ŠTÍTEK: David Kraus

Ilustrační foto.
Děčín – Před nedávnem se oddíl karate Sport Relax stal na Vánoční ceně v Mladé Boleslavi nejúspěšnějším ze 43 klubů a svou výbornou připravenost nyní žáci jmenovaného klubu potvrdili na dvacátém ročníku Funakoshi Cupu, který se konal v Zákupech.

Mladé naděje Sport Relaxu potvrdili výbornou formu

Ostatní sporty
Funakoshi Cup se stal kořistí mladých karatistů Sport Relaxu.
Zákupy – Tradiční soutěž pro mladé karatisty s názvem Funakoshi Cup uspořádal v zákupské sportovní hale českolipský klub Sport Relax, který přivítal na 240 závodníků.

Funakoshi Cup pro hostitele

Ostatní sporty
Vlajková loď českých hodinek slavila 60. narozeniny.
Nové Město nad Metují – Hodinky značky PRIM, lidově primky, jsou bezpochyby nejznámější české hodinky. Tuto tradiční značku se na rozdíl od mnoha jiných českých značek podařilo zachovat a zájem o ni se neustále zvyšuje. Primky si oblíbilo mnoho významných osobností, včetně prezidenta Václava Klause.
13 fotografií

Vlajková loď českých hodinek slavila 60. narozeniny

Krkonoše
Středověké slavnosti UNESCO 2009 v Třebíči.
Třebíč /AKTUALIZOVÁNO, FOTOGALERIE, VIDEO/ - Letos si připomínáme již šesté výročí zápisu třebíčských památek – židovské čtvrti, židovského hřbitova a baziliky sv. Prokopa – na prestižní Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.
16 fotografií

Třebíč oslavila členství v UNESCO

Volný čas
Mladí karatisté na soustředění.
Chřibská - Jeden prázdninový týden trávili nejmladší karatisté klubu Sport Relax na tradičním soustředění v Chřibské pod vedením trenérů Milana Veselého, Jana Bartla, Karla Rampoucha, Adama Zdobinského, Davida Krause a Boženy Pavlasové.

Vydařené soustředění dětí

Ostatní sporty
Tonya Graves, frontmanka skupiny Monkey Business
Kroměříž - Hudební hvězdy jako Petr Bende, Tereza Kerndlová, Jiří Zonyga, David Kraus či kapela Monkey Business přijedou vsobotu do Kroměříže. Na tamní Pionýrské louce se totiž bude konat hudební festival Picnick. Apeníze zvybraného vstupného pomohou kroměřížskému Klokánku, který poskytuje útočiště ohroženýmdětem.

Do Kroměříže přijedou o víkendu Monkey Business

Volný čas
Ilustrační foto
Beskydy - V srdci Beskyd, v sídle boha Radegasta na Pustevnách, se bude v sobotu 30. května konat již šestý ročník tradiční a oblíbené akce pro celou rodinu Radegastův rej. Pořadatelé i letos připravili velmi bohatý program.

Na Pustevnách se bude rejdit s Radegastem

Frýdecko-Místecko
Radegastův rej na Pustevnách slibuje i letos mnoho zábavy.
Pustevny, Ostrava - V srdci Beskyd, v sídle boha Radegasta na Pustevnách, se bude v sobotu 30. května konat již šestý ročník tradiční a oblíbené akce pro celou rodinu – Radegastův rej. Pořadatelé i letos připravili velmi bohatý program.

Na Pustevnách se bude rejdit s Radegastem

Novojičínsko
Ilustrační foto
Pustevny, Ostrava - V srdci Beskyd, v sídle boha Radegasta na Pustevnách, se bude v sobotu konat již šestý ročník tradiční a oblíbené akce pro celou rodinu – Radegastův rej. Pořadatelé i letos připravili velmi bohatý program.

Na Pustevnách se bude rejdit s Radegastem

Ostravsko
Olomoucký Pivní festival
Olomouc /PŘIDÁNO VIDEO KRYŠTOF + VELKÁ FOTOGALERIE/ - Do finále již míří o víkendu olomoucký Pivní festival, v neděli se jeho letošní ročník uzavře. K největším tahákům sobotního programu patří Pražský výběr s Michaelem Kocábem, rockoví Clou a švédská rapmetalová sestava Clawfinger.
41 fotografií

VIDEO: Pohoda na Beerfestu, o víkendu finišuje

Olomoucko
Májový jarmark v Bílině
Bílina - V pátek 1. května pořádá Město Bílina a Kulturní centrum Kaskáda Bílina v Areálu Lázní Na Kyselce tradiční Májový Jarmark. Pro návštěvníky je připraveno 5 scén.

Program Májového jarmarku v Bílině

Volný čas
Jednou z hvězd večera byla i zpěvačka Heidi Janků.
Hradec Králové -Pouhých sedmatřicet dnů zbývá do mediálního plesu, který je už řadu let vrcholem zimní společenské sezony v Hradci Králové. Jeho XVII. ročník se uskuteční o téměř tři týdny dříve než v jiných letech: už v sobotu 28. února!
14 fotografií

Dlouhá noc plná známých tváří

Volný čas
No Name na Rockové Lipnici
Opava – Druhý prosincový týden bude v Opavě ve znamení hudebních hvězd a charity. V rámci Vánočního jarmarku se uskuteční Charitativní den se skupinou No Name. Ovšem během týden zazní i další známé skladby v podání různých interpretů.

Vánoční trhy jsou plné hvězd

Volný čas
David Kraus.
Opava - Jedním z posledních vystupujících na Opavském kulturním létě byl David Kraus. Mnozí z vás jej budou znát z pořadu České televize Uvolněte se prosím, jehož hlavním představitelem je Jan Kraus, Davidův otec.

David Kraus chystá nové cédéčko

Volný čas
ŠEST STATEČNÝCH. Nezařaditelní a originální All X jsou velkým překvapením televizní soutěže X Factor.
PROGRAM/ Chomutov - Na pátý ročník „festivalu“ Kamenčák 2008, konaném na Kamencovém jezeře, můžete zajít již tuto sobotu 9. srpna. Správa kulturních zařízení v Chomutově připravila pro návštěvníky zajímavý program, který začíná od 11.00 hodin. Hodinu po poledni se pak můžete těšit na vystoupení hudebních kapel.

Kamenčák zve na pirátský program a kapely

Volný čas