ŠTÍTEK: cestovní pojištění

Ilustrační foto
Most - Cestovní pojištění šetří nejenom nervy, ale i peníze. Reklamní tahák českých pojišťoven se podle cestovních kanceláří, řady ostřílených světoběžníků a koneckonců turistů, kteří to zjistili příliš pozdě a za ošetření v daleké cizině platili jak mourovatí, zakládá na pravdě.

Lidé se na cestách o sebe více bojí, roste počet pojištěných

Mostecko
Ilustrační foto
Most - Cestovní pojištění šetří nejenom nervy, ale i peníze. Reklamní tahák českých pojišťoven se podle cestovních kanceláří, řady ostřílených světoběžníků a koneckonců turistů, kteří to zjistili příliš pozdě a za ošetření v daleké cizině platili jak mourovatí, zakládá na pravdě.

Lidé se o sebe na cestách více bojí, roste počet pojištěných

Regiony
DOVOLENÁ U MOŘE. Ilustrační foto.
Východní Čechy - Cestovní pojištění šetří nejenom nervy, ale i peníze. Reklamní tahák českých pojišťoven se ale podle cestovních kanceláří, řady ostřílených světoběžníků a koneckonců turistů, kteří to zjistili příliš pozdě a za ošetření v daleké cizině platili jak mourovatí, zakládá na pravdě.

Dovolená bez nervů: cestovní pojištění

Ekonomika
Ilustrační foto
Před létem a dobou dovolených nastává období, kdy byste měli začít uvažovat o tom, jaké cestovní pojištění si zařídíte. Pokud zapomenete, riskujete hodně. Jeden nečekaný úraz v cizině vás zadluží na mnoho dalších let, částky jdou do milionů korun.

České zdravotní pojištění v cizině nestačí

Cestujeme
Ilustrační foto
Standardní cestovní pojistky poskytují dostatečnou ochranu jen na běžné dovolené v cizině. Jakmile se ale chcete na dovolené věnovat rizikovějším aktivitám, třeba některým sportům, musíte před odjezdem uzavřít cestovní pojištění vztahující se také na ně. V opačném případě budete například při potápění nepojištěni.

Na co už cestovní pojištění nestačí?

Moje peníze
Na táboře děti dělají spoustu činností, s kterými se doma nesetkají. Drobné úrazy proto nejsou výjimkou.
V létě děti více sportují, cestují, touží po dobrodružství a jsou proto náchylnější k nejrůznějším úrazům. Pojištění je před nimi neochrání, dokáže ale pomoci s případnou léčbou.

Cestovní pojištění dítě neochrání

Moje rodina
Ilustrační foto.
JIŽNÍ ČECHY - S nadcházejícím začátkem lyžařské sezony je tradičně spojen i nárůst nepříjemných zranění způsobených zimními sporty. Lidé často zapomínají na speciální zimní cestovní pojištění, které pokrývá i úrazy způsobené zimními sporty. Spousta lidí o takovém typu pojištění mnohdy ani neví.

Pojištění pomůže zmírnit následky zimních úrazů

Podnikání
Před každou cestou do zahraničí je žádoucí mít uzavřenou pojistku, která vás ochrání před možným úrazem či nemocí.
KOLÍNSKO - Stále větší množství lidí běžně používá platební karty různých peněžních ústavů. Řada z nich nabízí svým klientům i cestovní pojištění pro držitele karet a jejich rodinné příslušníky. Této možnosti využil i syn Heleny Vejdělkové, který uzavřel letos na jaře na kolínské pobočce ČSOB celoroční pojištění pro držitele platební karty ČSOB – Exklusive Family pro sebe, manželku a dvě děti do lákavé výše pojistného plnění. Jenže rozčarování z komplikací bylo veliké.

Rodina doplatila na rozsah cestovního pojištění

Kolínsko
PRAHA - Máte platební kartu Visa či MasterCard s cestovní pojistkou, a tak už neplánujete uzavřít na cestu do zahraničí jiné cestovní pojištění? V takovém případě si velmi pečlivě prostudujte limity pojistného plnění u kartového pojištění.

Cestovní pojištění u platebních karet nemusí stačit

Ekonomika
Ilustrační foto
PRAHA - Odjíždíte na dovolenou a při balení kufrů zjistíte, že nemáte uzavřené cestovní pojištění? Chvíli před odjezdem má většina lidí jiné starosti než utíkat do pojišťovny. Řešením pro vás může být možnost uzavřít některé typy pojistek přes internet anebo po telefonu.

Nestihli jste pojištění na cestu? Napravte to on-line

Ekonomika
Dobrá nálada. Na dovolené je zvýrazněna pocitem, že je v pořádku pojištění proti úrazu a doma jsou všichni zdrávi.
Asistenční služby a správné pojištění představují důležitou jistotu při nabírání sil a hledání zážitků Z vytouženého odpočinku se kvůli smůle nebo chvilkové nepozornosti může vyklubat zlá noční můra. Jak se proti ní bránit?

Aby z dovolené nebyla můra

Výsledky losování