ŠTÍTEK: kalhotky

DVD Krtkova dobrodružství 2
Jestlipak víte, vážení a milí čtenáři, kolika díly seriálu o krtečkovi nás už jeho stvořitel Zdeněk Miler potěšil? Nenamáhejte se s počítáním, je jich k dnešnímu dni šedesát dva!

Krtkova dobrodružství 2

Moje rodina
Ilustrační foto.
Hradec Králové - Na šest let do vězení s dozorem poslal v úterý 23. září krajský soud jedenačtyřice­tiletého Vladimíra Rybku z Vrchlabí za pohlavní zneužití sedmileté dcery své bývalé družky. Trestného činu se podle verdiktu soudu dopustil od podzimu 2002 do června 2003 v Hořiněvsi na Královéhradecku, kde žil společně se svou družkou a jejími dvěma dětmi.

Šest let vězení za pohlavní zneužití nezletilé dívky

Zločiny a soudy
DVD Krtkova dobrodružství
Vroce 1956 dochází k historicky významné události v naší animované produkci: na plátně ožila nová figurka, která se stala hrdinou filmu Jak krtek ke kalhotkám přišel.

Krtečka namlouvaly Milerovy dcery

Moje rodina
Ilustrační foto
Zlín - O pořádný rozruch se ve čtvrtek 10. července odpoledne v místní části Zlína Lůžkovicích postarala čtyřiatřicetiletá opilá žena z České Třebové, která přijela na návštěvu k místnímu usedlíkovi. Ve značně podroušeném stavu chodila po obci, obtěžovala obyvatele a nakonec si uprostřed vsi stáhla kalhotky.

Výtržnice kopala do dveří, pak si stáhla kalhotky

Zločiny a soudy
Ilustrační foto
Zlín - O pořádný rozruch se ve čtvrtek 10. července odpoledne v místní části Zlína Lůžkovicích postarala čtyřiatřicetiletá opilá žena z České Třebové, která přijela na návštěvu k místnímu usedlíkovi. Ve značně podroušeném stavu chodila po obci, obtěžovala obyvatele a nakonec si uprostřed vsi stáhla kalhotky.

Výtržnice si stáhla kalhotky

Nehody
Ilustrační foto.
Kladno - Jak nepříjemné probuzení zažije minulou sobotu mladá žena z Kladna-Kročehlav, neměla ještě v předešlý den odpoledne ani ponětí. Dopoledne, když šla na svůj balkon v prvním patře panelového bytu sundat suché prádlo, na šňůře jí chyběly dvoje spodní kalhotky a na parapetu balkonu byly mužské stopy od bot. Jednalo se o nejapný žert, nebo útok fetišisty?

Kradl tanga vtipálek nebo fetišista?

Zločiny a soudy
Dítě za dva roky spotřebuje asi 4000 papírových plen.
Maminky svým dětem začínají znovu pořizovat látkové pleny. Mají nový tvar, nemusí se žehlit ani vyvářet. Před dvěma lety se daly sehnat pouze na internetu, dnes je pořídíte už i v některých kamenných obchodech.

Látkové pleny mají novou podobu

Moje rodina
V sortimentu látkových plen je dnes velký výběr.
Olomouc - Týden opravdových látkových plen pořádá až do pátku olomoucká pobočka Hnutí Duha. Rodiče si mohou přímo v ekoporadně na Dolním náměstí prohlédnout moderní textilní pleny a seznámit se s jejich výhodami. V běžných kamenných obchodech se totiž koupit nedají.

Hnutí Duha pořádá Týden látkových plen

Olomoucko
Módní trendy nejen pro nevěsty předvedou modelky agentury Charme ve čtvrtek v Besedním domě.
Vyškov - Kalhotky tanga z plastu, model Sněhová královna, zlatá toaleta, výstřední klobouky. Nejen klasickou módu, ale také extravagantní vzory předvede slavkovská módní agentura Charme ve čtvrtek od osmnácti hodin v Besedním domě ve Vyškově.

Předvedou také plastová tanga

Vyškovsko
Vláda schválila průlomovou a zásadní změnu v soukromoprávní oblasti, kterou připravilo ministerstvo spravedlnosti. Návrh nového občanského zákoníku má umožnit občanům, aby se v soukromoprávních situacích chovali přirozeně a zařídili se tak, jak skutečně p
Brno - (pokračování) Nález zavražděné ženy, oblečené jen do kalhotek a punčocháčů, ležící v lesním prostoru zvaném Kněží Hora na Brněnsku, byl od soboty 10. srpna 1996 pro detektivy z mordparty oříškem k nerozlousknutí.

Poslední poznámka v kalendáři

Zločiny a soudy
Nemocniční chodba.
PRAHA - Jedny a půl až dvoje plenkové kalhotky na den. Takový počet vychází z limitů úhrad zdravotních pojišťoven pro pacienty trpící těžkou inkontinencí, tedy samovolným a nekontrolovatelným únikem moči a stolice.

Pojišťovny dávají pacientům na plenky málo

Česko
Ilustrační foto.
Rychnovsko - Bronzová neděle naplno spustila předvánoční nákupy a shon. Lidé místo nedělní siesty vyrazili do víru nákupů, aby využili první ze tří možností nedělního prodeje. Obchody a nákupní centra tak praskaly ve švech.

Nákupní horečka už začala

Podnikání
váha v porodnici
Zatímco moje kamarádky se připravovaly na příchod potomka výzdobou pokojíčku, sběrem ukolébavek a praním dětského prádla, já si stříhám nehty. Ano, slyšíte dobře, denně provádím manikúru a pedikúru. Mám takovou paranoiu z dětství.

Jsem paranoidní matka

Moje rodina
Ilustrační foto
KNĚŽÍ HORA - Mrtvá žena z Kněží Hory na Brněnsku konečně dostala jmé〜no. Vysvlečení těla zdravotnice Apoleny Práškové do punčocháčů a do kalhotek napovídalo sexuálnímu motivu vraždy. Však také oběť kdysi pracovala na psychiatrii – co když ji zardousil někdo ze sadistických deviantů, se kterými tenkrát přišla do styku?

Za pravdou šla jako buldozer

Zločiny a soudy
Ilustrační foto
KNĚŽÍ HORA - Nález zavražděné ženy, oblečené jen do kalhotek a punčocháčů, ležící v lesním prostoru zvaném Kněží hora na Brněnsku, byl pro detektivy z mordparty oříšek k nerozlousknutí. Neznali jméno oběti, mohli se jen dohadovat, kdy k vraždě došlo.

Opravdu poslední poznámka v kalendáři

Zločiny a soudy
Ilustrační foto
Pokračování. Protokol o ohledání místa činu vraždy 17leté Anny Vávrové, spáchané 19. března 1951 na Děčínsku, sepisoval tehdejší vrchní strážmistr Jaroslav Krutiš, který nám dělá průvodce případem i s odstupem více než padesáti let… Oběť ležela na břiše. Po otočení těla bylo patrné, že má kabát i šaty vyhrnuté a kalhotky přeříznuty v rozkroku, takže došlo k obnažení genitálu. Na podšívce kabátu bylo zjištěno sperma.

Anatomie zločinu: Smrt udavačovy dcery

Zločiny a soudy
Chinaski
KLÍŠE - Interaktivní bude koncert pop rockových Chinaski, který se odehraje v úterý 13. listopadu v hale Chemičky. Pražská parta na něm poprvé v Ústí představí nové album „07“ včetně hitu Zadarmo.

Do Ústí se navrací Chinaski

Volný čas
Ilustrační foto
FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ - Mezi oplocením domu a svahem protipovodňové hráze na ulici U Hráze ve Frýdlantu nad Ostravicí našel místní občan mrtvolu ženy. Přivolaný lékař už konstatoval pouze smrt. Žena byla mrtvá déle než dvanáct hodin. Na jejím těle se nenašly žádné stopy násilí.

Ve Frýdlantě nad Ostravicí našli mrtvou ženu

Zločiny a soudy
Ilustrační foto.
FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ - Občan z Frýdlantu nad Ostravicí policistům včera oznámil, že mezi oplocením domu a svahem protipovodňové hráze na ulici U Hráze leží mrtvola ženy. Přivolaný lékař konstatoval, že ke smrti došlo asi před dvanácti hodinami. Informovala o tom mluvčí severomoravské policie Dagmar Bednarčíková.

Ve Frýdlantě nad Ostravicí našli mrtvou ženu

Zločiny a soudy
Manželé Rakovi z Buštěhradu tvrdí, že jejich dceru ze školy vyhnal nedostatek zájmu. Společně se Šárkou Tyburcovou (vpravo) sepsali petici pro městský úřad.
Buštěhrad - Lucie Raková z Buštěhradu se narodila s rozštěpem páteře, má částečně ochrnuté dolní končetiny. K vyměšování musí používat plenkové kalhotky. Přesto se i s takovým postižením dokázala naučit chodit ve speciálních botách a jako ostatní zdravé děti se zapojit do kolektivu běžné základní školy. To vše ale bylo možné pouze do doby, než do zařízení nastoupila nová ředitelka

Nezájem okolí přivedl Lucii z Buštěhradu do ústavní péče

Kladensko
Obří dívčí kalhotky
ÚSTÍ NAD LABEM - Na Lidickém náměstí a před Domem kultury Ústí byla včera před polednem umístěna díla, která vymysleli a vytvořili pro filmový festival Femina Film studenti Fakulty užitého umění a designu Univerzity J. E. Purkyně (FUUD UJEP).

Velké dívčí kalhotky zdobí náměstí

Volný čas