ŠTÍTEK: Ladislav Zibura

Cestovatel Ladislav Zibura v Římě.
Praha /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - Krátce po maturitě vyrazil nyní dvaadvacetiletý student Ladislav Zibura na svoji první poutní cestu do španělského města Santiago de Compostela. Devítisetkilometrová cesta ho nadchla 
a v poutnictví se proto rozhodl pokračovat. Zatímco vystudoval mediální studia na Karlově univerzitě, absolvoval také pouť do Říma a do Jeruzaléma.
9 fotografií

Cestovatel Zibura: Poutě mě naučily nechávat si něco jen pro sebe

Praha
Ladislav Zibura.
České Budějovice –  V minulém týdnu zaplavil krajské město už jedenáctý ročník Budějovického majálesu. Jedenadvacetiletý student žurnalistiky Ladislav Zibura podpořil práci svých kolegů z organizačního týmu tím, že se mimo jiné postaral o tvorbu hesel propagujících  kulturní událost na internetu a která obletěla český facebookový svět.
0 fotografií

Po majálesu se změní v poutníka

Českobudějovicko
Louka u Sportovní haly po Majálesu.
České Budějovice – Vydatný déšť promočil půdu, kterou pak silně poškodily davy bavících se lidí. Studentskému neziskovému festivalu tak hrozí, že přijde o kauci, kterou radnici složil. Podle vedoucí odboru správy veřejných statků města České Budějovice Vladimíry Hruškové se o tom rozhodne v nejbližších dnech.

Městský park se po českobudějovickém majálesu změnil v pole

Jihočeský kraj