ŠTÍTEK: Eden

Fanoušek české reprezentace.
Kutnohorsko - Úchvatné zápasy čekají v nadcházejících dnes českou fotbalovou reprezentaci. Ta bude doslova v centru světového dění, protože se utká se dvěma giganty a zároveň fanouškovsky nejsledovanějšími týmy světa - Anglií a Brazílií. Budete u toho osobně? Podělíte se s Deníkem o vaše zážitky?

Kutnohoráci, posílejte selfíčka z Wembley a Edenu!

Fotbal
Fanoušek české reprezentace.
Berounsko - Úchvatné zápasy čekají v nadcházejících dnes českou fotbalovou reprezentaci. Ta bude doslova v centru světového dění, protože se utká se dvěma giganty a zároveň fanouškovsky nejsledovanějšími týmy světa - Anglií a Brazílií. Budete u toho osobně? Podělíte se s Deníkem o vaše zážitky?

Berounští, posílejte selfíčka z Wembley a Edenu!

Fotbal
Ilustrační fotka.
Svitavy - Úchvatné zápasy čekají v nadcházejících dnes českou fotbalovou reprezentaci. Ta bude doslova v centru světového dění, protože se utká se dvěma giganty a zároveň fanouškovsky nejsledovanějšími týmy světa – Anglií a Brazílií. Budete u toho osobně? Podělíte se s deníkem o Vaše zážitky?

Fandové ze Svitavska posílejte selfíčka z Wembley a Edenu!

Fotbal
Ilustrační fotka.
Mělník – Úchvatné zápasy čekají v nadcházejících dnech českou fotbalovou reprezentaci. Ta bude doslova v centru světového dění, protože se utká se dvěma giganty a zároveň fanouškovsky nejsledovanějšími týmy světa – Anglií a Brazílií. Budete u toho osobně? Podělíte se s Deníkem o své zážitky!

Mělničáci, posílejte selfíčka z Wembley a Edenu!

Fotbal
Ilustrační fotka.
Orlickoústecko - Úchvatné zápasy čekají v nadcházejících dnes českou fotbalovou reprezentaci. Ta bude doslova v centru světového dění, protože se utká se dvěma giganty a zároveň fanouškovsky nejsledovanějšími týmy světa – Anglií a Brazílií. Budete u toho osobně? Podělíte se s deníkem o Vaše zážitky?

Fandové z Orlickoústecka, posílejte selfíčka z Wembley a Edenu!

Fotbal
Ilustrační fotka.
Pardubice - Úchvatné zápasy čekají v nadcházejících dnes českou fotbalovou reprezentaci. Ta bude doslova v centru světového dění, protože se utká se dvěma giganty a zároveň fanouškovsky nejsledovanějšími týmy světa – Anglií a Brazílií. Budete u toho osobně? Podělíte se s deníkem o Vaše zážitky?

Pardubáci, posílejte selfíčka z Wembley a Edenu!

Fotbal
Fanynka Anglie.
Kolínsko - Úchvatné zápasy čekají v nadcházejících dnech českou fotbalovou reprezentaci. Ta bude doslova v centru světového dění, protože se utká se dvěma giganty a zároveň fanouškovsky nejsledovanějšími týmy světa - Anglií a Brazílií. Budete u toho osobně? Podělíte se s Kolínským deníkem o vaše zážitky?

Posílejte selfíčka z Wembley a Edenu

Fotbal
Fanynka Anglie.
Příbram – Úchvatné zápasy čekají v nadcházejících dnes českou fotbalovou reprezentaci. Ta bude doslova v centru světového dění, protože se utká se dvěma giganty a zároveň fanouškovsky nejsledovanějšími týmy světa – Anglií a Brazílií. Budete u toho osobně? Podělíte se s deníkem o Vaše zážitky?

Příbramáci, posílejte selfíčka z Wembley a Edenu!

Fotbal
Pošlete selfie z utkání Anglie-Česko a Česko-Brazílie do redakce Pražského deníku!
Jeden nezapomenutelný zápas má česká fotbalová reprezentace za sebou, druhý ji čeká. V pátek sice svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého dostali tvrdou lekci od Anglie (0:5). Samotný zážitek, zahrát si ve svatostánku Wembley, jim ani fanouškům už ale nikdo nevezme. V úterý pak v pražském Edenu změří síly s Brazilci. Byli jste, nebo budete u toho osobně? Podělte se s Deníkem o vaše zážitky a zašlete nám fotografie.

Pražáci, posílejte selfíčka z Wembley a Edenu!

Zajímavosti z fotbalu
Fanynka Anglie.
Kladno - Úchvatné zápasy čekají v nadcházejících dnech českou fotbalovou reprezentaci. Ta bude doslova v centru světového dění, protože se utká se dvěma giganty a zároveň fanouškovsky nejsledovanějšími týmy světa - Anglií a Brazílií. Budete u toho osobně? Podělíte se s Kladenským deníkem o vaše zážitky?

Kladeňáci, posílejte selfíčka z Wembley a Edenu!

Fotbal
Fanynka Anglie.
Úchvatné zápasy čekají v nadcházejících dnech českou fotbalovou reprezentaci. Ta bude doslova v centru světového dění, protože se utká se dvěma giganty a zároveň fanouškovsky nejsledovanějšími týmy světa - Anglií a Brazílií. Budete u toho osobně? Podělíte se s Hradeckým deníkem o vaše zážitky?

Posílejte selfíčka z Wembley a Edenu!

Fotbal
Fanynka Anglie.
Úchvatné zápasy čekají v nadcházejících dnech českou fotbalovou reprezentaci. Ta bude doslova v centru světového dění, protože se utká se dvěma giganty a zároveň fanouškovsky nejsledovanějšími týmy světa - Anglií a Brazílií. Budete u toho osobně? Podělíte se s Rychnovským deníkem o vaše zážitky?

Posílejte selfíčka z Wembley a Edenu!

Fotbal
Fanynka Anglie.
Úchvatné zápasy čekají v nadcházejících dnech českou fotbalovou reprezentaci. Ta bude doslova v centru světového dění, protože se utká se dvěma giganty a zároveň fanouškovsky nejsledovanějšími týmy světa - Anglií a Brazílií. Budete u toho osobně? Podělíte se s Krkonošským deníkem o vaše zážitky?

Posílejte selfíčka z Wembley a Edenu!

Fotbal
Fanynka Anglie.
Úchvatné zápasy čekají v nadcházejících dnech českou fotbalovou reprezentaci. Ta bude doslova v centru světového dění, protože se utká se dvěma giganty a zároveň fanouškovsky nejsledovanějšími týmy světa - Anglií a Brazílií. Budete u toho osobně? Podělíte se s Jičínským deníkem o vaše zážitky?

Posílejte selfíčka z Wembley a Edenu!

Fotbal
Fanynka Anglie.
Úchvatné zápasy čekají v nadcházejících dnech českou fotbalovou reprezentaci. Ta bude doslova v centru světového dění, protože se utká se dvěma giganty a zároveň fanouškovsky nejsledovanějšími týmy světa - Anglií a Brazílií. Budete u toho osobně? Podělíte se s Náchodským deníkem o vaše zážitky?

Posílejte selfíčka z Wembley a Edenu!

Fotbal
Ilustrační fotka.
Chrudim - Úchvatné zápasy čekají v nadcházejících dnes českou fotbalovou reprezentaci. Ta bude doslova v centru světového dění, protože se utká se dvěma giganty a zároveň fanouškovsky nejsledovanějšími týmy světa – Anglií a Brazílií. Budete u toho osobně? Podělíte se s deníkem o Vaše zážitky?

Chrudimáci, posílejte selfíčka z Wembley a Edenu!

Fotbal
Everton (v bílém) v závěru prvního poločasu dvěma přesnými ranami soupeře zlomil.
Chrudim - Přesně před rokem vlétl do české ligy jako japonský šinkanzen a stal se hlavním tahounem Chrudimi za čtrnáctým mistrovským titulem. Jaro má na Evertona zřejmě blahodárné účinky, s blížícím se play off se opět rozjíždí do úchvatné formy.

Everton ve formě. Ve správný čas

Ostatní sporty
Milan Baroš.
Úročnice - Jak vypadá práce profesionálů při předzápasovém tréninku čtvrtého celku nejvyšší české fotbalové soutěže, budou už v sobotu 9. března na vlastní oči sledovat lidé z Úročnice. Právě tam se na nedělní souboj v pražském Edenu se Slavií, bude připravovat ostravský Baník.

Jak pracují profíci, uvidí na vlastní oči také v Úročnici

Fotbal
Slavia - Teplice 2:0
Šlo o jeden z největších přestupů zimy: stoper Alex Král, odchovanec Slavie a poslední dva roky opora Teplic, se krátce po Novém roce vrátil do Edenu. Smlouvu podepsal na čtyři a půl roku. „Chci se probojovat do týmu a časem se stát jeho oporou,“ hlásil odhodlaně před soustředěním ve španělské Marbelle.
26 fotografií

Král sešívaných. I proti Teplicím

Zajímavosti z fotbalu
Slavia - Teplice 2:0
Šlo o jeden z největších přestupů zimy: stoper Alex Král, odchovanec Slavie a poslední dva roky opora Teplic, se krátce po Novém roce vrátil do Edenu. Smlouvu podepsal na čtyři a půl roku. „Chci se probojovat do týmu a časem se stát jeho oporou,“ hlásil odhodlaně před soustředěním ve španělské Marbelle.
26 fotografií

Král sešívaných. I proti Teplicím

Zajímavosti z fotbalu
Pozemní hokejistky Rakovníka si zahrály finále. V něm podlehly Slavii Praha a braly stříbro.
Praha /FOTOGALERIE/ – Závěrečné duely play off české extraligy v pražském Edenu zastihly rakovnické pozemní hokejistky ve výborné formě. V semifinále si nejprve poradily s královéhradeckou Slavií a v dramatickém finále byly čtyři minuty od zlatých medailí. I když nakonec obhájkyním titulu Slavii Praha podlehly, stříbrné medaile jim v letošní sezoně rozhodně sluší.
54 fotografií

Pozemkářky sahaly po extraligovém zlatu

Ostatní sporty
Rakovničtí pozemní hokejisté (v černém) vyhráli semifinále nad Bohemians Praha, poté zvládli i finálové střetnutí se Slavií Praha a stali se halovými mistry republiky.
Praha /FOTOGALERIE/ – Emoce, spokojenost, nadšení. Toho všeho byl v rakovnické podobě plný pražský Eden, kde pozemní hokejisté HC 1972 Rakovník přidali k mistrovským titulům z roku 1993 a 2012 v pořadí třetí. Letošní extraligou prošli takřka bez zaváhání a i v závěrečném play off české halové extraligy kralovali v čele s nejlepším střelcem Petrem Procházkou. Zlatá parta z Rakovníka se tak dočkala splnění snu a zlatých medailí i vstupenky do evropského poháru.
81 fotografií

Rakovnická euforie a forma slavily v Edenu mistrovský titul

Ostatní sporty
Ilustrační foto.
Český Brod – Zatímco proti mladíkům z Bohemky herně propadli, proti juniorce Slavie (U21) si vedli podstatně lépe. Fotbalisté Českého Brodu (divize) ve druhém přípravném utkání porazili mužstvo z Edenu 2:0.

Proti Slavii řádil nováček

Fortuna divize