více >>

Soutěž: Jak ochránit zahrádku před škůdci přírodní cestou?

Pozitivní účinky biofungicidů v boji proti plísňovým chorobám rostlin ocení všichni zahrádkáři a pěstitelé, kteří chtějí sklidit zdravou úrodu bez použití chemie. Postřik Polyversum Biogarden je založen na čistě přírodním mikroskopickém houbovém organismu, který se ve velmi nízkých koncentracích přirozeně nachází v půdě. A nyní ho můžete vyhrát!

Polyversum Biogarden nemá žádnou ochrannou lhůtu, což znamená, že kdykoli po aplikaci postřiku lze plody sklízet a po opláchnutí je ihned konzumovat.

České hospodyňky a zahrádkáři si oblíbili pěstování ovoce a zeleniny na vlastních záhoncích a zahradách. Často se však musejí vypořádat se škůdci, kteří úrodu napadají. Český biologický fungicidní přípravek Polyversum Biogarden proti plísňovým chorobám rostlin bojuje s houbovitými parazity zcela bez chemie, a tak zaručí sklizeň bez nebezpečných pozůstatků chemických látek, téměř v bio kvalitě.

Vzhledem k čistě biologickému účinku nelze ošetřené rostliny škodlivě předávkovat, preparát totiž neobsahuje toxiny a na ošetřených rostlinách či plodech nezanechává škodlivé zbytky chemických látek. Neohrožuje tedy ani včelstva. Polyversum Biogarden nemá žádnou ochrannou lhůtu, což znamená, že kdykoli po aplikaci postřiku lze plody sklízet a po opláchnutí je ihned konzumovat.

O co hrajeme?

Tři z vás získají přípravek Polyversum Biogarden. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a mít trochu štěstí. Nápovědu hledejte na www.biopreparaty.eu.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami. Pravidla soutěže najdete zde.

Vyhrajte Polyversum Biogarden

Soutěžit můžete od 28. 3. do 10. 4. 2016. Výherci: Honza F., Studénka Milan J., Vsetín Jaroslav H., Heřmanův Městec

Soutěž byla ukončena.