ŠTÍTEK: Březno

Rostislav Vošický
Velkým tématem je v posledních zvláště suchých a teplých letech ochrana klimatu a přizpůsobení se klimatickým změnám. Na Chomutovsku se mu věnuje pracovně, ale i ve svém volném čase Rostislav Vošický. Pracuje na odboru životního prostředí chomutovského magistrátu, kde se specializuje na ochranu přírody a krajiny.

Rostislav Vošický: Ochrana přírody je tvůrčí práce

Chomutovsko
Volby. Ilustrační snímek
Volby do Sněmovny by v srpnu podle modelu agentury Median vyhrálo hnutí ANO. Stejně jako v březnu na počátku koronavirové pandemie v ČR by ho volilo 29,5 procenta lidí. S velkým odstupem za ním by skončili Piráti s podporou 12,5 procenta. Proti březnu tak předstihli ODS, která mírně ztratila a s 11 procenty by skončila třetí. Do dolní parlamentní komory by se dostalo zřejmě ještě šest stran. Vyplynulo to z průzkumu, který Median provedl v době od 1. do 27. srpna.
5 fotografií

Sněmovní volby by vyhrálo ANO, Piráti v průzkumu předstihli ODS

Česko
Street Hard Workout Battle.
Srdečně všechny zveme na soutěž ve cvičení s vlastní vahou těla, která se odehraje 5. 9. 2020 v Sokolově. Soutěž je věnovaná soutěžní kategorii sets and reps a bude se soutěžit v počtech shybů na hrazdě, kliků, dipů na bradlech a dřepech na jedné noze.

Street Hard Workout Battle Sokolov 2020

Čtenář reportér
FC CHomutov (v modrém).
Divizní fotbalisté FC Chomutov rozjeli novou sezonu vítězně. Na hřišti Brandýsa nebrali všechny tři body, ale urvali dva, když slavili po penaltovém rozstřelu 3:2. Ve normální hrací době se za chomutovský celek prosadili Chaloupka a Jelínek. Domácí dokázali zápas zremízovat až v devadesáté minutě díky Folwarcznému. 

Víkendový fotbal: Chomutov má dva body. V krajském přeboru týmy krachly

Fotbal
Proboštov (v bílém) - Duchcov 3:2
Příloha Deníku Fotbalové jaro, která vychází v pondělí 17. srpna, se zaměřuje na všechny týmy od ČFL až po I. B třídu. Přiblíží také dění v FK Duchcov. Zařadí se i v novém ročníku tento tým z Teplicka mezi aspiranty a popstup do I. A třídy? V klubu je čilý ruch, i když příprava ideální nebyla. 

Duchcov obnovil béčko, v áčku udržel opory. A chce být zase nahoře

Fotbal