ŠTÍTEK: Palm

PŘEŽÍT. Ustavičně na útěku, bez domova a s problémem za nejbližším rohem – to jsou hrdinové akční podívané Rychle a zběsile 5. Na snímku Paul Walker a Jordana Brewster.
Praha – Rychlá auta, boj o čest, experiment s přírodou. A Medvídek Pú. To jsou čtyři premiéry, které nás čekají tento týden v kinech. Uvidíme tedy špionážní boj Naomi Watts, filozofickou sci-fi s Guillaumem Depardieuem a přátele ze Stokorcového lesa…

Filmové premiéry: Férové hry, rychlá kola a Pú

Film a televize
Ilustrační foto.
Nová Paka – Už dvanáct kol odehráli účastníci Východočeského přeboru kuželkářů. Jičínské céčko překvapivě doma podlehlo Červenému Kostelci a propadlo se na čtvrtou příčku. Po přesvědčivé výhře SKK Hořice C nad Trutnovem se tým z města kamenné krásy vyhoupl už na třetí příčku.

KUŽELKY: Dvanácté kolo velké překvapení nepřineslo

Ostatní sporty
Ilustrační foto
Hořice – Účastník I. A třídy sehrál v týdnu dva přípravné zápasy. Nejprve se soupeři rozešli smírně, generálka na první soutěžní zápas skončila hokejovým výsledkem.

Generálka s hokejovým výsledkem

Hokej
Ilustrační foto.
Stará Paka – Fotbalový klub zde vznikl v roce 1920, a tak byl, v letošním roce, důvod toto jubileum oslavit. V sobotu se sešli hráči bývalí i současní všech kategorií a za krásného letního počasí předváděli své fotbalové umění.

Devadesátku oslavili především fotbalem

Fotbal
Ilustrační foto.
Jičín – Jak jste zjistili, se startem jarní části krajských a okresních soutěží jsme přinášeli anketu, nazvanou Borec kola, v níž jsou hodnoceni fotbalisté v okrese i kraji, kteří svými výkony zaujmou.

Dalšími Borci kola Daniš a Voldán

Fotbal
Ilustrační foto.
Jičín – Tak už je za námi předposlední kolo. Ve dvanáctém dějství si nejlépe vedl Jakub Jezbera z Lázní Bělohrad, který jako jediný získal 14 bodů. Zaslouženě mu patří cena.

Drama na závěr, rozhodne poslední kolo

Fotbal
Ilustrační foto.
Jičín – Jak jste zjistili, se startem jarní části krajských a okresních soutěží přinášíme anketu, nazvanou Borec kola, v níž jsou hodnoceni fotbalisté v okrese i kraji, kteří svými výkony zaujmou.

Dalšími Borci kola Rubeš a Palm

Fotbal
Uvidíme, zda zástupce okresu postoupí, šance ještě jsou. Na snímku zákrok libáňského brankáře Lukáše Miecha v Železnici.
Hořice – Dvěma mužstvy je okres zastoupen v I. A třídě. Bělohrad momentálně útočí na špici tabulky, Hořice se pohybují v klidném středu.

Jiskra rozhodla už v poločase

Fotbal
Ilustrační foto.
Jičín – Také osmé kolo máme úspěšně za sebou. Nejlépe si v něm vedla Helena Frydrychová z Brda, která uspěla v supertrefě. Zaslouženě ji patří cena. Bodový příděl byl průměrný, zaznamenali jsme několik překvapivých výsledků.

Osmé kolo změny v pořadí Fortuna ligy nepřineslo

Fotbal