ŠTÍTEK: Jan Švejnar

Václav Klaus a Jan Švejnar.
KARLOVARSKÝ KRAJ - Osm poslanců a senátorů Karlovarského kraje má o své volbě prezidenta jasno, veřejnost je ale spíše nerozhodná, lidé se totiž často řídí sympatiemi.

Švejnar versus Klaus 5 : 3

Karlovarsko
Prezident Václav Klaus v Mikulčicích
Hodonín - Budu volit Klause, odpověděli tři ze čtyř poslanců a senátorů zhodonínského regionu. Jiná než tato odpověď se nedala čekat od občanských demokratů, poslance Waltra Bartoše a senátorky Aleny Venhodové. HLASUJTE V ANKETĚ I VY.

U politiků z Hodonínska vede Klaus

Hodonínsko
Ilustrační foto
Břeclavsko - O jménu budoucího prezidenta České republiky budou už v pátek rozhodovat také tři poslanci a jeden senátor z Břeclavska. Tři z nich mají o tom, koho budou volit, už zcela jasno. Čtvrtý volitel zatím nechává vše otevřené.

Grebeníček: Radši bych nevolil nikoho

Břeclavsko
Václasv Klaus a Jan Švejnar
KARLOVARSKÝ KRAJ - Osm poslanců a senátorů Karlovarského kraje má o své volbě prezidenta jasno, veřejnost je ale spíše nerozhodná, lidé se totiž často řídí sympatiemi

Švejnar versus Klaus 5 : 3

Sokolovsko
Jak by volili zákonodárci z regionu
Karlovarský kraj - Osm poslanců a senátorů Karlovarského kraje má o své volbě prezidenta jasno, veřejnost je ale spíše nerozhodná, lidé se totiž často řídí sympatiemi

Švejnar versus Klaus 5:3

Chebsko
Pravda vítězí
Znojmo - Pokud by nového prezidenta volili pouze zákonodárci zvolení za Znojemsko, rozhodli by o nové hlavě státu komunisté. Jmenovitě jejich poslankyně Marta Bayerová. Ta však doposud není rozhodnuta, komu z dvojice Václav Klaus a Jan Švejnar dá svůj hlas.
0 fotografií

Znojmo: o prezidentovi by rozhodli komunisti

Znojemsko
Václav Klaus a Jan Švejnar.
Brno - Kdyby se volil prezident jen v Brně, zvítězil by zřejmě Václav Klaus. Sedm brněnských poslanců a senátorů vhodí lístek současnému prezidentovi. Pět parlamentních zástupců se zase hrdě hlásí k Janu Švejnarovi. Tři poslanci z Brna zatím ale svou volbu neprozradili.

Švejnar, či Klaus? Někteří volitelé stále váhají

Brněnsko
Jan Švejnar v ulicích Ostravy
Ostrava - Kandidát na prezidenta Jan Švejnar se v pondělí 4. února dopoledne prošel centrem Ostravy. Během krátké procházky ze Stodolní ulice na Masarykovo náměstí ho lidé spontánně vítali a přáli mu, aby prezidentské volby vyhrál.
19 fotografií

Švejnar na Hrad, volali Ostravané

Ostravsko
Čtěte v Moravskoslezském deníku
Ostrava - V úterním vydání Moravskoslezského deníku se dozvíte o návštěvě Jana Švejnara v Ostravě, podíváte se, jak po zimě vypadá Miniuni na Černé louce a dozvíte se, že odboráři z DPO chtějí odvolat Vojtěcha Mynáře.

Čtěte v úterním Moravskoslezském deníku

Ostravsko
Mirek Topolánek
Praha - Premiér republiky Mirek Topolánek po šedesáti minutách opustil debatu v Otázkách Václava Moravce. Pravděpodobně neusnesl debatu o volbě prezidenta republiky. Už od začátku napadal řízení debaty redaktorem ČT Václava Moravce.

Topolánek opustil televizní debatu v České televizi

Česko
Prezidentští kandidáti
Praha - Korupci vnímá většina Čechů jako jeden z největších společenských problémů. Drtivých 94 procent občanů si myslí, že by se jí proto měl zabývat i prezident. Vyplynulo to z exkluzivního průzkumu agentury GfK Praha pro Deník.

Bojem s korupcí by se měl zabývat i prezident

Česko
Václasv Klaus a Jan Švejnar
Praha - Polovina Čechů je přesvědčena, že prezident by měl usilovat o zlepšení životních podmínek cizinců žijících v ČR. Více než třetina si navíc myslí, že by měl ovlivňovat zákonodárce, aby zmírnili pravidla pro pobyt imigrantů v naší zemi.

Prezident by měl mít zájem o cizince v ČR

Česko
Vlajka České republiky
Náchod - Koho by rádi viděli v prezidentském křesle poslanci a senátor z Náchodska? Bude jejich favoritem současný prezident České republiky Václav Klaus nebo ekonom Jan Švejnar?

Dají hlas Klausovi či Švejnarovi?

Náchodsko