ŠTÍTEK: Strmilov

Ilustrační snímek.
Jindřichohradecko – Jedenáct zápasů, jedenáct výher – to je úctyhodná bilance fotbalistů Slavonic, kteří po pětigólové nadílce do novosedelské sítě vedou okresní přebor mužů s luxusním dvanáctibodovým náskokem.

Novosedly neměly proti lídrovi nárok

Fotbal
Ilustrační foto.
Jindřichohradecko - Přinášíme aktuální výsledkový servis z víkendových fotbalových soutěží na Jindřichohradecku. Za zmínku stojí především střelecké galapředstavení Lukáše Holického ze včelnického béčka, který se trefil sedmkrát do sítě strmilovské rezervy.

Střelecká exploze včelnického Holického: 7 gólů!

Fotbal
Nabídka čerstvého ovoce a zeleniny je nyní přehledně uspořádána v nových regálech.
Třeboň - Supermarket Terno v Třeboni pro své zákazníky připravil v průběhu uplynulých měsíců celou řadu novinek. Po remodelingu obslužného úseku s nabídkou čerstvého masa, uzenin, lahůdek a sýrů a úpravách sekce čerstvého pečiva, realizovaných v uplynulém roce, byl modernizován úsek ovoce a zeleniny. 

Modernizované Terno v Třeboni zvyšuje komfort při nakupování

Energie
Ilustrační snímek.
Jindřichohradecko – Slavoničtí fotbalisté mají po osmi odehraných kolech na první příčce tabulky okresního přeboru mužů už sedmibodový náskok. Přispěli k tomu vlastními silami, když zdolali třetí Studenou, a zároveň jim do karet nahrálo i zaváhání druhého Strmilova, který překvapivě ztratil body za remízu na půdě poslední Dešné.

Poslední Dešná obrala strmilovského favorita

Fotbal
Ilustrační foto
Jižní Čechy - Hned dva nálezy staré munice ve vypuštěných rybnících ve čtvrtek zaměstnaly jihočeské pyrotechniky. V obou případech se jednalo o granáty německé výroby ze druhé světové války. Jeden puškový trhavý, typ 30, druhý dělostřelecký o průměru 50 mm.

Na dně rybníků odpočívaly německé granáty

Z okolí
Kapitán fotbalistů Dešné Milan Novotný nemůže být s dosavadními výsledky svého týmu spokojený.
Jindřichohradecko – Fotbalisté Slavonic jsou i po šesti odehraných kolech okresního přeboru mužů jediným týmem, který se může pochlubit stoprocentní bilancí. Po výhře nad Starou Hlínou, která se však nerodila lehce, navíc na čele tabulky zvýšili náskok a na druhý Strmilov nyní mají k dobru už pět bodů.

Slavoničtí fotbalisté nasadili k trháku

Fotbal
Ilustrační snímek.
Jindřichohradecko – První porážku v okresním přeboru mužů si připsali strmilovští fotbalisté, kteří doma nejtěsnějším rozdílem podlehli Klikovu. Ten si po rozpačitém začátku sezony připsal druhé vítězství v řadě. Gloriolu neporazitelnosti drží i po čtyřech odehraných kolech nadále Slavonice.

Klikov pokazil Strmilovu pouť

Fotbal
Ilustrační snímek.
Jindřichohradecko – Fotbalisté Slavonic už jsou jediným celkem, který v okresním přeboru ještě neztratil ani bod. O tuto výsadu přišel Strmilov, který doma nejtěsnějším rozdílem podlehl Klikovu. V okresní soutěži sk. A potvrdil roli favorita společný tým Halámek a Hranic. Úvodním kolem pak odstartovala i sk. B.

Strmilov doma padl s Klikovem

Fotbal
Ilustrační snímek.
Jindřichohradecko – Fotbalový okresní přebor mužů má za sebou tři kola a na čele se usadila dvojice očekávaných favoritů – Slavonice a Strmilov. Oba týmy zvládly místní derby a zůstávají nadále stoprocentní. Z první výhry v sezoně se radoval Klikov a také číměřský nováček.

Blesk se probral a pětkrát uhodil

Fotbal
Fotbal.
Jindřichohradecko – V okresním přeboru mužů zůstávají po třech odehraných kolech s plným bodovým ziskem fotbalisté Slavonic a Strmilova. Oba favorizované týmy zvládly místní derby ve Starém Hobzí resp. ve Studené.

Fotbalisté Deštné doma inkasovali třináct gólů

Fotbal
Fotbalisté Novosedel porazili Popelín 5:1.
Jindřichohradecko – Fotbalový okresní přebor mužů má za sebou druhé kolo, v němž znovu roli favorita potvrdily Slavonice, jež si na domácím trávníku v duelu s řečickou rezervou otevřely střelnici. Dařilo se i ambicióznímu Strmilovu, jehož hráči si poradili s číměřským nováčkem.

Slavonický favorit deklasoval řečické béčko

Fotbal
Ilustrační snímek.
Jindřichohradecko – Fotbalový okresní přebor mužů pokračoval druhým kolem a v něm se opět dařilo Slavonicím, které roli velkého favorita potvrdily devíti góly do sítě řečického béčka. Na programu už byly také úvodní zápasy okresní soutěže skupiny A.

Slavoničtí fotbalisté nasázeli Řečici 9 gólů

Fotbal
Kapitán Břilice Petr Voborský převzal pohár pro vítěze okresního přeboru.
Jindřichohradecko – Fotbalový 14SPORT okresní přebor mužů zatáhl oponu za letošní sezonou. A je třeba zdůraznit, že za posledních deset let nepoznal většího suveréna. Tým Břilic zvládl porci šestadvaceti utkání bez jediné porážky, nasázel svým protivníkům úctyhodných 112 gólů a inkasoval jich pouze 24.

Břilický mistr se loučil stylově

Fotbal
Ilustrační foto.
Jindřichohradecko – Fotbalový 14SPORT okresní přebor mužů měl na programu předposlední kolo, v němž si břilický mistr Jindřichohradecka na domácím trávníku otevřel střelnici a Dešná tak odjela s desetibrankovým debaklem.

Břilický mistr nadělil Dešné 10 gólů

Fotbal
Fotbal.
Jindřichohradecko - Přinášíme aktuální přehled výsledků z víkendových fotbalových soutěží mužů na Jindřichohradecku. Po Břilicích a Staňkovu si v předposledním kole definitivně zajistili prvenství a postup v OS sk. B hráči Číměře. V téže soutěži se zrodil nevidaný výsledek, když v souboji béček Strmilov doma podlehl Nové Včelnice 7:12.

Číměř postupuje. Ve Strmilově padlo 19 gólů

Fotbal
Ondřej Doležal (vlevo) z Popelína vstřelil Studené čtyři góly.
Jindřichohradecko – Ve 24. kole fotbalového 14SPORT okresního přeboru mužů se definitivně rozhodlo o tom, že druhým sestupujícím se společně s mužstvem Halámek stanou Hranice, které doma prohrály gólem z poslední minuty s řečickým béčkem. 

Fotbalisté Hranic jsou druhým sestupujícím z přeboru

Fotbal
Ilustrační foto.
Jindřichohradecko - Dvě kola před koncem okresní soutěže sk. B si prvenství a tím i postup do přeboru zajistili fotbalisté Staňkova. Ve druhé skupině má tímto směrem nakročena i Číměř, která má před druhým Starým Městem čtyřbodový náskok. Přinášíme kompletní výsledkový servis z víkendových zápasů.

Fotbalisté Staňkova postupují do okresního přeboru

Fotbal
Fotbalová radost v podání hráčů Břilic.
Jindřichohradecko – Fotbalisté břilického Slovanu si ve 23. kole 14SPORT okresního přeboru mužů definitivně zajistili titul přeborníka Jindřichohradecka a zároveň postup do krajské I. B třídy.

Břilice jsou přeborníkem okresu!

Fotbal
Ilustrační foto
Jindřichohradecko - Novým přeborníkem Jindřichohradecka jsou fotbalisté Slovanu Břilice, kteří si prvenství v okresním přeboru a zároveň postup do krajské I. B třídy vybojovali již tři kola před koncem soutěže. Přinášíme kompletní přehled víkendových výsledků soutěží mužů v kopané na Jindřichohradecku.

Fotbalisté Břilic s předstihem slaví titul a postup

Fotbal
Ilustrační snímek.
Jindřichohradecko – Po 21. kole fotbalového 14SPORT okresního přeboru mužů mají hráči Břilic na čele už desetibodový náskok a neohroženě kráčejí za postupem do I. B třídy. Zatímco lídr si bez potíži poradil se suchdolskou rezervou, druhý Klikov tvrdě narazil na půdě Popelína.

Břiličtí fotbalisté zvýšili náskok

Fotbal
Ilustrační foto fotbal
Jindřichohradecko – Ve 20. kole fotbalového 14SPORT okresního přeboru mužů remizovaly vedoucí Břilice na hřišti Studené a dělbou bodů skončilo i místní derby v Popelíně. Dařilo se i týmům usilujícím o záchranu, tedy béčku Suchdola a Hranicím. Za překvapení by se dalo označit vítězství řečického nováčka ve Staré Hlíně.

Popelín v derby remizoval se Strmilovem

Fotbal