ŠTÍTEK: e-mail

Jiří Kohout
Jiří Kohout - Soudě podle ohlasů, dopisů a vzkazů v elektronické poště či podle počtu příspěvků v diskusi na internetových stránkách Tachovského deníku, se přítomnost psa plemene brazilská fila ve Starém Sedle stala veřejnou záležitostí.

Glosa: Největší chudák je ten pes

Názory z regionu
Ilustrační foto
Žďár nad Sázavou – Najít na trhu práce uplatnění není v současné době jednoduché pro zdravého ekonomicky aktivního člověka, natožpak pro osoby se zdravotním postižením. A právě jim chtějí pomoci s hledáním nového místa lidé z Ligy vozíčkářů v kontaktním pracovišti ve Žďáře nad Sázavou.

Liga vozíčkářů otevírá kurz

Žďársko
Hokejoví veteráni Kladna v národním dresu: Zleva Milan Nový, Martin Kuthan, Marcel Kučera, Zdeněk Eichenmann a Vladimír Kameš.
Kladno – Chcete vidět zdarma zápas hokejových legend konaný v Kladně v sobotu 27. srpna u příležitosti šedesátých narozenin kladenské hokejové hvězdy minulosti Milana Nového? Soutěžte s Kladenským deníkem o volné vstupenky.

Soutěžte s Deníkem o vstupenky na hokejové hvězdy

Hokej
Nedostavěná budova patologie.
Příbramsko /ANKETA/ – Chcete se podělit se čtenáři o nějaké opravdu hezké místo v příbramském regionu nebo naopak znáte místo, které je ohyzdné a zaslouží si také pozornost. Či jezdíte přes velmi nebezpečné úseky, tak to vše bude zahrnovat nová anketa Příbramského deníku nazvaná Naše okolí.

Nominujte zajímavá místa ve vašem okolí do nové ankety

Příbramsko
Ilustrační foto
Bratislava – Mezi oběti Slováka podezřelého z kanibalismu mohla patřit i mladá žena z Itálie, která zmizela v roce 2009. Její jméno se prý objevilo v elektronické poště třiačtyřicetiletého Mateje Čurka, jenž na Slovensku údajně zavraždil dvě ženy.

Obětí Slováka 'kanibala' mohla být i žena z Itálie

Svět
Ilustrační obrázek
SERIÁL DENÍKU - V minulém díle našeho miniseriálu jsme si stručně popsali, co je to elektronická pošta a jak funguje, dnes čtenářům přiblížíme informace o konkrétní realizaci e-mailové komunikace ve firmách.

Internet: e-mailové schránky

Podnikání
Ilustrační foto.
SERIÁL DENÍKU - V minulém dílu našeho seriálu o internetových službách jsme si popsali, jak správně zvolit doménové jméno a také to, kde a jak na internetu své prezentace zobrazit. Dnes zájemce, kteří chtějí uspět se svými produkty na internetu, seznámíme s elektronickou poštou, jejími funkcemi a vysvětlíme úskalí při jejím používání.

Internet: vyzrajte na elektronickou poštu

Podnikání
Ilustrační foto
Boskovicko – Dvaadvacetiletý muž z Boskovicka si od loňského září do letošního ledna vydělával tím, že na internetových portálech prodával mobilní telefony. Přitom je nikdy neměl. Od zájemců o mobily ale vybral téměř osmapadesát tisíc korun. Nyní je mladík obviněný z trestného činu podvodu.

Podvodník prodával telefony, které nikdy neměl

Zločiny a soudy
Listonoška na cestě
Vsetín – Pravidelná kontrola poštovní schránky v domě či u zahradní branky třeba při cestě z práce je takřka pro každého z nás zaběhlou rutinou. Drtivou většinu lidí v tom okamžiku ani nenapadne, přemýšlet nad osobou, která nám psaní do schránky doručila. Listonošů a listonošek přitom každé ráno po celé republice vyrážejí do terénu stovky.
7 fotografií

Pro pošťáka je důležitý úsměv a boty

Valašsko
Ilustrační foto.
Příbram - Před lety si Radek z Příbrami půjčil od banky sedmdesát tisíc korun. Potřeboval zajistit rodinu, když se mu narodila dcera. Jenomže krátce nato přišel o práci. A začaly problémy. Neměl z čeho splácet, a tak si v další bance půjčil znovu podobnou částku.

Dostali jste se do dluhů? V Příbrami je poradna

Příbramsko
Ilustrační foto
Krnov – Až do minulého týdne byla komunikace krnovských zastupitelů s občany poněkud staromódní. Navzdory masivnímu rozšíření internetu a rozmachu elektronické komunikace byla zatím jediným spojením mezi voliči a zastupiteli podatelna na radnici.

Zastupitelé konečně mají mailové adresy

Bruntálsko
Ilustrační foto
Kladensko - Máte doma kočičku, pejska? V tom případě jste jistě přesvědčeni, že právě ten váš miláček je miláčkem, či lépe mazlíčkem číslo 1. Nenechte si vašeho kamaráda pro sebe. Ukažte všem čtenářům, jaký je fešák, jaká je to parádnice.

SOUTĚŽ: Mazlíček roku, pošlete nám toho svého

Kladensko
Ilustrační foto.
Rakovnicko - Máte doma pejska nebo kočičku? V tom případě jste jistě přesvědčeni, že právě ten váš miláček je miláčkem, či lépe mazlíčkem číslo 1. Nenechte si vašeho kamaráda pro sebe. Ukažte všem čtenářům, jaký je fešák, jaká je to parádnice.

Mazlíček roku. Pošlete nám toho svého

Rakovnicko
Ilustrační foto
Berounsko - Máte doma pejska nebo kočičku? V tom případě jste jistě přesvědčeni, že právě ten váš miláček je miláčkem, či lépe mazlíčkem číslo 1. Nenechte si vašeho kamaráda pro sebe. Ukažte všem čtenářům, jaký je fešák, jaká je to parádnice.

SOUTĚŽ: Mazlíček roku Berounského deníku je tu!

Berounsko
Ilustrační foto
Praha 11 – Kontrola osobních dat, citlivých dokumentů a elektronické pošty, nebo jen prostá aktualizace antivirového softwaru? Co se stane s obsahem služebních počítačů členů zastupitelstva Prahy 11, pokud do nich umožní přístup zaměstnanci IT oddělení městské části?

Svěřte notebooky IT, vyzývá starosta Prahy 11 zastupitele

Praha