ŠTÍTEK: Ford

Řidič v Březině zavinil nehodu, při ujíždění poškodil další tři auta.
Tři odstavená osobní auta naboural řidič v katastru Březiny na Brněnsku, když ujížděl z místa dopravní nehody. Tu přitom chvíli předtím sám zavinil. „Padesátiletý řidič škodovky nezvládl průjezd ostrou pravotočivou zatáčkou a bočně se střetl s protijedoucím fordem. Viník sice na místě zastavil, aby posléze po odmítnutí prokázání totožnosti dalšímu účastníku havárie překotně odjel. Jenže jeho úprk byl bizarní,“ hlásil v pondělí případ se sobotního odpoledne policejní mluvčí Bohumil Malášek.
8 fotografií

Viník od nehody v Březině ujížděl, naboural pak další tři auta. Podívejte se

Nehody
Charitativní Táborský sraz mustangů a US Cars.
Mirek se před dvěma lety rozhodl, že si pořídí parádní auto – mustanga. „Je to hrozně příjemný pocit mít takové auto,“ řekl majitel luxusního vozu, který i se svou přítelkyní Veronikou dorazil v sobotu do táborského areálu Komora na Charitativní Táborský sraz mustangů a US Cars. Hlavní rozdíl prý je v tom, že auto takové kategorie dává určitý pocit svobody. „V dřívějších autech to bylo jen přemísťování z místa na místo,“ dodal.
22 fotografií

VIDEO: Super auta a krásné holky zaplnily táborskou Komoru

Táborsko
Ilustrační foto.
Policisté z Prostějova naplnili svým činem heslo pomáhat a chránit. Při eskortu zajištěné osoby, svěřence z Výchovného ústavu Střílky, poskytli první pomoc zraněnému řidiči. Cestou za Morkovicemi uviděli na silnici vozidlo Ford Tranzit, které leželo na pravém boku. Hlídka zajistila převáženou osobu, aby nemohla z vozidla utéct a okamžitě spěchala k dodávce.

Pomáhali a chránili i mimo svůj revír

Kroměřížsko
Zaměstnanecká liga v Travčicích
Fotbaloví reprezentanti lovosické společnosti ACZ ovládli krajskou část třetího ročníku Zaměstnanecké ligy Deníku. Turnaj, jehož se zúčastnilo šest týmů a který se hrál v Travčicích u Terezína, se ve středu odpoledne nesl v pohodové atmosféře, jen duel o zlato byl decentně vyhrocený. „Bylo skvělé, že se vše rozhodovalo až na konec, tak to má být. My dali dohromady kluky, kteří spolu hráli před lety futsal. Byli jsme nadšeni z toho, že si i po dlouhé době rozumíme," radoval se z prvního místa kapitán ACZ Martin Matička.
165 fotografií

Zaměstnaneckou ligu Deníku v Travčicích ovládla společnost ACZ, Štětí opět druhé

Fotbal
Polygon v Dlouhé Lhotě (ilustrační foto).
Jaké to je, když má člověk snahu řídit opilý nebo pod vlivem drog? I to si zájemci z řad těch, kteří se s volantem teprve začínají sžívat, budou moci vyzkoušet v sobotu 24. září a v neděli na polygonu v Dlouhé Lhotě. S odstupem po dvouleté odmlce související s covidovými opatřeními se tam uskuteční třetí ročník akce Ford Driving Skills For Life, která mladým řidičům představí, jak zvládat stresové a nečekané situace za volantem.
38 fotografií

Řídit opilý nebo pod drogami? Jaké to je, ukáže výcvik v Dlouhé Lhotě

Příbramsko
Ilustrační foto
Ve vazební věznici skončil 34letý muž ze Žatce, který v létě páchal trestnou činnost na Podbořansku a Žatecku. Řídil pod vlivem, kradl a prodával drogy. Policejní vyšetřovatel ho obvinil ho z několika trestných činů, a to krádeže vloupáním, maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání a z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Muž ze Žatce, který v létě kradl a prodával drogy, je ve vazbě

Zločiny a soudy
Zde býval Amadeus. Dnes je zde moderní DK Poklad
Panika, střelba, vyděšení a zranění lidé. Přesně to zažila na den přesně před třiceti lety 6. září 1992 tehdy vyhlášená diskotéka Amadeus v Ostravě-Porubě, která sídlila v dnešním DK Poklad. Ani po třiceti letech není zcela jasné, kdo za běsnění v zábavním podniku patřícímu Albáncům z Kosova, vlastně může. Verzí bylo několik. Pomsta, konkurenční boj i válka mezi Albánci.
6 fotografií

Střelba v ostravském Amadeu: Ani po 30 letech není jasné, co se vlastně stalo

Krimi