ŠTÍTEK: Březno

Bavič Daniel Ferenc.
/ROZHOVOR/ Sype vtipy z rukávu a vůbec si neláme hlavu s tím, že jsou na rasovou notu. Kupodivu mu za to nikdo nenadává. Naopak, obecenstvo se může potrhat smíchy. Dělá to tak dobře, že si všiml mistr stand-up Miloš Knorr a dnes ho zastupuje. Bavič Daniel Ferenc, Rom z části Ústí nad Labem Krásné Březno začínal v malých barech. Zadarmo.

Bavič Ferenc: Nejhůř mi bylo, když tátu odváděli v poutech. Ústí ale miluju!

Divadlo
Na snímku je vítězný tým Žákovské futsalové ligy Václava Čecha v kategorii starších žáků ZŠ Na Příkopech.
Chomutov – Asociace školních sportovních klubů Chomutov a Spolek Chomutovská liga malého fotbalu uspořádaly v Městské sportovní hale v Chomutově finálový turnaj Žákovské futsalové ligy Václava Čecha v kategorii starších žáků. Vítězem se stal tým ZŠ Na Příkopech Chomutov, který vyhrál všechny své zápasy a stal se mistrem letošního ročníku.

Vítězem školní futsalové ligy je tým ZŠ Na Příkopech

Ostatní sporty
Děti v Kuchařovicích v neděli  odpoledne zahrály vánoční příběh pro zhruba dvě stovky diváků.
Kuchařovice – Novou místní tradici upevnilo den před Štědrým dnem vystoupení místních dětí v Kuchařovicích. Už podruhé se na prostranství před kulturním domem sešly desítky místních, aby se podívaly na živý betlém. „Děti odehrály vánoční příběh od narození Ježíška po příchod tří králů. Tentokrát jsme sáhli po trochu jiném scénáři a děti se proto musely naučit víc veršovaný text. Nebylo to pro ně úplně snadné, ale zvládly to výborně, ani jsem nemusela moc napovídat,“ chválila jedna z hlavních organizátorek Jitka Krulová.
22 fotografií

OBRAZEM: Kuchařovické děti zahrály živý betlém

Znojemsko
Házenkářky ústeckého Spartaku (v bílém) doma podlehly lídrovi soutěže z Českých Budějovic těsně 29:32. Frieserová střílí na branku. Foto: Deník/Rudolf Hoffmann
Ústí n. L. – Pokud přemýšlíte, na jaký sport se vydat o víkendu v sychravém listopadu, zkuste druholigovou házenou. V ústecké hale v Krásném Březně v Keplerově ulici můžete shlédnout rovnou dva zápasy!

Ústí čeká házenkářská sobota

Ostatní sporty
Okresní přebor: Bělá pod Bezdězem - Kosořice.
Mladoboleslavsko /FOTOGALERIE/ - Vedoucí tým okresního přeboru, rezervní tým Kosmonos, poprvé v sezoně nebodoval. Na hřišti Kostelního Hlavna nedokázal vstřelit branku a padl těsně 0:1. Vítězní domácí zaznamenali cenný úspěch a berou důležité tři body.
16 fotografií

Lídr přeboru poprvé padl

Okresy