ŠTÍTEK: iPod

Požár domu v Zádveřicích
Zlínsko-Téměř šest hodin bojovali hasiči svelkým požárem, který vsobotu nad ránem zasáhal rodinný dům vZádveřicích na Zlínsku. Šestičlenná rodina tak během chvíle přišla ostřechu nad hlavou.

Rodině vzplála střecha nad hlavou

Zlínsko
Ostrava - Zatímco vletošním roce se dala veřejná vystoupení Jaromíra Nohavici spočítat doslova na prstech jedné ruky, hned zkraje příštího roku jakoby se snimi roztrhlpytel. Jsou však beznadějně vyprodána.

Nohavicovy koncerty? Beznadějně vyprodáno!

Hudba
Ilustrační foto
Olomouc, Zlín - Násilníku Rudolfu Žigovi zChvalnova na Kroměřížska ve čtvrtek 20.prosince Vrchní soud vOlomouci zamítl jeho odvolání proti desetiletému trestu vězení. Ktomu ho vpolovině října senát zlínské pobočky krajského soudu vBrně odsoudil za znásilnění a pohlavní zneužívání, ohožení mravní výchovy mládeže a pokusu oznásilnění čtrnáctileté dívky.

Násilníku Žigovi odvolání nepomohlo

Zločiny a soudy
Aneta Langerová
ZLÍN - Zlínští fanoušci Anety Langerové se už brzy dočkají. Zpěvačka se chystá do krajského města, aby tu naživo představila písničky z nedávno vydaného alba Dotyk. Koncert se uskuteční ve čtvrtek 27. září a bude druhou zastávkou česko-slovenské šňůry Aneta Tour 2007.

Koncert: Zlín zakusí Dotyk Anety Langerové

Volný čas
Nový objev IBM umožní uchovávat velké množstí dat na malém prostoru.
PRAHA - Tři sta tisíc filmů vkrabičce o velikosti dnešního přenosného mp3 přehravače iPod. To umožní nejnovější objev vědců společnosti IBM.

Objev IBM změní budoucnost

Ekonomika
500 DOLARŮ. V přepočtu necelých 11 tisíc korun. Tolik stojí levnější verze iPhone s pamětí 4GB.
PRAHA, NEW YORK - Přes půl milionu prodaných kusů za první dva dny od začátku prodeje v USA. To je jednoznačný úspěch nových přístrojů iPhone od firmy Apple, které spojují telefon s přehrávačem iPod a internetovým prohlížečem. Kdy a zda vůbec budeme užívat iPhone v Česku, je ovšem nejasné.

iPhone je tu. Češi si ale počkají

Ekonomika
Mike McDaniel neskrývá radost poté, co si koupil dva kusy přístroje iPhone.
USA - Ve Spojených státech se od pátečního večera prodává nový přístroj iPhone, který kombinuje mobilní telefon s MP3 přehrávačem a elektronickým komunikátorem. Přístroj už si koupily tisíce přívrženců technických novinek, většina z nich vystála několikahodinové fronty.

V USA začala iPhonemánie

Svět
Očekávaný mobilní telefon iPhone
USA - Dlouho očekávaný telefon iPhone od společnosti Apple Inc. se začne ve Spojených státech prodávat od 29. června. iPhone v sobě spojuje funkce mobilního telefonu, mediálního přehrávače a přístroje pro mobilní připojení na internet. Informovala o tom společnost na internetových stránkách.

Telefon iPhone se začne prodávat 29. června

Ekonomika
Ilustrační foto
BARCELONA - Švédský prodejce nábytku Ikea možná začne ve svých obchodech nabízet elektroniku, takže vedle tradičního zboží jako jsou válendy a komody se na pultech objeví LCD televizory a DVD přehrávače.

Ikea možná bude prodávat i televizory

Ekonomika