ŠTÍTEK: Strmilov

Ilustrační foto.
Jindřichohradecko – Fotbalisté Břilic udělali další krok k vysněnému postupu do krajské I. B třídy. V 19. kole 14SPORT okresního přeboru mužů doma nasázely posledním Halámkám jedenáct gólů a pomohla jim i remíza druhého Klikova na půdě třetího Strmilova, takže svůj náskok na čele zvýšili už na devět bodů.

Břiličtí mají k postupu zase o něco blíž

Fotbal
Ilustrační foto fotbal
Jindřichohradecko – V 18. kole fotbalového 14SPORT okresního přeboru mužů vedoucí trio nezaváhalo, i když břilický lídr to neměl ve Staré Hlíně jednoduché. Počtvrté na jaře vyhrál Klikov a stejnou bilanci si udržuje i Staré Hobzí, které šňůra dvanácti bodů posunula už na šesté místo.

Staré Hobzí uspělo počtvrté v řadě

Fotbal
Ilustrační foto.
Jindřichohradecko – V 17. kole fotbalového 14SPORT okresního přeboru potvrdili roli lídra hráči Břilic, ale na vítězství s popelínským nováčkem se docela nadřeli.

Novosedly si poradily se Strmilovem

Fotbal
Ilustrační foto.
Jindřichohradecko – Fotbalový 14SPORT okresní přebor mužů měl na programu 16. kolo, v němž se vedoucí Břilice představily ve Strmilově. Očekávaný souboj nakonec skončil remízou, po níž Jiskra přišla o druhou příčku tabulky.

Strmilovští fotbalisté lídra neskolili

Fotbal
Předseda OFS J. Hradec Marek janíček předává vítězný pohár kapitánovi Strmilova Jiřímu Hanzalovi.
Stará Hlína – Vítězem čtvrtého ročníku zimního fotbalového turnaje mužů E.ON Český pohár, který organizuje okresní fotbalový svaz, se stala Jiskra Strmilov, která obhájila prvenství z loňského roku.

Strmilov slaví triumf v E.ON Českém poháru

Fotbal
Ilustrační foto.
Jindřichův Hradec, Stará Hlína – Třetí kolo zimního fotbalového turnaje E.ON Český pohár, který už čtvrtým rokem pořádá okresní fotbalový svaz, řešilo pouze jedinou zásadní otázku. A sice kdo jako druhý postoupí do semifinále z jindřichohradecké skupiny B.

Kdo si vyhraje E.ON Český pohár? Jasno bude v sobotu

Fotbal
Venkovní posilovna v Dačicích.
Jindřichohradecko – V Dačicích v závěru roku vyrostl na sídlišti poblíž koupaliště nový workout, což je ve své podstatě venkovní posilovna. „Po nedávném doplnění dačického skateparku o minirampu se tak jedná o další rozšíření sportovní nabídky v Dačicích.


Venkovních posiloven přibývá

Jindřichohradecko
Popelínský Jiří Zeman (vlevo) bojuje s Radkem Brůhou z Hranic.
Jindřichohradecko – Fotbalový 14SPORT okresní přebor mužů má za sebou první polovinu. Po ní jsou na čele tabulky s šestibodovým náskokem Břilice, které v přímém souboji o první příčku porazily Klikov. Na opačném pólu tabulky zůstávají bez jediného vítězství hráči Halámek. O víkendu je na programu ještě předehrávka úvodního jarního kola.

Výhru Břilic nad Klikovem sledovalo 250 diváků

Fotbal
Ilustrační foto.
Jindřichohradecko - Přinášíme aktuální výsledky víkendových utkání okresních fotbalových soutěží mužů na Jindřichohradecku, které uzavřely první polovinu sezony. Za týden je na programu ještě předehrávka prvního jarního kola v přeboru i okresní soutěži.

Fotbalisté Břilic ve šlágru podzimu zdolali Klikov

Fotbal
Popelínský Pavel pacholík (vlevo) v souboji s Lukášem Makovičkou ze Studené.
Jindřichohradecko – Fotbalový 14SPORT okresní přebor mužů pokračoval 11. kolem. V něm druhý Klikov překvapivě neuspěl na půdě Dešné, ale v následné dohrávce zvítězil v Hranicích, takže na vedoucí Břilice ztrácí jen tři body. Výborně si počínal nováček z Popelína, který doma jasně předčil Studenou.

Popelínský nováček si vyšlápl na Studenou

Fotbal
Ilustrační foto.
Jindřichohradecko – Po desátém kole fotbalového 14SPORT okresního přeboru mužů se od svých pronásledovatelů odpoutala vedoucí dvojice a využila tak především zaváhání třetího Strmilova, který prohrál derby ve Studené.

Břilice s Klikovem nasadily k trháku

Fotbal
Popelínský Dominik Kučera (vpravo) bojuje s Radkem Puhlovským ze Staré Hlíny.
Jindřichohradecko – Vedoucí duo fotbalového 14SPORT okresního přeboru potvrdilo roli favorita a své protivníky rozhodně nešetřilo. Břilice doma sedmi góly deklasovaly Hranice a Klikov stejným způsobem úřadoval na strážském hřišti. Kanonádu rozpoutali i novosedelští hráči, kteří tím poslali béčko Suchdola až na samé dno tabulky.

Vedoucí duo fotbalového přeboru soupeře nešetřilo

Fotbal
Knihař a malíř Ladislav Hodný a jeho ateliér v Týně nad Vltavou.
Jižní Čechy – Rok co rok mají plno. Lidi zajímá, jak fungují stroje v umělecké tkalcovně, jejíž historie sahá do roku 1870. Dílna ve Strmilově patří k těm, kdo se letos v jižních Čechách připojí k akci Dny otevřených ateliérů. O víkendu 11. a 12. října jich na zájemce čeká 108 po celém kraji.

V otevřených ateliérech probudí spící obrazy, pít se bude koňak

Volný čas
Ilustrační snímek.
Jindřichohradecko – Po sedmém kole fotbalového 14SPORT okresního přeboru mužů se na čele tabulky zformovala trojice týmů, které byly před sezonou pasovány za největší favority.

Vedoucí Břilice nedaly Studené šanci

Fotbal
Ilustrační snímek.
Jindřichohradecko – Fotbalový 14SPORT okresní přebor mužů má po 5. kole nového lídra. Břilice totiž v místním derby zdolaly Starou Hlínu a využily toho, že Klikov kvůli nezpůsobilému terénu nemohl v Hranicích nastoupit, takže poskočily do čela.

Staré Hobzí deklasovalo suchdolské béčko

Fotbal