ŠTÍTEK: sportovní areál

Chmeláček Cup 2019 v Žatci
Vojenský sportovní areál Flora hostil v sobotu 3. ročník turnaje pro fotbalové přípravky Chmeláček Cup 2019. Podnik, který se v den konání populární Dočesné stává příjemnou tradicí, vyhrál tým SK Petřín Plzeň. Druhý byl Rakovník, třetí místo vybojoval Mostecký FK. Pořádající SK Jazzmani Žatec, konkrétně jeho fotbalový oddíl SKJ Junior Žatec skončil poslední. To ale pořadatelům radost z dobře vykonané práce nesebralo.
6 fotografií

Chmeláček Cup 2019 vyhrála v Žatci Plzeň

Fotbal
Ze slavnostního otevření antukového hřiště ve sportovním areálu Klimeška v Kutné Hoře.
/FOTOGALERIE/ Volejbalisté v Kutné Hoře se mohou radovat. Ve středu 11. září bylo slavnostně otevřeno nové volejbalové hřiště vedle bobové dráhy. Kromě toho, že nové kurty doplnily zdejší sportovní areál čítající zimní stadion, halu Klimeška a plavecký bazén s plovárnou, má nový prostor pro volejbalisty ještě jedno specifikum: ač se jedná o městský pozemek, město do jeho vybudování nemuselo investovat ani korunu.
29 fotografií

Volejbalisté mohou jásat, nové hřiště bylo dokončeno

Ostatní sporty
Sobotní veřejné bruslení v Pelhřimově.
Pelhřimov, Humpolec – Až do konce tohoto týdne se bude chodit do sportovních areálů v Pelhřimově a v Humpolci s plavkami a bruslemi současně. Do neděle 1. září je naplánovaný provoz obou sportovišť, která umožňují koupání a doplňkové rekreační aktivity venku, a souběžně už se rozbíhá i sezona veřejného bruslení.

Plavání už má konkurenci ve veřejném bruslení

Pelhřimovsko
Teplice Skatepark na Angru
Především betonová členitá vana pro vyznavače skateboardu je během prázdninových dnů v permanenci. Součástí prostoru, kde dříve bývalo koupaliště, je přibližně kilometrová dráha pro jezdce na kolečkových bruslích. Nechybí dětské hřiště a lavičky pro odpočinek. Město za sportovní centrum pod širým nebem dalo okolo 10 milionů korun. 
16 fotografií

FOTO: Sportovní areál na Angru v Teplicích láká

Teplicko
Výstavba sportovního areálu u pískovny v Postřelmově
Projekt nového sportovního areálu, o kterém se v Postřelmově hovořilo více než půl století, začíná dostávat reálné obrysy. V lokalitě zvané Pískáč jej už stavbaři začali budovat. Komplex bude sloužit pro sportovní aktivity mládeže i dospělých, využívat jej k cvičením budou také hasiči.
10 fotografií

Stavba sportovního areálu v Postřelmově začala

Šumpersko
Fotbalový turnaj hráčů nad 40 let čeká v Havlovicích již 26. ročník.
Před měsícem byl dohrán další ročník tradičního fotbalového turnaje HAPO a sportovní areál v Havlovicích se již pomalu připravuje na další velkou akci. Už tuto sobotu se zde uskuteční HAPOSTAR, turnaj pro hráče nad 40 let, který jde do svého druhého čtvrtstoletí.

HAPOSTAR vstupuje do svého druhého čtvrtstoletí

Okresy
Sparťané si proti Písku v minulosti již několikrát zahráli.
Písek – Žlutomodří končí druhý týden letní přípravy a v sobotu je čeká již čtvrté přátelské střetnutí. Tentokrát si zahrají proti B-týmu Sparty. Letenské béčko je v píseckém sportovním areálu na soustředění, které zakončí právě duelem s třetiligovým konkurentem.

Fotbalisté Písku okusí sílu sparťanské zálohy

Fotbal
Hřiště u telčských škol na Hradecké ulici.
Telč – Konečně dobrá zpráva pro učitele a studenty telčské střední školy na Hradecké ulici. Tamní multifunkční hřiště bude hotové do konce července. Od nového školního roku si užijí nově zrekonstruovaný sportovní areál, na což si ale museli počkat o tři čtvrtě roku déle, než se plánovalo.

Hřiště bude brzy hotové. Studenti si na něj ale museli počkat

Jihlavsko
Ligový pohár zamířil do Skalice. Vítězný tým bude reprezentovat region na Českém národním poháru v Praze.
Ještě než se rozeběhly boje na vyhlášeném turnaji HAPO, hostil havlovický sportovní areál Ligový pohár. Toho se letos zúčastnila pětice mužstev, když šestý Barchovan Libňatov se musel omluvit.

Ligový pohár zamířil do Skalice

Okresy
Ilustrační foto
Písecko – Konec fotbalové sezony je tu. K uzavření soutěžního ročníku 2018/2019 dojde v sobotu 22. června v píseckém městském sportovním areálu, kde se proti sobě od 17 hodin postaví týmy Podolí II a Semic B, aby se utkaly o pohár Okresního fotbalového svazu Písek.

V sobotu se bude hrát o pohár OFS

Fotbal
Turnaj veteránů Unique Cup. Letos se konal už dvanáctý ročník.
Chomutov - Ve sportovním areálu Cihla v Chomutově se odehrál již 20. ročník tradičního turnaje Unique cup (dříve Senátor cup) pro hráče nad 35 let. Letos se turnaj hrál i u příležitosti 25. let od založení týmu Torpédo Chomutov (Torpédo-borec, Torpédo Korim, SEA Torpédo Chomutov).
12 fotografií

FOTO: Veteráni se utkali ve 20. ročníku Unique Cupu

Fotbal