ŠTÍTEK: Harley-Davidson

Prague Harley Days 2020.
/FOTOGALERIE/ Centrem Prahy včera projely stovky motocyklů Harley-Davidson. Spanilá jízda 800 strojů je součástí 8. ročníku Prague Harley Days, které se v metropoli konají od pátku do neděle. Z areálu Výstaviště v Holešovicích motorkáři vyjeli přes Hlávkův most na Václavské náměstí, Karlovo náměstí a přes Smetanovo nábřeží a Mánesův most se vrátili po ulici Dukelských hrdinů zpět na Výstaviště Praha.
14 fotografií

Stovky silných motorek burácely Prahou, v metropoli měly sraz již poosmé

Praha
Prague Harley Days začíná svůj osmý ročník. A je pořádně nabitý.
Osmý ročník Prague Harley Days se blíží! Akce odstartuje v pátek 4. září v 15 hodin a vyvrcholí v neděli 6. září, kdy bude slavnostně zakončena. Poprvé v její historii je navíc vstup zcela zdarma a k tomu všemu se akce ještě rozrostla, a to o spojení s legendárním Burger Festem a projektem Koncert pro 10 milionů. 

V pátek startují rozšířené Prague Harley Days

Cestujeme
Poděbrady vždy na začátku dubna obsadili motorkáři.
Současné zákazy zrušily řadu tradičních akcí. Mezi ně patří i jedna z nejmasovějších v našem regionu, slavnostní zahájení motorkářské sezóny. Jeho součástí je tradičně na začátku dubna spanilá jízda z Prahy do Poděbrad, která na cestu každoročně přivedla stovky motorkářů se svými nablýskanými miláčky. Tisíce příznivců účastníky spanilé jízdy vždy očekávali na poděbradském náměstí a později si prohlíželi jejich zaparkované stroje na lázeňské kolonádě.
39 fotografií

Část motorkářů se chystá na spanilou jízdu, policisté jsou připraveni zakročit

Nymbursko
Ilustrační snímek.
Sto tisíc korun pro Lazio pošle do Itálie Středočeský kraj. V pondělí 6. dubna o tom rozhodli středočeští radní. Peníze však nezamíří do známého fotbalového klubu, jemuž by mohly stačit tak na kapesné pro některou z jeho osobností, ale jde o symbolický finanční dar pro humanitární účely pro region Lazio.

Na pomoc okolí Říma pošle kraj symbolických sto tisíc

Z okolí
Z duelu Víta Rakušana a Martina Hermana v prostorách podnikatelského inkubátoru Cerop v Kolíně.
Rozmanité rejstříky a registry se v poslední době staly oblíbenou četbou některých středočeských politiků. Projevují zájem především o majetkové poměry vybraných kolegů, stejně jako o jejich o jejich rodinné příslušníky či spolupracovníky, a to ve snaze zjistit, zda se názoroví oponenti z jiných stan či hnutí neocitají při svém rozhodování a hlasování ve střetu zájmů.
38 fotografií

Vraťte dary, vyzvali oponenty radní z ANO. Není důvod, reaguje šéf STAN

Z okolí
Nehoda motocyklistky na křižovatce u Struhařova.
Benešovsko - Až nečekaně hodně toho mají společného osmatřicetiletá žena a dvaatřicetiletý muž, kteří se nejspíš ani neznají. Oba vyznávají silné motocykly a oba se ze své poslední jízdy do jejího cíle nedostali. Oba skončili v kotrmelcích na silnici z Benešova do Vlašimi. A oba pak sanita přepravila k dalšímu ošetření do benešovské nemocnice.

Motorkáři skončili vyjížďku v benešovské nemocnici

Nehody
Papež František a jeho Lamborghini Huracán.
Unikátní bílý model vozu Lamborghini Huracán, který od italské automobilky předloni dostal papež František, získal v internetové charitativní loterii Čech. Informoval o tom server omaze.com, jehož prostřednictvím se loterie uskutečnila. Nejnižší možný vklad byl deset dolarů (230 korun). Papež darovaný sportovní vůz posvětil a na kapotu přidal svůj podpis.
4 fotografie

Čech vyhrál bílé papežovo Lamborghini. Je podepsané a posvěcené

Svět
Radní Středočeského kraje chtějí opět podpořit Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK PODĚBRADY
Střední Čechy – Propagační videa i pochvalná slova o mimořádně vydařeních akcích. To v pondělí na jednání středočeských zastupitelů provázelo ohlédnutí za masově navštívenými letními podniky, jejichž organizátorům kraj poslal masové částky: organizátorům pražských oslav 115. narozenin motocyklové značky Harley-Davidson 10 milionů korun a festivalu filmové hudby a multimédií Soundtrack Poděbrady 4 miliony. V obou případech s tím, že to přispěje k prezentaci a propagaci regionu a rozvoji turismu.
171 fotografií

Z podpor pro velké akce se zastupitelům nejvíc zamlouvá festival v Poděbradech

Z okolí