ŠTÍTEK: Jerevan

Fotbalisté týmu Jerevan Slavičín.
Slavičín - Futsalisté Jerevanu Slavičín utrpěli ve druhé lize další debakl. V Hradci Králové prohráli 1:8 a v tabulce se propadli z devátého na desáté místo. Pět kol před koncem soutěže tak jsou Valaši stále namočeni v sestupových vodách.

Jerevan neměl ve čtyřech šanci

Ostatní sporty
Pro Serže Sarkisjana se v úterý vyslovilo 53 procent hlasujících, uvedla po sečtení většiny odevzdaných hlasů Ústřední volební komise.
Jerevan – Vítězem prezidentských voleb vArménii se podle předběžných výsledků stal dosavadní premiér Serž Sarkisjan. Opozice však jeho vítězství zpochybnila a na protest proti údajným machinacím chystá v Jerevanu protestní demonstrace.

Prezidentem Arménie bude dosavadní premiér

Svět
Ilustrační foto
Slavičín - Pro zdrcující devítigólovou porážku si vminulém kole druhé ligy přijeli futsalisté Jerevanu Slavičín do Brna. Vhale lídra skupiny Východ celku Helas prohráli 1:9, přestože nebyli horším týmem. Díky zaváhání soupeřů ze spodní části tabulky si však stále uchovali na devátém místě naději na záchranu.

Jerevan bral v Brně lekci futsalu

Ostatní sporty
Ilustrační foto.
Slavičín - Futsalisté Jerevanu Slavičín zvládli vsobotu druhý duel za sebou spřímým konkurentem vboji ozáchranu a unikají ze sestupového pásma. Po domácím vítězství nad Malými Hošticemi rozdrtili vKřenovicích předposlední Nasan Brno 8:2 a polepšili se už na devátou příčku, která však stále znamená pád do divize.

Jerevan se přiblížil záchraně

Ostatní sporty
Ilustrační foto.
Slavičín - Futsalisté slavičínského Jerevanu po šesti porážkách za sebou konečně zabrali a ve 13.kole druhé ligy Východ porazili ve své hale Medvědy zMalých Hoštic 7:4. Vtabulce sice zůstali na desáté sestupové příčce, na svého soupeře, který je osmý, už ale ztrácejí jen čtyřibody.

Jeravan vykřesal naději na záchranu

Ostatní sporty
Ilustrační foto.
Slavičín - Futsalisté slavičínského Jerevanu vstoupili do nového roku porážkou vhale Havlíčkova Brodu 5:9. Díky zaváhání týmů ze spodní části tabulky se sice udrželi na desáté příčce, jejich situace je však kolo od kola složitější. Do divize totiž sestoupí čtyři celky a Valaši nyní ztrácejí na osmé Hlinsko sedmbodů.

Slavičínská naděje na záchranu se tenčí

Ostatní sporty
Ilustrační foto
Slavičín - Krize futsalistů Jerevanu Slavičín ve druhé lize Východ se prohlubuje. Valaši prohráli poslední čtyři mistrovské zápasy celkovým skóre 6:35 a propadli se už na třetí místo od konce, které znamená sestup.

Jerevan se topí v krizi

Ostatní sporty
Ilustrační foto
SLAVIČÍN - Pro pořádný výprask si přijeli futsalisté Jerevanu Slavičín v pátek 16. listopadu do Bohunic, kde v sedmém kole druhé ligy Východ podlehli celku Agromeli Brno 1:11. Valachy může těšit pouze to, že ještě větší výprask 7:18 utrpěli ve stejný den Malé Hoštice v Hlinsku.

Futsalistům Jerevanu čepovali v Brně jedenáctku

Ostatní sporty
Ilustrační foto
ZLÍNSKO - Ve velkých bolestech se v sobotu narodilo druhé podzimní vítězství futsalistů Jerevanu Slavičín ve druhé lize Východ. Valaši ve své hale porazili Hradec Králové 8:6, přestože prohrávali 1:4 a více než polovinu zápasu za ně chytal hráč z pole.

Slavičín vydřel druhou výhru

Fotbal
Fotbalisté týmu Jerevan Slavičín.
SLAVIČÍN - Pořádné zemětřesení zasáhlo Jerevan Slavičín. Bývalý český mistr v sálovém fotbalu, který přestoupil v létě pod křídla ČMFS do řad futsalu FIFA, opouští jeho předseda a kouč v jedné osobě Leoš Minarčík. „Jerevan už budu sledovat pouze jako divák. Odcházím kvůli pracovním povinnostem na Ukrajinu,“ ozřejmil Minarčík své rozhodnutí. Jeho místo na lavičce by měla zaujmout dvojice Milan Both mladší a Jaroslav Smolek.

Minarčík končí jako předseda i kouč

Fotbal
Volby v Arménii
JEREVAN - V Arménii se dnes konaly parlamentní volby, které jsou označovány za test demokracie v této izolované a chudé bývalé sovětské republice. Zatím nejsou hlášeny žádné vážnější incidenty, ale opozice vyjádřila obavy z možných manipulací s výsledky. O 131 křesel v zákonodárném sboru se ucházeli kandidáti z více než dvou desítek politických stran. O jejich osudu mohlo rozhodnout 2,3 milionu voličů.

Volby v Arménii bez incidentů, opozice se ale bojí zfalšování

Svět
Ilustrační foto
SLAVIČÍN - Devět zápasů a dlouhé tři a půl měsíce čekali futsalisté Jerevanu Slavičín na výhru v druhé lize Východ. Valaši se radovali z tříbodového zisku až na desátý pokus. V posledním kole doma přestříleli jistého sestupujícího Tomson Brno 11:6. V konečném účtování tak nováček soutěže obsadil deváté místo.

Jerevan zvítězil až na desátý pokus

Ostatní sporty