeli po teroristickém útoku, kdy kamion vjel do davu nic netušících návštěvníků.

Růže pro Berlín

Foto týdne
Sotva si lze všimnout stavebního dělníka, který se podílí na přípravách obrovského vánočního stromu v Kolombu. Největší město Srí Lanky se pyšní moderními mrakodrapy i hinduistickými svatyněmi.

Velká nádhera

Foto týdne
Co je k vytvoření nádherné duhy potřeba? Stačí vám jen zapadající slunce a vařící voda, kterou „hodíte" do vzduchu, kde zareaguje s teplotou -35 stupňů Celsia, která vás teď nemine v kanadském městě Yellowknife.
Co je k vytvoření nádherné duhy potřeba? Stačí vám jen zapadající slunce a vařící voda, kterou „hodíte" do vzduchu, kde zareaguje s teplotou -35 stupňů Celsia, která vás teď nemine v kanadském městě Yellowknife.

Ledová duha na přání

Foto týdne
Více než 50 hladových pelikánů se konečně dočkalo. Ptáci už netrpělivě vyhlíželi muže, který jim v australském městě Kingscote přinesl bednu plnou ryb.
Více než 50 hladových pelikánů se konečně dočkalo. Ptáci už netrpělivě vyhlíželi muže, který jim v australském městě Kingscote přinesl bednu plnou ryb.

Povolání: Krmič pelikánů

Foto týdne
Válením v blátě vítají zemědělci v Nepálu deštivé období, které je velmi důležité pro sadbu rýže. Ve městě Pokhara jsou netradiční oslavy příchodu monzunového období každý rok v listopadu velkou událostí.
Válením v blátě vítají zemědělci v Nepálu deštivé období, které je velmi důležité pro sadbu rýže. Ve městě Pokhara jsou netradiční oslavy příchodu monzunového období každý rok v listopadu velkou událostí.

Sláva dešti

Foto týdne
48 hodin stačilo Japoncům na kompletní opravu rušné silnice poblíž vlakového nádraží ve městě Fukuoka. Obří kráter, který byl 30 metrů dlouhý a 15 metrů hluboký, vznikl kvůli nedaleko budovanému tunelu metra.
48 hodin stačilo Japoncům na kompletní opravu rušné silnice poblíž vlakového nádraží ve městě Fukuoka. Obří kráter, který byl 30 metrů dlouhý a 15 metrů hluboký, vznikl kvůli nedaleko budovanému tunelu metra.

A je to!

Foto týdne