ŠTÍTEK: kalhotky

Ilustrační foto.
Kroměříž – S otřepaným trikem výměny peněz obcházely ve středu obchody v centru Kroměříže dvě ženy romské národnosti. Podařilo se jim vyhandlovat nějaké peníze a ukrást nějaké oblečení.

Obcházely město a snažily se krást

Zločiny a soudy
Na lavici obžalovaných ve čtvrtek 20. ledna u zlínského krajského soudu stanul dvaašedesátiletý muž z Holešova. Je obžalovaný z toho, že loni několikrát pohlavně zneužil a znásilnil teprve sedmiletou dívku.
Zlín /AKTUALIZOVÁNO/ – Tříletým vězením potrestal ve čtvrtek 3. února zlínský krajský soudu dvaašedesátiletého muže z Holešova. Uznal jej vinným z toho, že pohlavně zneužil a také i znásilnil své dvě neteře. Mimo vězení musí také absolvovat psychiatrické a sexuologické léčení. Rozsudek je pravomocný. Muž svůj trest přijal.

Sexuálně zneužil své neteře. Dostal tři roky

Zločiny a soudy
Ilustrační foto
Zlín /AKTUALIZOVÁNO/ – Tříletým vězením potrestal ve čtvrtek zlínský krajský soudu dvaašedesátiletého muže z Holešova. Uznal jej vinným z toho, že pohlavně zneužil a také i znásilnil své dvě neteře.

Zneužíval šestileté neteře, dostal tři roky

Česko
Na lavici obžalovaných ve čtvrtek 20. ledna u zlínského krajského soudu stanul dvaašedesátiletý muž z Holešova. Je obžalovaný z toho, že loni několikrát pohlavně zneužil a znásilnil teprve sedmiletou dívku.
Zlín – Odročením skončilo v pondělí 24. ledna u zlínského krajského soudu projednávání případu dvaašedesátiletého muže z Holešova. Ten měl podle obžaloby loni několikrát pohlavně zneužít a znásilnit teprve sedmiletou dívku. Před šesti lety měl rovněž zneužívat i její nyní dvanáctiletou sestru. U soudu včera vypovídala znalkyně z oboru psychiatrie. Podle ní obžalovaný muž netrpí vrozenou sexuální poruchou.

Měl zneužívat neteře. Dle znalců není duševně chorý

Zločiny a soudy
Eric Clapton.
Severní Čechy - Milujete lahůdkářství? Šunka jak báseň, šnečí paštičky, olivy s kaviárem, šampaňské hodné svého jména? Kdo by nerad tu vůni luxusu, čerstvých bagetek… a pak neomdlíval u těch cen? Ale co lahůdkářství hudební? Třeba to plné tradic, jistot a citu, které má na 19. studiovém albu excelentní britský bluesman Eric Clapton. CD nazvané prostě jen „Clapton“, kde nic není náhodou. Natož jeho délka 1:02:03.

Claptonovo blues hladí a hit Autumn Leaves uvízne v hlavě

Volný čas
Jan Štícha
Plzeň - Před senátem Krajského soudu v Plzni stanul včera 50letý Jan Štícha, kterého obžaloba viní z údajného znásilnění a pohlavního zneužívání tehdy ani ne desetileté dívky.

Obžalovaný: Dívku doma navedli

Zločiny a soudy
Tomáš Ondrášek: Fotografie
Teplice /EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR, FOTOGALERIE/ – V Regionálním muzeu v Teplicích můžete spatřit výstavu originálních fotografií Malé(h)ry. Tomáš Ondrášek žije a pracuje v Mostě. Rád fotí ve větších cyklech. Zajímá ho exteriérová i ateliérová fotografie. Venku fotky hledá, v ateliéru si je vytváří. Soubory skládá do souvislých vztahů s jednotným tématem. Výstava Malé(h)ry se skládá z panoramatických fotek Mostu, druhou polovinu tvoří fotky „odhalenější“. Jak sám autor řekl, tyto „nahotinky“ však nejsou vůbec vulgární. Díla vystavuje do 2. května. Co obnáší umělcova výstava, jaký má vztah k focení a jak s ním začínal, nám Tomáš Ondrášek prozradil v rozhovoru.
4 fotografie

Tomáš Ondrášek: Město je krajina, ve které žijeme

Umění
Zboží vystavované na ulici se nelíbí vedení litvínovské radnice.
Most, Litvínov – Vedení Litvínova se nelíbí krabice s obuví a stolky s asijským zbožím na chodnících města. Centrum města má být podle tamního vedení kultivované s příjemným prostředím. Město Most si s estetikou centra hlavu neláme, trhovce podporuje každý týden.

Litvínov nemá být tržištěm

Mostecko
Látkové pleny a kalhotky nabízí Věra Jarošová z prodejny U Krtečka. Kromě nich existují     i speciální látkové plenkové kalhotky, které směle konkurují těm jednorázovým
Plzeň - Pohodlnost nebo ekologie? Maminky se postupně zase začínají vracet k látkovým plenám, které znaly už naše babičky. Novinkou jsou ale plenkové kalhotky, které vypadají jako klasické papírové pleny, ale dají se prát. Dítě je také v suchu, ale proti jednorázovým jsou mnohem ekologičtější.

Látkové pleny se vracejí, ale inovované

Plzeňsko
On-line rozhovor s kapelou Divokej Bill ve čtvrtek 11. března 2010 v Hradeckém deníku.
Hradec Králové /VIDEO, FOTOGALERIE/ - S pořádnou dávkou humoru přišli do Hradeckého deníku Roman Procházka a Martin Pecka z kapely Divokej Bill, aby ve čtvrtek trpělivě skoro dvě hodiny odovídali na zvídavé otázky čtenářů. A jak se můžete sami přesvědčit, jako roduvěrní rockeři si nebrali sevítky! Z Úval až na velká jeviště se propracovala tahle osmičlenná partička hudebníků. Druhým domovem už mohou nazývat festival Rock for People a s Lucernou si začali tykat. Kapela Divokej Bill nedávno vydala další desku Mlsná a teď vyjíždí na turné. V Hradci se objeví ve středu 17. března, ale ještě před tím dva členové, Roman Procházka a Martin Pecka, odpovídali na otázky čtenářů, které zajímalo i to, jestli jim lezou fanynky do postele. „Ne, my lezeme sami sobě navzájem do postele,“ utrousili pobaveně.
9 fotografií

Divokej Bill: Kalhotky letící na pódium nás potěší, ale podprsenkou taky nepohrdneme!

Hudba
Ilustrační foto.
Královéhradecko – Ze znásilnění dvou nezletilých děvčat a pohlavního zneužívání nezletilého chlapce v pondělí státní zástupkyně Hana Flídrová obžalovala Pavla Cibulku. Pokud krajský soud uzná šestatřicetiletého muže vinným, hrozí mu pět až dvanáct let vězení.

Obžalovaný se doznal k znásilnění nezletilých dívek

Zločiny a soudy
Krajský soud v Hradci Králové. Ilustrační foto.
Hradec Králové – Ze znásilnění dvou nezletilých děvčat a pohlavního zneužívání nezletilého chlapce v pondělí státní zástupkyně Hana Flídrová obžalovala Pavla Cibulku z Královéhradecka. Pokud krajský soud uzná šestatřicetiletého muže vinným, hrozí mu pět až dvanáct let vězení.

Obžalovaný se doznal k znásilnění nezletilých dívek

Regiony
Madony bez kalhotek. J. Kraus, L. Rous, J. Dostál, R. Madeja, V. Herzina.
Most – Veřejnost vybírá nejlepšího mosteckého herce, herečku a inscenaci roku 2009. Městské divadlo v Mostě v pondělí vyhlásilo šestnáctý ročník ankety Cena diváka.

Diváci volí nejlepší herce a hru

Volný čas