ŠTÍTEK: telefonní budka

Reportáž o geocachingu v Otrokovicích a ve Žlutavě
Otrokovice – /REPORTÁŽ, FOTOGALERIE/ Kešek už našel bezmála tři stovky. Studuje a hledání věnuje velkou část svého volného času. Radek Polášek z Otrokovic také vyslal několik vlastních cestovních předmětů do světa. Geocaching provozuje asi čtrnáct měsíců a k tomuto netradičnímu sportu ho přivedla zajímavá příhoda.
7 fotografií

Geocaching: Přivedla mě k tomu plazící se kamarádka

Zlínsko
Panelový dům v Liberci museli evakuovat. Anonym tam nahlásil bombu, žádná tam ale nebyla.
Liberec - Panelák známého libereckého podnikatele Alexandra Kendika museli policisté ve středu celý vyklidit. Anonym hrozil, že tam vybuchne bomba. Podobný případ se přitom odehrál v zimě. Pachatel je již za mřížemi.

Anonym: je tam bomba! Dům vyklidili

Zločiny a soudy
Panelový dům v Liberci museli evakuovat. Anonym tam nahlásil bombu, žádná tam ale nebyla.
Liberec – Panelák v Jáchymovské ulici v Liberci museli policisté ve středu odpoledne celý vyklidit. Anonym hrozil, že tam vybuchne bomba. Žádná exploze se neozvala a pachatel již je za mřížemi. Nyní bude vysvětlovat, proč to udělal.

Anonym hrozil bombou, panelák museli vyklidit

Regiony
Panelový dům v Liberci museli evakuovat. Anonym tam nahlásil bombu, žádná tam ale nebyla.
Liberec /AKTUÁLNĚ/ – Panelák v Jáchymovské ulici v Liberci museli policisté ve středu odpoledne celý vyklidit. Anonym hrozil, že tam vybuchne bomba. Žádná exploze se neozvala a pachatel již je za mřížemi. Nyní bude vysvětlovat, proč to udělal.

Anonym hrozil bombou v domě podnikatele Kendika

Zločiny a soudy
Odsunutá zastávka MHD na třídě Tomáše Bati ve Zlíně
Zlín /DENÍK ZLÍŇÁKA, 19. ČERVENCE/ - V letním období jsou obyvatelé Zlína svědky četných a zdlouhavých oprav silnic. S tím je spojena řada nepříjemností, jako je čekání v kolonách či dočasné přesuny zastávek městské hromadné dopravy.

Škatulata, hejbejte se...

Názory z regionu
Evakuace hypermarketu Albert ze srpna 2011. Ilustrační foto.
Opava /FOTOGALERIE, PODRUHÉ DOPLNĚNO/ – Je krátce po třinácté hodině. Na linku tísňového volání právě přichází telefonní hovor, ve kterém anonym hrozí bombou ve známém opavském hypermarketu. Na místo se tak ihned vydávají policejní jednotky. Zasahující odborníci v rychlosti evakují všechny, kdo se tou dobou v Albertu nachází.
10 fotografií

Albert byl evakuován, anonym hrozil bombou

Zločiny a soudy
Perito používá pro výrobu svých špičkových výrobků nejmodernější technologie.
Dyje /PODNIKÁNÍ NA ZNOJEMSKU/ - Vtipný propagační klip na moderních internetových stránkách, nepřehlédnutelná výrobní hala u dyjské křižovatky před Znojmem, necelá stovka zaměstnanců, desetitisíce vyrobených moderních dveří, stamilionové obraty. To vše lze shrnout pod jedno slovo: Perito. Jenže za moderní, prosperující firmou z Dyje u Znojma stojí především dva podnikaví muži a roky tvrdé práce.
5 fotografií

Perito: První obchody vznikaly v telefonní budce

Znojemsko
Ilustrační foto
Vyškovsko – Až šest let vězení hrozí třem mladíkům z Vyškovska, kteří se na přelomu roku vloupávali do telefonních automatů v regionu a ukradli z nich dohromady přes tři sta padesát tisíc korun. Teď jsou ve vazbě, policejní komisař proti nim teď zahájil trestní stíhání.

Z automatů ukradli přes tři sta padesát tisíc korun

Zločiny a soudy
Ilustrační foto
Plzeň – „Omlouvám se za vyrušení, ale všichni musíte opustit jednací síň. Anonym ohlásil, že je tady bomba.“ S takovým vzkazem přišel do síně v úterý ráno u plzeňského soudu pracovník soudní stráže krátce po zahájení hlavního líčení v případě loupeže.

Plzeňský soud vyklidila bomba

Zločiny a soudy