ŠTÍTEK: Palm

Hořický útočník Lukáš Michálek zaznamenává první branku v krajském přeboru. Gólman hostí Matěj Tošovský byl proti jeho střele bezmocný. Nakonec se na Gothardě body dělily.
Hořice – Okres je po dlouhé době zastoupen v krajském přeboru třemi mužstvy. O tom, jak jsou úspěšná, si můžete přečíst vždy v pondělí, v úterý se za jejich zápasy ještě ohlédneme. Ve druhém kole je bilance poloviční.

Ztracené dva body v kvalitním utkání na Gothardě

Fotbal
VÝBORNÝ VÝKON proti Ústí nad Orlicí odvedl novopacký hráč Jirka Povr
Nová Paka - Sympatický výkon mladého novopackého mužstva při premiéře divizní sezony 2012/13 proti Ústí nad Orlicí je tou nejlepší pozvánkou na další domácí utkání, které sehrají svěřenci Josefa Hlouška opět v sobotu 18. srpna od 17 hodin na stadionu v Jírových sadech v den konání Hrubé pouti, kdy jim bude soupeřem celek FK Pěnčín Turnov.

FOTBAL: Zopakují Novopačtí výkon?

Fotbal
Ilustrační foto
Jičín – Okres je po dlouhé době zastoupen v krajském přeboru třemi mužstvy. O tom, jak jsou úspěšná, si můžete přečíst vždy v pondělí, v úterý se za jejich zápasy ještě ohlédneme.

OHLASY: Nejlépe vykročil Jičín

Fotbal
Radek Palm.
Hořice – Mezi nováčky krajského přeboru fotbalistů je i třetí zástupce okresu, mužstvo Jiskry Hořice. Vítěz I. A třídy se samozřejmě moc těší, stejně jako jeho příznivci. Trenér Radek Palm s vedoucím mužstva Josefem Vydrou přivedli hráče k takovému výsledku v jarní části.

Návrat Jiskry po osmi letech

Fotbal
Hořičtí fotbalisté, nováček krajského přeboru 2012.
Miletín – Pohár hejtmana Královéhradeckého kraje má za sebou otevírací dějství. Do bojů zasáhla i mužstva jičínského okresu. Magnetem bylo derby v Miletíně. Překvapením je vyřazení Jičína v Libáni. Naopak bez boje postoupilo Kopidlno.

Utrápené hořické fotbalové vítězství

Fotbal
Ilustrační foto.
Jičín – Se startem jarní části mistrovských soutěží fotbalistů přichází i anketa Borec kola, v níž jsou hodnoceni hráči, kteří svými výkony zaujmou.

Známe další Borce kola

Fotbal
Ilustrační foto.
Hořice – K druhému soupeři z chvostu tabulky odjížděli v sobotu odpoledne fotbalisté s cílem vrátit podzimní porážku. To se podařilo nadmíru dobře a dokonce mu v celkovém skore ještě jednu branku přidali (0:4, 5:0).

Další pohodové vítězství fotbalistů

Fotbal
Ilustrační foto.
Lázně Bělohrad – Nedělní zápas krajského přeboru byl středem pozornosti příznivců fotbalu. Hrály dva týmy, které bojují o udržení. Čekal se spíše úspěch domácích, ale body nakonec putovaly do lázeňského města.

Bělohradští fotbalisté řádili ve Skalici

Fotbal
Ilustrační foto.
Hořice – Po sérii ne zrovna výsledkově vyvedených zápasů odjížděli fotbalisté ke střetnutí s mužstvem, kterému se naopak v posledních utkáních poměrně dařilo, s mírnou obavou, ale zároveň i s odhodláním po dobrém výsledku.

Pochvala fotbalistům za bojovnost

Fotbal
Ilustrační foto.
Berlín - Sasko je rájem pro milovníky historických parních lokomotiv a starých vlaků. V sousední německé spolkové zemi funguje více než desítka tratí, po nichž se prohánějí tito "čoudící železní oři" a další najdou vyznavači nostalgie na kolejích v několika tamních železničních muzeích. 

V Sasku lákají Čechy na parní lokomotivy, personál se učí česky

Svět
Ilustrační foto.
Hořice – V dalším kole nastoupili fotbalisté na hřišti soupeře, kde se jim nedaří. Po návratu do I. A. třídy zde nezískali ani bod, a tak sobotní remíza i vzhledem k průběhu utkání je dobrá.

Cenná remíza hořické Jiskry

Fotbal
Hořický brankář Žižka likviduje jeden z útoků jičínského mužstva.
Jičín – Úspěšnou generálku na úvodní jarní zápas krajského přeboru druhý celek tabulky zvládl. Porazil účastníka I. A třídy, když o výsledku se rozhodlo po změně stran. 

Sobota už patří fotbalistům

Fotbal
ilustrační foto
Hořice - Konečně se fotbalistům v I. A třídě podařilo zlomit sérii neúspěšných domácích výsledků a zcela zaslouženě zdolali herně i výsledkově nečitelného soupeře.

Konečně vítězství také doma

Fotbal
Ilustrační foto
Hořice – Velké zklamání zavládlo v neděli na Gothardě po zápase I. A třídy. Domácí fotbalisté podlehli poslednímu celku tabulky.

Ostuda a zase jenom ostuda

Fotbal
Ilustrační foto
Hořice – Jiskra sehrála v Třebechovicích minimálně vyrovnané utkání I. A třídy, ale ve fotbale stále rozhodují góly, a to ji silně nevyhovuje.

Výsledková houpačka pokračuje

Fotbal
Ilustrační foto.
Libáň – Osm mužstev z našeho okresu vstoupilo do Poháru Krajského fotbalového svazu, hejtmana Královéhradeckého kraje. Čtyři z nich postupují do dalších bojů.

Čtyři fotbalová mužstva postupují

Fotbal
Ilustrační foto.
Jičín – Fotbalová sezona je za námi, a s ní také populární anketa Borec kola, v níž byli prostřednictvím webových stránek hodnoceni hráči, kteří svými výkony ve víkendových zápasech zaujali.

Posledními Borci kola Rubeš a Voldán

Fotbal
Ilustrační foto.
Hořice – Do Libčan na hřiště vedoucího celku tabulky I. A třídy a dávno jistého postupujicího do krajského přeboru odjíždělo mužstvo s pokorou, ale i s odhodláním domácí notně potrápit.

Překvapivá výhra na půdě lídra

Fotbal
Ilustrační foto.
Hořice – Významným obohacením tradiční pouti bylo i fotbalové utkání. A stálo za to, diváků přišlo hodně, moc, kolem pěti set a nelitovali. Šest gólů se taky hned nevidí.

Fotbalové derby jen průměrné

Fotbal