ŠTÍTEK: alkoholický nápoj

Skupina Citron
Citron a Tublatanka rockové kapely, které se na jevištích potkávaly zejména v 80. letech, vyrážejí na společné české a slovenské turné Souboj rebelů. Fanouškům přivezou i novou píseň jak jinak, než v podání Ládi Křížka a Maťa Ďurindy.
6 fotografií

Citron vyzval Tublatanku k souboji

Hudba
Ivan Hoffman
Udělat něco pro ženy už napadlo kde koho, ale když s tím přichází největší světový výrobce lihovin, nelze to přehlédnout. Navíc, když kvůli tomu mění logo a místo Jeníka chodce kráčí na láhvi luxusní skotské míchané whisky sličná Jane.

Den Ivana Hoffmana: Jane Walker

Hoffmanův deník
Ilustrační foto.
Ústí nad Labem - Nalévání alkoholu mladistvým, hraní nezletilých dětí a mládeže na výherních hracích automatech a dodržování obecně závazných vyhlášek města. To byl obsah preventivně bezpečnostní akce, kterou minulý týden uspořádala v Městském obvodu Severní Terasa ústecká městská policie.

Pil alkohol na veřejnosti. Dostal za to od strážníků pokutu

Zločiny a soudy
Ilustrační snímek.
Třebíč – Celkem dvaadvacet policistů vyrazilo v sobotu před třiadvacátou hodinou na rozsáhlou akci do zábavního klubu na Karlově náměstí v Třebíči. Reagovali tak na opakované problémy s návštěvníky tohoto klubu v centru města.

Policisté v klubu našli sáček s tabletami

Zločiny a soudy
Ilustrační foto
Střední Čechy - K omezení nadměrného pití alkoholických nápojů v Česku chce přispět akce Suchej únor, která začíná ve čtvrtek. Má přimět muže, ale i ženy k tomu, aby strávili měsíc bez kapky alkoholu. Pošesté ji pořádá Liga otevřených mužů, která dlouhodobě poukazuje na to, že Češi patří v pití alkoholu ke světovým rekordmanům.
21 fotografií

Startuje kampaň Suchej únor. S pitím je na hraně polovina mužů

Z okolí
Ilustrační foto
K omezení nadměrného pití alkoholických nápojů v Česku chce přispět akce Suchej únor, která začíná ve čtvrtek. Má přimět muže, ale i ženy k tomu, aby strávili měsíc bez kapky alkoholu. Pošesté ji pořádá Liga otevřených mužů, která dlouhodobě poukazuje na to, že Češi patří v pití alkoholu ke světovým rekordmanům.
21 fotografií

Startuje kampaň Suchej únor. S pitím je na hraně polovina mužů

Česko
Ilustrační foto.
Karlovarsko - Na zákaz prodeje a podávání alkoholických nápojů osobám mladším 18 let, řízení pod vlivem návykových látek nebo na pátrání po věcech pocházejících z trestné činnosti včetně odcizených vozidel či na dohled nad bezpečností silničního provozu v místech, kde častěji dochází k přestupkům, byla zaměřena další policejní akce s názvem Úklid.

Policie uklízela na Karlovarsku

Karlovarsko
Ilustrační foto.
Domažlicko – Při kontrole 65 vozidel bylo zjištěno 16 přestupků. Taková je bilance okresní dopravně bezpečnostní akce, která proběhla na Domažlicku ve čtvrtek 11. ledna od 14 do 19 hodin.

Policisté zjistili 16 přestupků

Zločiny a soudy
Ilustrační foto.
Domažlicko – Při kontrole více než osmdesáti vozidel na Domažlicku bylo zjištěno devět přestupků. To je výsledek nedělní dopravně bezpečnostní akce Y, do které se na Domažlicku zapojili dopravní policisté a také policisté pořádkové služby.

Každý devátý řidič se dopustil přestupku

Domažlicko
Ilustrační foto.
Horšovský Týn – Naštěstí jen s lehkým zraněním vyvázl šestiletý chlapec z úterní dopravní nehody, která se stala na silnici I. třídy mezi Semošicemi a Horšovským Týnem.

Malého chlapce srazilo auto

Domažlicko