Top galerie

Už deset let hraje Michael Job Ježíše v tematickém parku Holy Land Experience (Zážitek ze Svaté země) v Orlandu na Floridě.

Už deset let hraje Michael Job Ježíše v tematickém parku Holy Land Experience (Zážitek ze Svaté země) v Orlandu na Floridě.

Než vstoupí na jeviště jako Ježíš, nechává si Job v šatně upravit vlasy. Většinu roku je hlavní hvězdou představení.

Mezi jednotlivými výstupy žehná Job návštěvníkům. Zvláštní pozornost věnuje dětem. Myslí si, že většina z nich toho o křesťanství moc neví.

Za nemocné návštěvníky se Job modlí. Říká, že uzdraví až 40 lidí denně.

V parku Holy Land Experience (Zážitek ze Svaté země) přehrávají řadu krátkých představení ze života Ježíše. Mnozí vystupující jsou profesionální tanečníci a herci.

Aby připomínal Ježíše, nemusí mít Job na sobě modlitební štólu a dlouhé roucho. V restauracích ve městě ho často zastavují lidé, kteří ho poznávají.

Job a další herec procházejí parkem Holy Land Experience (Zážitek ze Svaté země), který byl vybudován, aby připomínal starý Jeruzalém.

S rukou na jejím čele uděluje Job návštěvnici požehnání. Modlitbami za diváky tráví Job spoustu času. Inspicienti říkají, že ho před každým představením musí hledat.

Job prochází replikou Kumránských jeskyní v izraelské poušti, kde byly nalezeny první svitky od Mrtvého moře.

Návštěvníci parku Holy Land Experience (Zážitek ze Svaté země) se fotografují s Jobem před třetinovou replikou starověkého chrámu krále Heroda.

Job kráčí ke Scriptoriu. To je muzeum, které má jednu z největších biblických sbírek v zemi.

Zvětšit