ŠTÍTEK: Petra Dvořáková

Hradecký deník - tady nás najdete.
Hradec Králové - Také během dnešního dne redaktoři a fotografové našich novin získávali další aktuální materiály, informace, snímky a témata, aby vše zařadili na stránky nadcházejícího vydání tohoto periodika. Pokud o to nechce být ochuzeni, pořiďte si další vydání Hradeckého deníku. Co vás uvnitř listu čeká?

Ochutnávka následujícího vydání Deníku: co v něm najdete?

Hradecko
Ilustrační foto.
Vsetín – Ve znamení tří osmnáctek se ponese letošní ročník hudebního festivalu Valašský nákyp. Uskuteční se tento pátek v malém sále Domu kultury ve Vsetíně. Návštěvníci se mohou těšit na čtveřici kapel, křest nového CD i oslavu plnoletosti.

Valašský nákyp nabídne křest CD i oslavu plnoletosti

Volný čas
Folková skupina Bonsai č.3 (na snímku) pokřtí v sobotu od 20 hodin svou novou nahrávku v budějovickém klubu Solnice. Kmotrem Demáče 2010 bude Petr Stupka, kuchař známý z Prima vařečky. Jako host se představí Třeboňští pištci.
České Budějovice – Folková skupina Bonsai č.3 pokřtí v sobotu od 20 hodin svou novou nahrávku v budějovickém klubu Solnice. Kmotrem Demáče 2010 bude Petr Stupka, kuchař známý z Prima vařečky. Jako host se představí Třeboňští pištci.

Desku Bonsai č.3 pokřtí kuchař Petr Stupka

Volný čas
Ilustrační fotografie
Valašsko - Obyvatele valašských měst trápí nedostatek parkovacích míst. Chybí jich tisíce. Ve Vsetíně je odstavných ploch pro auta o bezmála čtyři tisíce méně, než by mělo být. Situace se zatím zdá bezvýchodná.

Ve městech chybí tisíce parkovacích míst

Valašsko
Starosta přívětického sboru Josef Koldinský (v popředí) nesl v úvodu sobotní oslavy věnec k pomníku obětí válek. Pietní akt se týkal i družstva žen.
Přívětice - Sobota byla v Přívěticích zadána dobrovolným hasičům. Ve sboru je jich registrováno čtyřiapadesát (včetně žen a dětí). Kompletní armáda slavila 110 let od založení a dala si na scénáři záležet.

Přívětičtí poslali na trať také ženy

Rokycansko