ŠTÍTEK: dražba

Házenkářky mistrovské Slavie Praha sehrály v Havlíčkově Brodu exhibiční utkání s dětmi pro děti. Jeho součástí byly rovněž společný trénink a házenkářské dovednostní soutěže.
Jen tři dny po zisku mistrovského titulu se vrátily házenkářky pražské Slavie na palubovku. V Havlíčkově Brodu se zúčastnily exhibičního utkání s dětmi pro děti. Během celého dne si s hráči a hráčkami místní TJ Jiskra zatrénovaly, popovídaly při improvizované besedě o házené a rovněž podpořily charitativní dražbou brodskou nemocnici a její dětské rehabilitační oddělení.
30 fotografií

OBRAZEM: Házenkářky mistrovské Slavie sehrály exhibiční duel v Havlíčkově Brodu

Ostatní sporty
Patrik Kincl porazil v odevetě Karlose Vémolu na body.
O víkendu s byl nejslavnějším českým sportovcem, teď se chystá na slavnostní otevření nového Fitcentra v Kladně. Bojovník Patrik Kincl, vítěz zápasu roku nad Karlosem Vémolou, dorazí ve středu 24. května do obchodního centra Oaza a Kladeňáci, pokud ho tady v minulosti ještě neviděli, mohou dorazit také. Jsou zváni nejen na Patrika, ale i další bojovníky MMA a také na kladenské hokejisty, kteří přichystali autogramiádu a dražbu dresů v místní herně.
5 fotografií

Zvládne rekord? Bojovník Kincl jede po triumfu nad Vémolou na dražbu

Ostatní sporty
Dres brankáře Landona Bowa se na loňské aukci vyšplhal na částku šest tisíc korun.
Hokejisté Kladna se ve středu rozloučí s další extraligovou sezonou v nákupním centru OAZA Kladno. V nově otevřeném fitness centru tam rozdají autogramy fanouškům a následně se přesunou do kasina, kde budou dražit hrané dresy z aktuálního ročníku. Kromě hokejistů by se na akci měl objevit i známý MMA zápasník Patrik Kincl, který má v sobotu na programu očekávaný duel s Karlosem Vémolou.

Dražba extraligových dresů i autogramiáda. Kromě Rytířů bude v Oaze i Kincl

Hokej
Zpěvák kapely Queen Freddie Mercury.
Sbírka 1500 předmětů Freddieho Mercuryho, včetně ručně psaných textů písní a jevištních kostýmů, bude v září nabídnuta v aukci, informovala BBC. Zpěvák skupiny Queen ji budoval 30 let a vše uchovával ve svém domě v západním Londýně. Když v roce 1991 zemřel, vše odkázal jedné ze svých nejstarších přítelkyň Mary Austinové.

Osobní věci Freddieho Mercuryho jdou do dražby. Mají hodnotu desítek milionů

Hudba
Pobočka České pošty ve Valticích.
Budova České pošty na náměstí Svobody ve Valticích na Břeclavsku je na prodej. Tato informace znejistila představitele města, obávali se možného zrušení tamní pobočky. Zvláště když Česká pošta nedávno zveřejnila seznam tří set poboček v celé republice, které zaniknou. „Kontaktovali jsme oblastní obchodní manažerku pro Moravu, která mailem odpověděla, že by pobočka neměla být omezená nebo rušená. To mě moc neuklidnilo, takže jsem se obrátil na ředitele logistiky pro celou Moravu, ten neodpověděl vůbec," řekl Deníku valtický starosta Aleš Hofman.
4 fotografie

Česká pošta prodává budovu ve Valticích. Pobočku chce ale ve městě zachovat

Břeclavsko
Pošta ve svitavském Lačnově
/ANKETA/ Zatímco starostové měst ještě bojují o zachování poboček pošt, některé budovy České pošty jsou už připravené k prodeji, jak zjistil Deník. Ve Svitavách půjde do aukce dům v Lačnově, kde přepážky ukončí provoz k poslednímu červnu. Město budovu nechce, vedení radnice nemá zájem ani o dům pod náměstím, kde bude zrušená druhá pošta. Jak to tedy s ní bude? 

Rušená pošta ve svitavském Lačnově jde do aukce, inzerát už visí. A co ty další?

Svitavsko
Nemocné holčičce Elince pomáhají i zájemci o lukrativní dresy.
/ROZHOVOR/ Vlastní děti nemá, ale jednou to bude dobrý táta. S nadsázkou se dá říct, že ty nenarozené už se mohou nyní těšit, až přijdou na svět… Živanický fotbalista Michal Buriánek, který pamatuje druholigové časy v FK Pardubice se třetím rokem věnuje charitě. Pomáhá holčičce, která trpí svalovou atrofií. Na jeho facebookovém profilu tento týden vyvrcholí aukce pěti dresů včetně toho se jmenovkou Florin Nita. Výtěžek z jejich prodeje se rozhodl věnovat nemocné Elince. A není to poprvé…
12 fotografií

Fotbalista Buriánek pořádá aukci dresů Sparty i Pardubic pro nemocnou Elinku

Fotbalové perličky
Nemocné holčičce Elince pomáhají i zájemci o lukrativní dresy.
/ROZHOVOR/ Vlastní děti nemá, ale jednou to bude dobrý táta. S nadsázkou se dá říct, že ty nenarozené už se mohou nyní těšit, až přijdou na svět… Živanický fotbalista Michal Buriánek, který pamatuje druholigové časy v FK Pardubice se třetím rokem věnuje charitě. Pomáhá holčičce, která trpí svalovou atrofií. Na jeho facebookovém profilu tento týden vyvrcholí aukce pěti dresů včetně toho se jmenovkou Florin Nita. Výtěžek z jejich prodeje se rozhodl věnovat nemocné Elince. A není to poprvé…
12 fotografií

Fotbalista Buriánek pořádá aukci dresů Sparty i Pardubic pro nemocnou Elinku

Fotbalové perličky
Nerudova ulice v Třebíči
/VIDEO/ Skoro dvacet milionů korun. O tolik spadla cena, za kterou v Třebíči kompletně opraví Nerudovu ulici. Stalo se tak díky elektronické aukci, ve které stavební firmy své nabídky přihazují podobně jako na běžných dražbách. Na radnicích bývají ale pochopitelně rádi, když se na displeji místo vyšších částek objevují čím dál nižší. Šetří se tak peníze z rozpočtu.
6 fotografií

Oprava Nerudovy ulice v Třebíči bude stát o miliony méně. Firmy chtějí zakázky

Třebíčsko
Palác Broadway v Praze po rekonstrukci v roce 2014.
V pondělí 13. března v poledne začne další pokus o prodej pražského Paláce Broadway v elektronické aukci. Vyvolávací cena paláce je 990 milionů korun, zájemci mohou přihazovat po 200.000 korunách. Výsledek aukce by měl být znám ve středu 15. března v poledne. Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) se pokouší palác prodat počtvrté, v předchozích aukcích žádný zájemce ani jednou nepřihodil.

Začíná další pokus o prodej Paláce Broadway v elektronické aukci

Praha
Chomutovský Jakub Zajíček složil Letňany dvěma góly a potvrdil skvělou formu.
Povedlo se! Chomutovští hokejisté v sobotním utkání, které věnovali místní porodnici a do kterého šli ve speciálních dresech, přetlačili doma 4:2 silné Letňany. Pak zvesela umístili na svůj facebookový profil smajlíka krávy a připsali k němu jméno Jakuba Zajíčka, který má v posledních dnech opravdu formu jako kráva, jak se lidově říká, a Letňany pomohl potopit dvěma zásahy. Velkou hokejovou šou navíc sledovalo parádních 2 731 diváků!

Zajíček má formu jako kráva! Charitativní duel PIrátů sledovalo 2 731 diváků

Hokej
Vánoční exhibice kladenských legend na ledě. Patrik Eliáš
Vzpomínkový zápas legend mezi hráči Poldi a Rytíři Kladno se odehrál už před Vánoci, jeho dozvuk ale přichází teprve nyní. Kladenský hokejový klub ve čtvrtek nabídne všem fanouškům originální hrané dresy, ve kterých nastoupily hvězdy Poldi. K mání budou hokejové artefakty, které na sobě měl Libor Procházka, Patrik Eliáš, Pavel Patera, Otakar Vejvoda, Josef Zajíc nebo další vynikající bývalí hokejisté.
63 fotografií

Zlatá Poldi k mání. Rytíři budou dražit dresy Eliáše, Patery i dalších hvězd

Hokej
Logo projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI.
Po tříleté odmlce hokejoví Piráti znovu odehrají utkání ve speciálních dresech, jejichž aukce následně pomůže jednomu z oddělení chomutovské nemocnice. Pátý ročník projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI se uskuteční v rámci duelu s vedoucími Letňany v sobotu 18. února 2023 od 17 hodin a 30 minut. Výtěžek dražby tentokrát poputuje do chomutovské porodnice

Piráti navléknou speciální dresy! Pomohou chomutovské porodnici

Hokej
Denisa Gudelj na snímku z železničního muzea v Lužné
Oblíbené Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka často láká fotografy. Je častým cílem výletů i lidí z Lounska a Žatecka. Tentokrát mezi lokomotivy vstoupila i krásná modelka, odložila většinu šatů a vznikl kalendář dopravní společnosti AŽD Praha. V minulých dnech se konala dražba některých snímků, výtěžek podpoří malé pacienty s rakovinou.
4 fotografie

Smyslné fotky z železničního muzea vynesly přes sto tisíc pro vážně nemocné

Z okolí