ŠTÍTEK: Dobrá

VÍTĚZ I. B třídy skupiny A, fotbalisté Velké Dobré.
Kladensko - Ideální kombinace několika více či méně překvapivých výsledků značí setrvání Klobuk v krajské 1.B třídě, sestupují Zlonice. Výbornou úroveň mělo utkání prvního s druhým, postupující Dobrá v derby přetlačila statečně bojující Doksy a stala se nejúspěšnějším týmem jara. Třetí příčku uhájila Hostouň B.

Záchrana za pět dvanáct: Klobuky trefily jackpot

Fotbal
Ilustrační foto.
Kladensko - Sobota rozhodla o vítězi. Po výhře nad Zlonicemi již nemůže být vedoucí tým krajské 1.B třídy, skupiny A, dostižen. Druhé Doksy přišly v závěru dopolední předehrávky s třetí Hostouní o jeden bod. „Škoda, výhra byla blízko, mohli jsme ještě Čechii dostat před těžkým závěrem pod tlak,“ litoval dokeský kouč Martin Škvára.

Velká Dobrá se po sedmi letech vrací zpět do A. třídy

Fotbal
Beseda o kanalizaci v Dobré skončila zásahem policie.
Přibyslav – Nečekaný obrat vzala ve čtvrtek 10. května večer beseda s občany na téma stavba kanalizace v obci Dobrá a Keřkov, místní části města Přibyslav. V hostinci U Henzlů kde se jednání konalo, musela zasáhnout policie. Vyvedla ven jednoho z účastníků, konkrétně zastupitele města Přibyslav, který odmítl jednání opustit.
9 fotografií

Na besedě o kanalizaci v Dobré zasáhla policie

Havlíčkobrodsko
Rybník ve Velké Dobré bude hotový do jara.
Velká Dobrá - Návesní rybník ve Velké Dobré, který se naposledy proslavil tím, že do něj předloni v září nedobrovolně zaparkoval řidič svého stříbrného lexuse, který však od nehody velmi rychle utekl, získává po letech novou podobu. Vzhledem k tomu, že vodní nádrž byla naposledy čištěna podle pamětníků v šedesátých letech minulého a postupně zarůstal i rákosím, připravilo vedení obce plán na jeho revitalizaci a vyčištění.
8 fotografií

Rybník ve Velké Dobré bude hotový do jara

Kladensko
Ilustrační foto
Kladno – Fotbalisté Velké Dobré nadále procházejí Weber Cupem na pražské Aritmě bez porážky. Do tabulky si připsali dvě remízy. Nejprve se v dohrávce rozešli smírně 1:1 s Klecany a stejným poměrem skončil jejich souboj s Meteorem U19.

Udrží doberská Čechie první příčku?

Fotbal
Ilustrační foto.
Střední Čechy – Na dálnicích kolem Prahy se bude stavět, a to na spojnicích metropole a středních Čech prakticky všemi směry: větší akce a opravy se chystají především na dálnicích D5, D8 či D11, ale také na D0 – na Pražském okruhu.

Dálnice kolem Prahy čekají omezení kvůli stavbám

Z okolí
Výtěžek bude určený na materiální potravinovou pomoc pro lidi bez domova.
Příbram – Vánoční čas je neodmyslitelně spjat i s ušlechtilými skutky a dobročinností. Proto se město Příbram ve spolupráci se Svatou Horou rozhodlo i letos uspořádat charitativní vánoční akci, jejíž výtěžek bude určený na materiální potravinovou pomoc pro lidi bez domova. O stříbrném víkendu se na adventních trzích na náměstí 17. listopadu opět uskutečnila akce „Dobrá polévka pro dobrou věc“. S její pomocí se podařilo vybrat 3 300 korun. 
4 fotografie

Letošní Polévka pro dobrou věc vybrala přes tři tisíce korun

Příbramsko
Snímek zachycuje třídu 1.A ze základní školy v Dobré. Třídní učitelkou je Petra Svobodová.
Deník přináší čtenářům nový seriál Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol, a to až do pololetního vysvědčení. Rodiče a blízcí žáků najdou své prvňáčky každou středu na straně 4 a na webu. Deník si tak mohou koupit na památku. Fotografii zvětšíte kliknutím.

Představujeme prvňáčky ZŠ v Dobré

Zprávy z Česka
Snímek zachycuje prvňáčky ze základní školy ve Sviadnově. Třídní učitelkou je Eva Kubalová.
Deník přináší čtenářům nový seriál Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol, a to až do pololetního vysvědčení. Rodiče a blízcí žáků najdou své prvňáčky každou středu na straně 4 a na webu. Deník si tak mohou koupit na památku. Fotografii zvětšíte kliknutím.

Představujeme prvňáčky ZŠ ve Sviadnově a Žabni

Zprávy z Česka
Čechie Velká Dobrá - TJ Unhošť 3:1 (0:1), I. B. tř., 28. 10. 2017
Kladensko – Velkou radost udělalo předposlední podzimní kolo I. B třídy fotbalistům Velké Dobré. Zvládli veletěžký souboj s kvalitním béčkem Hostouně, zatímco jejich největší soupeři padli – Mšec se Slaným B a Doksy v Rakovníku. Doberáci jsou tak už jistým vítězem podzimní části a mají na Mšec k dobru šest bodů.

Zlatá penalta Hrubého, Dobrá už díky ní slaví půlmistra

Fotbal
Derby s přehledem ovládl Junior
Mělník – Dobrá a vybojovaná výhra! Hokejisté Junioru Mělník si připsali už sedmé vítězství v sezoně krajské ligy, na svém stadionu porazili po náročném boji Čáslav 3:1. Premiérovou trefu si připsal po návratu k soutoku zkušený obránce Václav Drábek.

Junior si poradil s Čáslaví. A v kraji dál vede

Hokej
Slaný B - V. Dobrá 3:2.
Kladensko – Úctyhodných 731 minut trvala letošní neprůstřelnost brankářů Velké Dobré. Čechie si nakonec odvezla i první letošní porážku. Do těsného kontaktu s lídrem I. B třídy se dostaly Doksy a také Mšec.
24 fotografií

Došlo také na lídra z Dobré

Fotbal
Kamenná Horka - V současné době se politici spíše obracejí s žádostí o podporu na sociálních sítích. Strana Dobrá volba 2016 je výjimkou a zve na volební guláš a pivo, jak tomu bylo v minulosti zvykem.

Gulášem chtějí lákat voliče

Svitavsko
Ilustrační foto.
Přibyslav – Kanalizaci v místních částech Dobrá a Keřkov plánuje město Přibyslav. Ovšem k Přibyslavi patří ještě osm dalších obcí, kde by se měly podle novely vodního zákona řešit problémy se splaškovými vodami, otázka je jak. Stavět čističky odpadních vod pro pár desítek lidí je drahé a nereálné

Novela vodního zákona zahání malé obce do úzkých

Havlíčkobrodsko
Ilustrační foto.
Dobrá – Stavba kanalizace by měla začít už příští rok v obcích Dobrá a Keřkov u Přibyslavi. Zda skutečně začne, závisí na státních dotacích. O stavbě se tady mluvilo před čtyřmi lety. Žádnou kanalizaci nechceme, vzkázali tehdy obyvatelé Dobré přibyslavským radním.

V Dobré má být kanalizace, obec o ni ale moc nestojí

Havlíčkobrodsko
Čechie Velká Dobrá - Sokol Braškov 7:2, I.B třída skupina A, 19. 11. 2016
Kladensko – Ve 4. kole fotbalové I. B třídy poprvé padly vedoucí Klobuky. A to výrazně. Ze hřiště dosud nulové Hostouně si odvezly půltucet gólů. Do čela se o pouhý bod vyšvihla Dobrá, stále procházející soutěží bez obdržené branky!
10 fotografií

Mít tak narozeniny každý týden!

Fotbal