ŠTÍTEK: Palm

Fotbalisté Hořic si na domácí půdě připsali skalp lídra z Náchoda. Největšího favorita na prvenství porazili 1:0. Na snímku v souboji hořický Tomáš s náchodským Malým.
Hořice /ROZHOVOR/ - Úvodní kola nového ročníku jim vyšla na výbornou a figurovali v popředí tabulky. Forma a tím pádem dobré výsledky se pak ale začaly vytrácet a fotbalisté Jiskry Hořice nakonec skončili podzimní část krajského přeboru na třináctém místě se čtrnácti body.

„Podzimní část musíme hodnotit jako neúspěšnou“

Fotbal
Ilustrační foto
Hořice - Pro oba celky to byl hodně důležitý duel a úspěch v něm mohl zajistit přece jenom klidnější zimní přípravu. V utkání týmů krajského přeboru ze spodní části tabulky přivítala Třebeš na umělé trávě Všesportovního stadionu v Hradci Králové soupeře z Hořic.

Dohrávka: Jiskra padla i s Třebší a čeká ji těžké jaro

Fotbal
V inscenaci Ředitelská lóže účinkují Stanislav Zindulka a Alois Švehlík.
Skuteč – Ve Skutči začal od pondělního rána předprodej jarního divadelního abonmá na rok 2018. Zájem byl obrovský. Ke včerejšímu poledni bylo podle vedoucí tamního odboru kultury a školství Lenky Frídlové prodáno 320 abonentek. Sál je tak prakticky plný, místa se však podle jejích slov ještě najdou.

Divadelní abonmá do dvou dnů takřka zmizelo

Chrudimsko
Divadlo Pod Palmovkou.
Inscenace Nora v režii Jana Nebeského zahájí dnes v pražském Divadle pod Palmovkou setkání divadel střední Evropy Palm Off Fest. Druhý ročník festivalu do konce října nabídne zájemcům divadelní hry z Polska, Maďarska, Slovenska a ČR, jejichž prostřednictvím bude hledat odpovědi na otázky, jak se daří demokracii v postkomunistických zemích a jaké je postavení zemí visegrádské skupiny v Evropské unii.

Hra Nora dnes zahájí setkání divadel střední Evropy Palm Off Fest

Volný čas
Ilustrační foto
Jičínsko - Dva okresní zástupci v neděli bojovali o mistrovské body v rámci druhého kola nejvyšší krajské ligy mužů.

Jiskra doma naplno bodovala

Fotbal
Americký prezident Donald Trump si jako nového poradce pro národní bezpečnost vybral generála Herberta Raymonda McMastera, který ve funkci nahradí Michaela Flynna.
Americký prezident Donald Trump si jako nového poradce pro národní bezpečnost vybral generála Herberta Raymonda McMastera, který ve funkci nahradí Michaela Flynna. Ten byl minulý týden odvolán kvůli tajným jednáním s ruským velvyslancem. Dočasný poradce Keith Kellogg se stane personálním šéfem Národní bezpečnostní rady (NSC).

Trump má nového bezpečnostního poradce. Generála McMastera

Svět