ŠTÍTEK: Strmilov

Ilustrační foto.
Jindřichohradecko - Fotbalové soutěže mužů na Jindřichohradecku vrcholí. Přinášíme program víkendových zápasů v přeboru i obou skupinách okresní soutěže.

Kam o víkendu na okresní fotbal

Fotbal
Ilustrační snímek.
Jindřichohradecko - Fotbalové okresní soutěže mužů na Jindřichohradecku spějí do finiše. O víkendu jsou na programu další zápasy v přeboru i v obou skupinách nejnižší třídy.

Kam můžete o víkendu na okresní fotbal

Fotbal
Ilustrační snímek.
Jindřichohradecko - Fotbalové soutěže mužů na Jindřichohradecku pokračují o víkendu dalšími zápasy, v pondělí jsou navíc na programu dohrávky tři odložených zápasů okresního přeboru.

Kam o víkendu v okrese na fotbal

Fotbal
Klášter v Dačicích. Ilustrační foto.
Jindřichohradecko - Velikonoce jsou největšími křesťanskými svátky v roce a v kostelích se konají sváteční mše a velikonoční obřady. Nabízíme jejich přehled na Jindřichohradecku.

Kam za bohoslužbou v neděli

Jindřichohradecko
Ukliďme Česko.
Jindřichohradecko – V Jarošově nad Nežárkou a ve Strmilově v pátek, na dalších osmi místech Jindřichohradecka pak v sobotu můžete spojit příjemnou jarní procházku s užitečnou věcí, a to s úklidem ve vašem okolí.

Při procházce se dá i uklízet

Jindřichohradecko
Ilustrační snímek.
Jindřichův Hradec, Stará Hlína – Předposlední kolo základní části zimního fotbalového turnaje mužů „E.ON Český pohár" řádně zamotalo postupovou matematikou, protože prohrály týmy Strmilova i Velenic, které dosud své skupiny vedly bez bodové ztráty.

Kdo postoupí do finále E.ON Českého poháru?

Fotbal
Ilustrační snímek.
Jindřichohradecko - Už pošesté se bude konat zimní fotbalový turnaj mužů  „E.ON Český pohár", který OFS J. Hradec pořádá jako okresní část „Poháru FAČR". Vítěz klání, které startuje v sobotu, tak získává právo postupu do pohárové krajské části.

E.ON Český pohár obohatí fotbalovou zimu

Fotbal
Ilustrační foto.
Jindřichohradecko – Řidiči musejí stále počítat s některými dopravními komplikacemi. Nově je kvůli pokládce asfaltového koberce úplně uzavřena silnice od Nové Olešné na Strmilov, která se nachází na hlavním tahu z Jindřichova Hradce na Brno.

Do Strmilova se musí přes Kunžak

Jindřichohradecko
Velenický kapitán Jaroslav Bittengl.
Jindřichohradecko - Okresní fotbalový přebor mužů 13. kolem uzvařel první polovinu soutěže. Víkendová předehrávka prvního jarního kola byla kvůli nepříznivé předpovědi počasí zrušena.

Studená potvrdila formu a stíhá Klikov

Fotbal
Ilustrační foto.
Jindřichohradecko Pokud se v současné době podíváte na program zastupitelstva libovolné obce na Jindřichohradecku s velkou pravděpodobností naleznete ve většině z nich jeden společný bod. Tím je obecně závazná vyhláška o nočním klidu.

Obce tápou jak skloubit noční klid a kulturu

Jindřichohradecko
Ilustrační snímek.
Jindřichohradecko - Fotbalový okresní přebor mužů pokračoval 10. kolem. Oba vedoucí týmy doma klopýtly a čelo tabulky se tak hodně vyrovnalo. Strmilov totiž dokázal zvítězit v Číměři a Stará Hlína v Klikově. Rozdíl mezi prvním a pátým je nyní pouze tříbodový.

Číměřský lídr padl doma se Strmilovem

Fotbal