ŠTÍTEK: Dobrá

Judisté Femaxu
Hranice – Dvanáct borců Femaxu Hranice vyrazilo v sobotu 13. prosince do Dobré. V konkurenci závodníků z Moravy, Slovenska a Polska vybojovali všichni medailové umístění a důstojně ukončili letošní úspěšnou sezonu.

Femax má pohár za druhé místo

Ostatní sporty
Ilustrační foto
Praha – Automobil patří mezi zaměstnanecké benefity, jejichž nabídku silně ovlivňuje kondice firmy. Společnosti se zlepšující se ekonomickou situací jej svým zaměstnancům poskytují v 83 procentech. Podniky v horší kondici nabízejí vozidlo jen v 63 procentech. Obdobně jsou na tom příspěvky na vzdělávání, sport a podporu zdraví, kterých dostává až o třetinu více zaměstnanců prosperujících firem. Vyplývá to z průzkumu ING Pojišťovny a Svazu průmyslu a dopravy.

Prosperující firmy nabízejí auto a více podporují sport

Ekonomika
Ohnivá show.
Dobrá - Na Svatomartinský lampionový průvod zvaly v neděli navečer maminky z Kulturně vzdělávacího centra Harmonie a místní skupina Českého červeného kříže v Přibyslavi.

Svatomartinské ohně

Ostatní sporty
Úspěšné medailistky
Frýdek-Místek – Mladí judisté z frýdecko-místeckého klubu se úspěšně zapojili do mistrovských soutěží, kterou jsou pravidelně pořádány v závěru sezony. V Ostravě se před nedávnem uskutečnilo Mistrovství ČR starších žáků a žaček.

Judisté bojovali o medaile v Ostravě

Ostatní sporty
Konec jedné velké série, Doksy (v červeném) porazili sousedy z Velké Dobré a ještě u nich doma.
Velká Dobrá /FOTO, VIDEO/– Konec jedné velké série je tady. Fotbalisté Doks roky vzhlíželi ke svému slavnějšímu sousedovi z Velké Dobré možná s úctou, možná s trochou závisti. V posledních letech se mu herně už vyrovnali, jen chyběl vítězný korálek ve vzájemných soubojích. Ten navlékli v sobotu před obědem.
30 fotografií

Doksy zbouraly mýtus. Vyloupily pevnost svého souseda

Fotbal
Velká Dobrá (v bílém) porazila v sousedském derby Braškov jasně 4:1. Tomáš Zelenka (v modrém) byl hrdinou utkání.
Velká Dobrá /FOTOGALERIE/ – Fantastický vstup do sezony prožívají fotbalisté Velké Dobré. Po výhře na sousedním Braškovem 4:1 si i ve druhém kole I. B třídy připsali tři body a s celkovým skóre 9:1 vedou tabulku. Naopak hosté jsou na tom naprosto odlišně. Jsou bez bodu a skóre mají 2:8.
18 fotografií

Zelenka režíroval výhru Dobré nad "svým" Braškovem

Fotbal
Ilustrační foto
Kyjev - Ukrajinská tajná služba SBU zveřejnila záznam dalšího údajného rozhovoru mezi veliteli proruských separatistů, pořízený prý dvě minuty před tím, než na východní Ukrajině minulý týden zřítil malajsijský boeing s 298 lidmi na palubě. Záznam, jehož pravost nelze nezávisle ověřit, má dokazovat, že separatisté o blížícím se civilním letadle věděli. Kyjev tvrdí, že letoun sestřelili proruští povstalci raketou protiletadlového systému Buk, dodaného z Ruska.

Ukrajinci zveřejnili další údajný rozhovor separatistů k havárii

Svět