ŠTÍTEK: David Kraus

Visací zámek
Náměšť na Hané - Největší rockový festival v Olomouckém kraji Drátofest slaví letos „šťastné“ sedmé narozeniny. Během pátku a soboty vystoupí v amfiteátru v Náměšti na Hané jak prověřená hudební jména, tak i zajímavé objevy.

Na Drátofestu zazní Desmod, Citron i Rammstein

Volný čas
David Kraus
Frenštát pod Radhoštěm – Kontroverzní herec, zpěvák a textař David Kraus způsobuje rozruch, kamkoliv přijde. Tento pátek se ukáže i ve Frenštátě, kde se svým bandem zahraje a zazpívá u příležitosti otevření Malého sálu Domu kultury.

Ve Frenštátě vystoupí Kraus

Volný čas
Jeden titull vybojovala i H. Uhlíková.
Děčín,Caorle - Skvělé výkony na Mistrovství Evropy klubových družstev zaznamenal děčínsko českolipský karate klub Sport Relax, který svým vystoupením na italských tatami překvapil místní diváky.

Sport Relaxu přivezl jedenáct titulů

Ostatní sporty
Ilustrační foto.
Havlíčkův Brod - Tento ples se stal v Havlíčkově Brodě tradicí. Letošní 9. ročník pořádá firma 25. ledna v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě.

Ples společnosti ROSS Holding

Volný čas
Duo Eva a Vašek
Klepačov - Jen málokdo asi ví, co bude dělat vlétě vroce 2009.Oni nadcházejících osmnáct měsíců znají téměř dopodrobna. Eva a Vašek. Pár, který znají milióny lidí ztelevize. Duo, které nevymýšlí žádné hitovky, ale vsadilo na osvědčené staré písničky a prodalo již statisíceCD.

Máme kolem dvou set koncertů ročně

Blanensko
Ilustrační foto.
TEPLICE - Na závěr uplynulého týdne odcestovala výprava mladých karatistů Sport Relax Teplice pod vedením Pavla Znamenáčka na VIII. ročník Evropského poháru v karate do Polska.

Karatiské v poháru uspěli

Ostatní sporty
Ilustrační foto
NOVÝ JIČÍN - Novojičínský hudební klub Galerka opět procitá z letního spánku. Po letních koncertech se pravidelné páteční produkce vrací pod střechu hudebního klubu na Staré poště. Podzimní program odstartuje kapela z ranku world music, elektronickou exotiku přijede představit Maraca.

V Galerce zahraje Maraca

Volný čas
Pořadatelé jsou s návštěvností Happy festivalu spokojeni.
ČELADNÁ - První část Happy festivalu, který se v sobotu konal v Čeladné, nabídl bohatý program. Dopoledne byly na náměstí k vidění šermířské slavnosti, na které navázala jezdecká show v areálu Prosper Horse Ranch.

Lidé se bavili na Happy festivalu

Volný čas