ŠTÍTEK: sportovní areál

Budova plaveckého bazénu v Rakovníku je uzavřena od srpna 2016.
Rakovník - Opět o krok blíž k realizaci je dlouho očekávaná rekonstrukce městského plaveckého bazénu v Rakovníku. Novinkou je jméno firem, které se přestavby sportovního areálu ujmou. V opakovaně vypsané veřejné zakázce zvítězilo sdružení stavebních firem z Kroměříže a z Brna. Tendr vysoutěžily s celkovou cenou překračující 178 milionů korun bez DPH.  
7 fotografií

Bazén přestaví firmy z Brna a Kroměříže

Rakovnicko
Kolomutské dýňování.
Kolomuty – Sportovní areál v Kolomutech u Mladé Boleslavi opět žil. Děti za pomoci maminek, dvou tatínků a babiček dlabaly, tvořily a zdobily dýně. V rámci druhého ročníku Kolomutského dýňování děti také dýně nejen dlabaly, ale i kreslily. 
35 fotografií

OBRAZEM: Kolomutské dýňování

Boleslavsko
Vedení města se zaměřilo na Sídliště nad Lužnicí.
Tábor - Louky u Komory, sportovní areál se stejným jménem, fittpark v zahradě nebo keřoviště u polikliniky. To jsou jen některá místa Sídliště nad Lužnicí, kde se lidé mohou cítit dobře, a proto jsou často cílem jejich vycházek.

Tábor vytvoří pocitovou mapu sídliště

Táborsko
Ilustrační foto.
Kutnohorsko – Ve druhém díle našeho seriálu se zaměříme na sportoviště a provozované sporty v obou městech. Ačkoliv obě mají společné to, že jim prozatím chybí víceúčelová sportovní hala, sportovci zde využití najdou v mnoha odvětvích.

Čáslav versus Kutná Hora. Jak se žije sportovcům?

Kutnohorsko
Pivní běh.
Letos poprvé proběhne v Praze 4 ve sportovním areálu Žluté Lázně  jedinečná sportovní událost – Pivní Běh. Start tohoto originálního běhu proběhne v 11:30  přímo v areálu Žluté Lázně na adrese Podolské nábřeží 3/1184, Praha 4 - Podolí.  Trať Pivního Běhu, na jejíž zdolání je pohodový limit 2 hodiny, budou moci pokořit běžci v kategoriích muži, ženy a týmy.

S Deníkem na pivo!

Energie
Radní chtějí zbourat Dvořáčkův mlýn v Boskovicích. Na jeho místě má stát parkoviště a přístupová cesta ke sportovištím. Lidé jsou proti.
Boskovice – Parkoviště a vjezd do sportovního areálu Červená zahrada. To by mělo vzniknout na místě, kde nyní stojí Dvořáčkův mlýn. Počítají s tím dvě ze tří variant stavby nové sportovní haly v Boskovicích. „Radnice vybrala firmu, která demolici stavby provede a vyčlenila na ni jeden a půl milionu korun,“ informovala před časem tamní starostka Hana Nedomová.
3 fotografie

V Boskovicích bojují o památku. Dvořáčkův mlýn možná srovnají se zemí

Blanensko
Ilustrační foto.
Čáslav - Nábor dětí s podtitulem Staň se fotbalovou hvězdou a dej svůj první gól připravili na čtvrtek 21. září trenéři v Čáslavi. S výchovou mladých hráčů má klub dlouholeté zkušenosti a díky nim se mládežnické týmy pohybují dokonce v ligových a divizních soutěžích.

Hledají se nové fotbalové hvězdy! V Čáslavi vědí jak na to

Fotbal