Vyhrajte ty nejlepší pomocníky ve funkční přírodní kosmetice Sportique

Aktivní život klade na naši pokožku velké nároky. Dotek přírody, který kůži dodávají výrobky Sportique, je efektivní, nenásilný a šetrný - tak jako životní styl, který firma vyznává. Při vývoji receptur spojuje firma Sportique znalosti našich předků s nejnovějšími poznatky moderní vědy, aby mohla nabízet funkční kosmetiku bez škodlivé chemie.

Sportovní řada je označena švýcarským křížem slibujícím podporu a ochranu, slibujícím nadstandardní kvalitu a spolehlivost. Vyznačuje se pečlivě voleným a vyváženým složením obsahu a jakostí vstupních surovin. Výrobky jsou testovány vrcholovými sportovci v náročných podmínkách, aby osvědčily svou vhodnost a maximální funkčnost i ve výzvách každodenního života. Vůně orientálních bylin, alpských strání a lesů nebo svěžích citrusů jsou dány přírodní a bylinnou parfemací či esenciálními oleji.

O co hrajeme?

Vyhrát můžete krém Sportsmen's Friend, deo sprej Cipřiš-Citrus a desinfeknčí balzám na oděrky. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí. 

Krém Sportsmen's Friend
určen těm, kteří se nechtějí nechat zbrzdit. Jako správný přítel pokrývá celou škálu univerzálních neduhů, které vás pravidelně mohou trápit a ztěžovat vaši aktivitu. Je určený k ošetření silně namáhané pokožky rukou či nohou při práci i sportu. Protizánětlivé a zvlhčující účinky bambuckého másla (Shea Butter) se zde snoubí s pěstícími účinky rostlinných olejů (mandlový olej, olej z hroznových jader, kakaové máslo). Regenerační a antioxidační účinky zaručuje přírodní vitamín E (alpha tocopherol ) a vitamin C. Balzám obsahuje výtažek z břízy, bohatý na kyselinu salicylovou, která má silné protizánětlivé účinky. Masáž přípravkem přinese úlevu i při revmatických bolestech kloubů.

Deo sprej Cipřiš-Citrus
Smrdět vadí, potit se ne. Pocení je přirozenou očistou lidského těla. V Deo spreji Sportique je pocení omezováno účinnou směsí bylin, ale není mu bráněno. Výsledek funguje skvěle – nejste cítit agresivní směsí a na oblečení se díky absenci zinku nedělají skvrny. Vaši nejcitlivější pokožku navíc ošetřuje směs bylin a přírodní glycerin. Deo sprej se svěží vůní cipřiše a citronu narozdíl od klasických deodorantů a antiperspirantů neobsahuje Aluminium Chlorohydrate a jiné sloučeniny hliníku. Ty jsou podezřívány ze zvyšování rizika rakoviny horní poloviny těla a ukládání v těle. Účinná deo přísada spolu s bylinnými extrakty (měsíček, šalvěj, heřmánek, tymián) pohlcuje tělesný pach a poskytuje dlouhodobý pocit svěžesti. Nedráždí pokožku a je vhodný nejen pro sportovní aktivity. Nepostradatelný doplněk kompletní péče o tělo.

Desinfeknčí balzám na oděrky
Pro aktivní lidi jsou rány a oděrky denním chlebem. Když kácíte les, budete mít třísky, s tím všichni počítáme. Jenomže občas taková bolístka na správném (špatném) místě dokáže parádně zkřížit plány. Univerzální účinky balzámu oceníte na dovolené, na cestách i při sportu. Směs přírodních látek známých po staletí svými zklidňujícími a protizánětlivými účinky, vytvořená pro dnešní aktivní životní styl, napomáhá zklidnění ran a oděrek, drobných popálenin, popraskaných rtů i pokožky po opálení. Road Rash Remedy Balm obsahuje vyváženou kombinaci bambuckého másla (Shea butter), světlicového, brutnákového, ricinového, klíčkového oleje a oleje z indické byliny neem, myrrhu, heřmánek, řebříčkový olej a antioxidanty - vitamíny C a E (alpha tocopherol). Extrakt z Boswellie omezuje bolestivost a zarudnutí pokožky, olivový olej obohacený ozonem má prokázané výrazné antimikrobiální, antivirové a fungicidní účinky.

Tato soutěž se řídí všeobecnými soutěžními podmínkami. Pravidla soutěže najdete zde.

Vyhrajte ty nejlepší pomocníky ve funkční přírodní kosmetice Sportique

Soutěžit můžete od 14. do 27. března 2016. Výherci: Jana Š., Jirkov; Jarmila R., Orlová; Michal G., Zbraslav

Soutěž byla ukončena.