ŠTÍTEK: Březno

SDH Březno
Šestnáctičlenná výjezdní jednotka hasičů z Března vyráží k požáru do 10 minut od ohlášení. Naposledy zasahovala ve Faurecii a u trafostanice v Čejetičkách.

Hasiči vyjíždí do deseti minut

Hasiči
Březno u Chomutova se proměnilo na Divoký západ
Oblaka střelného prachu, ržání divokých i šlechtěných koní a především velká akční podívaná. V Březně u Chomutova dostanete v sobotu 6. července příležitost přenést se zpátky do dob, kdy na Divokém západě nevládly zákony, ale právo silnějšího.

Bledé tváře budou opět ve Březně bojovat s indiány

Chomutovsko
Na vyhlášení okresních futsalových soutěží Ústecka obdržel cenu za dlouholetou podporu svého celku, fanoušek FC NY Tiradores Ústí nad Labem Lukáš Běhounek.
Ústí nad Labem - V úterý večer proběhlo v klubovně sportovní haly v Krásném Březně vyhlášení okresních futsalových soutěží. Okresní titul obhájili futsalisté Klimax Baru, druhý skončil Kolbenschmidt, třetí Tiradores. Jejich dlouholetý fanoušek navíc dostal od okresního svazu futsalu a od disciplinární komise cenu za podporu klubu, která nemá na okresní úrovni obdoby.

Futsalisté ocenili vítěze: Okres znovu ovládl Klimax Bar

Ostatní sporty
Psí útulek. Ilustrační foto.
Mladá Boleslav - Město Mladá Boleslav má dlouhou dobu velký problém. Chybí mu psí útulek. Odchycení chlupáči tak musí až do Lysé nad Labem, což je pro všechny zúčastněné velký problém. Nyní by se to mohlo změnit.

Mladá Boleslav bude mít útulek. Konečně

Boleslavsko
Spořický gólman Milan Hanuš (na snímku), měl během prvního poločasu v utkání s Ervěnicemi plné ruce práce. Během první půl hodiny lovil třikrát míč ze své sítě.
Jirkov – Všechny zápasy posledního kola I. A třídy se hrály v stejný čas a to od 13:30 hodin. V zabijáckém vedru Ervěnice na nic nečekaly a do svého soupeře se pustily bez respektu. Spořice sice měly ještě při případném zaváhání Domoušic šanci na vítězství v soutěži, ale o svou naději přišly už po půl hodině. Ervěnice šly do vedení díky proměněné penaltě už v 19. minutě. Druhý gól přidaly po sedmi minutách, a když ve 29. minutě skórovaly potřetí, bylo rozhodnuto.
20 fotografií

Ervěnice v poslední utkání I. A třídy doma zařízly ambiciózní Spořice

Fortuna divize
Oldřichov - Proboštov (v bílém)
Teplicko – O víkendu poutá pozornost domácí zápas Oldřichova, v němž musí parta kouče Bory Matouše vyhrát, aby do posledního kola šla s tím, že má případný postup do krajského přeboru ve svých rukách. Naději na postup do elitní krajské soutěže živí i Bílina, čeká ji zápas v Březně. Na rozdíl od Oldřichova se ale musí ohlížet na výsledky soupeřů.

Kam o víkendu na fotbal? Oldřichov musí doma porazit Českou Kamenici

Fotbal
Fotbalisty Března (v zeleném) čeká derby v Klášterci.
Chomutovsko - Nevíte, kam vyrazit za fotbalem? Přinášíme přehled zápasů všech týmů z Chomutovska. Na divizní fotbalisty FC Chomutov čeká v sobotu druhé severočeské derby v řadě. Tentokrát budou hrát proti poslednímu celku soutěže z Mosteckého fotbalového klubu. Jaké jsou další zápasy?

Kam za fotbalem: Klášterec se utká v derby s Březnem

Fotbal
Jeden z rozhodujících momentů utkání. Obrnický útočník Jan Bohó nedal gólmanovi Března Martinu Luxovi šanci a penaltu bezpečně proměnil.
Březno – Oba týmy měly před zápasem shodně 24 bodů a v tabulce byly na devátém a desátém místě. To slibovalo pěknou podívanou. Jenže očekávání se nenaplnilo. Utkání začalo opatrně a nikdo nechtěl udělat chybu. Hrál se průměrný fotbal bez nápadu. Převládaly nakopávané míče a pohledných kombinací viděli diváci poskrovnu. Během prvních 45 minut si ani jeden z týmů nedokázal vypracovat vyloženou gólovou šanci.
20 fotografií

Obrnice obraly Březno o body

Kraje