ŠTÍTEK: citron

Ilustrační foto
Novojičínský hudební klub Galerka si na pátek připravil koncert dvou hardcore rytmických kapel. Pozvání na Starou poštu přijaly po krátké pauze místní kapely Blood Manacle a Be Yourself.

Galerka pořádá rockový večírek

Volný čas
ŽÁCI ZE 4.B Základní školy Hornická Tachov, kteří se ve čtvrtek zúčastnili dopravně bezpečnostní akce před školou, kde řidičům rozdávali citrony a jablka.
Tachov – Zatím jen citrony obdrželi řidiči, kteří se ve čtvrtek ráno před Základní školou Hornická v Tachově nezachovali zcela podle pravidel silničního provozu. Kyselé ovoce rozdávaly motoristům děti. Těm ukázněným darovaly naopak jablko.

Policisté
už příště přitvrdí

Tachovsko
Jaroslav Lassak se stal vítězem třínáctého ročníku soutěže v míchání horkých nápojů ve Slavkově u Brna.
Slavkov u Brna – Hubert, brandy, pomerančový sirup, džus, čaj a kůra, celý pomeranč a koktejlová třešeň. To jsou ingredience použité na jeden ze soutěžních horkých koktejlů, kterých jsou na Integrované střední škole ve Slavkově u Brna k mání desítky. Ta se ve středu stala dějištěm už třináctého ročníku celostátního klání studentů středních škol v míchání horkých drinků.
11 fotografií

Zásadní přehmat? Smetana se šťávou z citronu

Vyškovsko
Kapela Citron.
Ústí nad Orlicí – Svátek všech fanoušků starého dobrého českého heavy metalu se neúprosně blíží. Koncert legendární kapely Citron si budou moci užít v sobotu večer v sále ústeckého kulturního domu. Citron ve složení Fany Michalík, Jarda Bartoň, Jirka Šperl, Vašek Vlasák a Radim Pařízek absolvuje podzimní část úspěšného „Radegast a Plni energie Tour 2013".

Soutěž pro čtenáře: Kdo vyhrál lístky na koncert Citronu?

Orlicko
Kapela Citron.
Ústí nad Orlicí –  Už jen dny dělí všechny fandy starého dobrého českého heavy metalu od chvíle, kdy vypukne jejich velký svátek. Tím bezesporu bude koncert legendární kapely Citron, který se chystá na sobotní večer do sálu ústeckého kulturního domu.

Svátek českého heavy metalu je za dveřmi

Orlicko
Kapela Citron.
Ústí n. O. – Legenda českého heavy metalu míří do Ústí nad Orlicí! V rámci podzimní části turné „Radegast a Plni energie Tour 2013" vystoupí v ústeckém kulturním domě v sobotu 16. listopadu kapela Citron.

Hrajte o lístky na koncert kapely Citron

Z okolí
Citron
Nošovice /VIDEO/ - Legendární metalová kapela Citron vyráží na druhou část úspěšného turné Plni Energie a Radegast. Na první koncert se mohou těšit návštěvníci 11. ročníku Radegast dne, který proběhne v sobotu 14. září v Nošovicích. Kapela zahraje skladby z veleúspěšných desek Plni Energie a Radegast, kterých se prodalo přes půl milionu kusů a vynesly v roce 1988 Citron na první místo v anketě Zlatý slavík.

Citron zahajuje druhou část turné. Už v sobotu na Radegastu

Hudba
Ilustrační foto
Extrémní horka nás budou zjevně doprovázet ještě pěkných pár dní a při vysokých teplotách je třeba brát upozornění na pitný režim od odborníků velmi vážně. Při výrazném úbytku tekutin se snižuje naše výkonnost a mohou nastat i další vážnější zdravotní komplikace.

Pitný režim lidé stále podceňují

Zdraví
Šéf Nightwish Tuomas Holopainen
Liberec - Včera vypukl jednadvacátý ročník největšího festivalu v kraji. Benátská noc nabídne kromě hudby také rozmanitý servis. Návštěvníci se budou moci vykoupat, nabít si mobilní telefon a když jim bude horko, zchladí je sněžné dělo nebo pitná voda zdarma.

Vesecký areál zaplavila hudba

Z okolí
Divočák fest 2013.
Stříbro – Už popatnácté se ve Stříbře konal Divočák fest, který pravidelně připravuje tamní skupina Coward. Počasí přálo, venkovní zázemí 
U Kalicha nemuselo ani využít zastřeného pódia. Avšak návštěvnost akce byla podle pořadatelů nízká.
13 fotografií

Stříbro je prý prokleté od Citronu

Tachovsko
Zubrfest 2013
Přerov – „Tři sestry je jen název kapely. S tím, že na pódiu jich je víc a že tam jsou většinou chlapi, se nedá nic dělat," snažila se jedna z maminek vysvětlit své malé dceři nesoulad mezi členy a pojmenováním největšího taháku letošního Zubrfestu. I tato nevinná momentka z areálu přerovského pivovaru dosvědčuje, že hudební akce v sobotu lákala doslova všechny generace. A to i ve večerních hodinách.
12 fotografií

Tři sestry, Citron, Zekon a rozparádění návštěvníci. Takový byl Zubrfest

Přerovsko
PIKANTNÍ POKRM. Pro děti se dá připravit méně ostrá varianta. Se špagetami jim určitě bude chutnat.
V receptáři se každý týden věnujeme tématům pro zahrádkáře, chovatele a pěstitele. A protože víme, že je mezi našimi diváky mnoho amatérských, ale přesto vynikajících kuchařů, čas od času vyhlásíme také kuchařskou soutěž.

Masové kuličky s bylinkami a citronem

Bydlení
TAHÁKEM Fryyfestu 2013 je kapela Citron.
Nové Město pod Smrkem /ROZHOVOR/ - Metalový svátek Fryyfest tentokrát nabídne dva dny muziky. Opět nebudou chybět outdoorové aktivity a „odpočinková oáza" s kávou a čajem. Novinkou pátého Fryyfestu je tzv. volný pátek, na kterém zahrají kapely zdarma a půjde o zahřívací kolo. Přinášíme rozhovor s Janou Kvapilovou, jednou z pořadatelek metalového a rockového festivalu Fryyfest. Jeho letošním tahákem je kapela Citron.

Dvoudenní Fryyfest nabídne jako tahák Citron i muziku zdarma

Hudba
Ilustrační foto
Ostrava - Druhý ročník festivalu Rocková Ostrava, který se uskuteční v sobotu 17. srpna v Dolní oblasti Vítkovic, nabídne mezi účinkujícími legendární kapelu Citron, nejlepší revivalovou skupinu na světě Kiss Forever, dále brněnskou legendu Titanic.

Festival Rocková Ostrava se blíží

Volný čas
Ilustrační foto
Plzeň – U značky Pilsner Urquell je zapsán datum výroby 5. říjen 1842. To máme věru 170 let starý ležák. U dalšího produktu plzeňského pivovaru zvaného Gambrinus řízný citron je pak uvedeno jaro 2012 – tedy jeden jediný rok.

Pivu s vůní ovoce se v Plzni daří

Ekonomika
Ilustrační foto
Plzeň – U značky Pilsner Urquell je zapsán datum výroby 5. říjen 1842. To máme věru 170 let starý ležák. U dalšího produktu plzeňského pivovaru zvaného Gambrinus řízný citron je pak uvedeno jaro 2012 – tedy jeden jediný rok.

Pivu s vůní ovoce se v Plzni daří

Plzeňsko
Citron
Přerov – Náplasti za nevydařený první máj, jehož režie se letos ujala krajně pravicová Dělnická mládež, se dočkají Přerované až nadcházející víkend – v sobotu 3. a v neděli 4. května. Tradiční Májové veselení, které obsadí náměstí T. G. Masaryka, bude letos hostit zpěváka a skladatele Jaroslava Wykrenta, ale také legendární kapelu Citron či místní band Penzistor.

Májové víkendové veselení láká na Špunt, Citron i Jaroslava Wykrenta

Přerovsko