ŠTÍTEK: sportovní areál

Vítězný návrh nové podoby atletického stadionu na Dukle.
Pardubice – Nová atletická hala s oválem, multifunkční sportovní hala, gymnastická tělocvična, sály pro úpolové sporty, posilovna, vnitřní běžecký okruh, zázemí pro venkovní atletické hřiště a hala pro míčové sporty. To vše by mělo vzniknout v pardubické části Dukla.

Sportoviště na Dukle postaví architekti ze Slovenska

Pardubicko
Legendární Uriáši to rozbalili na Dnech města Kladna.
Kladno /FOTOGALERIE/ - Dny města Kladna jsou minulostí. Nutno podotknout, že letošní ročník značně ovlivnilo špatné počasí. Zprvu vše nasvědčovalo tomu, že návštěvnost bude letos bídná. V sobotu odpoledne bylo k vidění podstatně méně návštěvníků než v předchozích letech, avšak nakonec se Sletiště přeci jen zaplnilo. Zapříčinila se o to především legendární britská skupina Uriah Heep.
162 fotografií

Legendární Uriáši to rozbalili na Dnech města Kladna

Volný čas
V sobotu se v Boskovicích koná charitativní akce Běžíme pro Nikýska. Výtěžek věnují pořadatelé chlapci postiženému mozkovou obrnou.
Boskovice – Všechny, kdo mají chuť běhat, bavit se a přispět na dobrou věc, zvou pořadatelé na sobotní odpoledne do sportovního areálu Červenka v Boskovicích. Charitativní akce Běžíme pro Nikýska začíná v půl druhé.

V Boskovicích poběží pro Nikýska

Blanensko
KRYTÝ BAZÉN v Mladé Boleslavi funguje více než rok a u návštěvníků se těší stále větší oblibě.
Mladá Boleslav – Boleslavský magistrát  začátkem týdne oznámil, že městský krytý bazén čeká v prvních zářijových dnech několikadenní odstávka a celková údržba. Během ní proběhne například povinná dezinfekce bazénových van a ostatních technologií, rovněž dojde k vyřešení závad, které si žádají reklamaci.

Bazén se na tři dny zcela uzavře

Boleslavsko
Budova krytého bazénu v Chrudimi.
Chrudim – Elektronizace skříněk v šatnách krytého bazénu nebo stavba venkovní sauny. Sportovní areály města Chrudim v pomalu končící letní sezóně dokončují úpravy, které uživatelé městských sportovišť ocení především na podzim a v zimě.

Chrudimská sportoviště přicházejí s novinkami

Chrudimsko
Mistrovství ČR profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu. Praha 25.-27.srpen.
Praha - Mistrovství ČR v požárních sportech družstev odstartovalo včera na Výstavišti. Na pořadu dne byla první disciplína výstup na cvičnou věž (foto). Dnešní a zítřejší klání se odehraje ve sportovním areálu Olymp Praha ve Stromovce. Sobotní program započne už v sedm hodin ráno během dobrovolných hasičů na 100 metrů s překážkami. Následovat budou ženy ve stejné disciplíně. Boj mezi sebou svedou nejprve vždy dobrovolní hasiči a následně profesionálové. 
13 fotografií

V Praze začal boj o nejlepší hasiče a hasičky

Praha
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Svobodné Dvory
Hradec Králové - Před téměř dvaceti lety se sportovní areál Meteor ve Svobodných Dvorech proměnil na území pro výstavbu nízkopodlažních domů. Od té doby za něj místní hledají adekvátní náhradu, která by mimo jiné pokryla i potřeby základní školy.

Ve Svobodných Dvorech čekají na nové sportoviště

Hradecko
Vítězný tým Sešlost nohejbalového turnaje ve Všechlapech - Jaroslav Daněk, Jan Černý a Karel Horáček.
Všechlapy – Ve sportovním areálu ve Všechlapech konal už jedenáctý ročník nohejbalového turnaje trojic, který byl již posedmé věnován památce kamaráda Františka Bendla. Vítězem se stalo mužstvo s názvem „Sešlost“ ve složení Jaroslav Daněk, Jan Černý a Karel Horáček.

Sešlost ukázala nejvíce nohejbalového umu

Ostatní sporty
Jedno z nejmodernějších sportovišť v Chebu, takzvanou Zlatou dráhu, čeká v budoucnu vylepšení. Už teď se na ní konají řady soutěží a závodů a město plánuje její rozšíření.
Cheb – Jedno z nejmodernějších sportovišť v Chebu, takzvanou Zlatou dráhu, čeká v budoucnu vylepšení. Už teď se na ní konají řady soutěží a závodů a město plánuje její rozšíření.

Zlatá dráha bude ještě lepší

Chebsko