ŠTÍTEK: Březno

Neporažené Braňany čeká v okresním přeboru cestu na trávník silného Litvínova.
Podruhé během tří dnů se spolu opět utkají fotbalisté Horního Jiřetína a Mosteckého fotbalového klubu. Ve středu už se střeli v rámci krajského poháru a slavil Most 3:2. Na další výhru bude v sobotu útočit divizní Souš a tentokrát má obrovskou motivaci. V jejím areálu totiž budou celý den probíhat oslavy sta let místního klubu, které právě vyvrcholí zápasem s Dobříší. Souš je v tabulce divize B na parádním druhém místě.

Víkendový fotbal: Horní Jiřetín se opět utká s lídrem z Mosteckého FK

Fotbal
Fotbalisté Spořic se představí v Libouchci.
Na derby se tento víkend půjde do Perštejna, kam dorazí celek nedalekého Tatranu Kadaň. Jak tohle měření sil dopadne? Chomutovské fotbalisty čeká v divizi nepříjemný soupeř z Kladna. Dalšími zápasy o víkendu pokračuje také okresní přebor, který se na Chomutovsku hraje ve dvou skupinách. Podívejte se, kde hraje váš oblíbený tým.

Víkendový fotbal: Je tu derby! Do Perštejna přijede mužstvo Kadaně

Fotbal
Kulturní dům Slávie před rekonstrukcí.
České Budějovice – Pohnout kupředu by se měla plánovaná rekonstrukce KD Slavie. Podle prvního náměstka Juraje Thomy, který má na starosti českobudějovickou kulturu, 16. září bude na zastupitelstvu řešena smlouva na projektovou dokumentaci a 23. září rada schválí soutěžní podmínky rekonstrukce. „Ještě ten týden bude vyhlášena soutěž,“ slibuje. Ta by měla být uzavřena mezi lednem a březnem příštího roku.
20 fotografií

Akce ve Slavii budou ještě další rok

Českobudějovicko
Podbořany - Vroutek 0:1
Dvě sezony odehrálo první mužstvo FK Vroutek v A třídě. V obou sezonách dosahovalo velmi dobrých výsledků. Po podzimu 2018 bylo dokonce na prvním místě tabulky skupiny B. Vše směřovalo k tomu, že se mužstvo v pohodě udrží v A třídě i po reorganizaci soutěží a vytvoření pouze jedné skupiny A třídy. Vše je ale jinak, ve Vroutku se bude hrát od nové sezony pouze B třída.

Vroutek udržel A třídu, hrát ale bude nižší soutěž

Kraje