ŠTÍTEK: Březno

Milan Seidl, trenér FK Ústí nad Labem a Grassroots trenér mládeže.
/GLOSA/ Grassroots trenér mládeže Milan Seidl si vyzkoušel hráčskou i trenérskou kariéru. Nyní se zabývá hlavně mládeží, a proto ví, jak těžké to ti, kdo svůj čas věnují právě budoucím nadějím, mají. V glose pro Deník nabízí rodák z Ústí nad Labem svůj pohled.

Máme zapálené trenéry mládeže, ale je potřeba sehnat další

Fotbal
Ilustrační foto
Papíry, papíry a zase jenom papíry. Okřídlenou větu z Pelíšků si nejspíš po večerech opakují manažeři Domova pro seniory v Krásném Březně. Vstoupili totiž dobrovolně do karantény a jindy než večer na papírování nemají čas. Z celkového počtu stovky zaměstnanců jich v karanténě zůstala jen necelá polovina, a tak se všichni mají co otáčet, aby se postarali o všech 151 klientů. V karanténě je tak na 200 lidí, prozatím prý všechno zvládají na jedničku.  
16 fotografií

Dva týdny zavření. Dvě stě lidí domova v Krásném Březně šlo do karantény

Regiony
Řidičský průkaz z roku 2007
Řešíte konec platnosti řidičského či občanského průkazu? Pak nemusíte nikterak pospíchat s jeho výměnou. Kvůli situaci kolem šíření nového koronaviru, který způsobuje nemoc Covid-19, ministerstvo vnitra udělilo výjimku. Ta platí ovšem po dobu vyhlášení nouzového stavu.

Řidiči mohou řídit i s propadlým průkazem

Berounsko
Podbořany (ve žlutém) - Krásný Dvůr 7:1
Velmi rázně vstoupil do jara Tatran Podbořany, osmý celek skupiny B nejnižší krajské soutěže. Vejprty porazil na umělé trávě v Žatci vysoko 9:1. Svěřenci trenéra Lukáše Haraga tak potvrdili zvěsti o tom, že na jaře budou silným týmem, který dá zapomenout na podzimní nezdary.

Podbořany změnily kádr k lepšímu. Vejprty vypráskaly 9:1

Kraje
Hokejbal ilustrační, kam za sportem ilustrační
Sportovní nabídka nadcházejícího víkendu je opět dost pestrá. Hned na úvod jarní části 2. ligy házenkářů přivítají hráči ústecké Chemičky rezervu Lovosic. Vylepšit třetí příčku ve 2. lize se budou doma pokoušet i volejbalistky Chabařovic, teoreticky se může slavit v Krupce, kde za jisté shody výsledků může domácí Boca Juniors Ústí nad Labem slavit postup do 2. futsalové ligy. To vše i mnohem víc naleznete v našich tipech v nabídce. 

Kam za sportem? Házenkářské derby, i další vydatné menu

Ostatní sporty
Na snímku je vítězný tým turnaje O pohár CHLMF kategorie starších žáků ze ZŠ Antonína Heyrovského Chomutov.
V Městské sportovní hale v Chomutově se konal závěrečný turnaj žákovské ligy ve futsalu starších žáků. O pohár Chomutovské ligy malého fotbalu tentokráte bojovaly týmy, které skončily v základních skupinách na třetím a čtvrtém místě.

ZŠ Heyrovského Chomutov vyhrála pohár CHLMF

Ostatní sporty