ŠTÍTEK: David Kraus

Předzápasové setkání hokejistů Neratovic s Davidem Krausem, který se státní hymnou postaral o slavnostní zahájení nové sezony.
Předzápasové setkání hokejistů Neratovic s Davidem Krausem, který se státní hymnou postaral o slavnostní zahájení nové sezony, nejspíš nabudilo Buldoky natolik, že do sítě rakovnického béčka nasázeli 16 gólů. Sami neinkasovali ani jednou.

Buldoci na úvod sezony rozcupovali rakovnické béčko

Hokej
Z hudebního festivalu Berounské letorosty.
/FOTOGALERIE/ Po loňské obnovené premiéře opět uspořádal muzikant Vojta Hubinger v sobotu 14. září v autokempu Na Hrázi hudební festival Berounské letorosty, a to za přispění měst Beroun, Králův Dvůr a velké spousty dalších sponzorů. Počasí bylo velice vlídné, a tak do berounského kempu našla cestu vzhledem k bohatému programu za velmi nízké vstupné více jak tisícovka návštěvníků.
160 fotografií

Berounské letorosty nabídly jeden 'bonbónek' za druhým

Volný čas
Mahulena nabízela čivavu.
/FOTOGALERIE/ Počtvrté se Centrální park Lužiny zaplnil milovníky pejsků a jejich čtyřnohými svěřenci. V sobotu 7. září se na tomto místě již tradičně konala akce s názvem Psí den s Prahou 13. Kromě soutěží, bohaté tomboly či koncertu se návštěvníci dozvěděli o první pomoci pro pejska a samozřejmě mohli podpořit přítomné útulky, což je jeden z hlavních důvodů pořádání této akce.
35 fotografií

Pes je radost, ale umí i pozlobit. Mahuleně Bočanové sežral výplatu

Praha
Dny města Kladna 2018.
/FOTOGALERIE, VIDEO/ V pátek 6. září odpoledne odstartují v areálu Sletiště Dny města Kladna, kulturní akce potrvá do neděle. Ulice kolem Sletiště budou uzavřené. Dny města Kladna budou opět ve velikém stylu, o start se postará v 17 hodin kapela The Beatles Revival, dále zazní skladby v podání Marty Jandové a Václava Noida Bárty v doprovodu symfonického orchestru. Po koncertu kapely Floyd Pulses vyvrcholí program velkou světelnou a pyro show.
122 fotografií

V pátek začnou Dny města Kladna

Volný čas
Jiráskův Hronov
Nejtradičnější divadelní festival v Česku začíná právě v pátek a jako každý rok během prvního srpnového týdne v Hronově představí v hlavním programu 24 inscenací v 63 přestaveních.

Začíná 89. Jiráskův Hronov

Volný čas
Xindl X
Venkovní areál zámku v Rychnově nad Kněžnou v pátek zabydleli návštěvníci Jízdárna festu - hudebního festivalu, který na dva dny pozval do města několik atraktivních hostů.

Zámek obsadil Jízdárna fest

Volný čas
Hudební festival Sázafavest.
Světlá nad Sázavou – Ve čtvrtek 25. července odstartoval v pořadí už devatenáctý ročník multižánrového festivalu Sázavafest, který se koná v zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou. Jako jedni z prvních se na pódiu představili zpěvák David Kraus, Jakub Děkan, Jiří Schmitzer nebo třeba kapely Jelen, Divokej Bill a Škwor.
14 fotografií

Světelský zámecký park zaplnili hudební fanoušci

Volný čas
David Koller.
Chinaski, Marek Ztracený, Mňága & Žďorp, David Koller, Xindl X, UDG, Jakub Děkan, Voxel a Pokáč, O5 a Radeček, David Kraus a řada dalších muzikantů a kapel budou hosty dvoudenního festivalu Jízdárna fest v areálu rychnovského zámku.

Dvoudenní Jízdárna fest zve na rychnovský zámek

Volný čas
Ilustrační foto.
Slavkov u Brna – Bolek Polívka s dcerou, Chantal Poullain a Martin Kraus. Brněnské Divadlo Bolka Polívky vyráží do krajů. Při letošní letní scéně opanuje nově kromě již tradičního Brna také zámek ve Slavkově u Brna a amfiteátr v Mikulově. „Záměrně jsme pro představení zvolili místa s kulturní tradicí. Tím Slavkov nepochybně je,“ řekl ředitel Divadla Bolka Polívky Ondřej Chalupský.  

Divadlo Bolka Polívky zahraje na slavkovském zámku

Volný čas
Po loňském úspěšném Soiréé pro Slunce se rozhodla letos Nikol Kouklová, snacha manželů Heřmánkových (vpravo), se svými kolegy a kamarády uspořádat pro Slunce busking - pouliční vystoupení.
Praha, Kladensko – Busking pro Slunce ve prospěch mentálně postižených klientů škol Slunce z Kladenska se uskuteční dnes 25. června na Jungmannově náměstí v Praze od 15 do 20 hodin. Jedná se o pouliční vystoupení, které je populární zejména v mladé generaci umělců, kteří tak mají možnost prezentace na veřejnosti. Těšit se můžete na Anetu Krejčíkovou, Annu Slováčkovou, Milana Peroutku, Bereniku Kohoutovou, Nikol Kouklovou, Marianu Prachařovou, Patricii Solaříkovou a další.

Busking pro Slunce se koná dnes

Kladensko
Výstava Love is hard potrvá až do 30. listopadu
Telefon i sociální sítě. Vymoženosti moderní doby, bez kterých se neobejdeme. Na to, jak nová technologie ovlivňuje partnerské vztahy se zaměřil fotograf Matěj Dereck Hard. Svou poněkud kontroverzní výstavu s příznačným názvem Love is hard představil ve středu večer ve Vnitroblocku. Na fotografiích můžete vidět zpěváka a herce Davida Krause či tenistku Barboru Strýcovou.
15 fotografií

Vztah s nafukovací pannou a problém telefonů. To ukazuje výstava Love is hard

Volný čas