ŠTÍTEK: televizor

Oficiální otevření nového dětského oddělení v Nemocnici Rudolfa a Stefanie Benešov.
Benešov – S nezměněnou kapacitou 20 standardních lůžek, ale přesto zcela jiné je rekonstruované dětské oddělení, které ve čtvrtek slavnostně otevřela Nemocnice Rudolfa a Stefanie v Benešově. Oddělení, jež se přestěhovalo ze čtvrtého do pátého patra, má dvě části: dvou a třílůžkové pokoje pro děti bez doprovodu – a jednolůžkové pokoje (i jeden dvoulůžkový) pro děti s doprovodem. Nechybí ani jednotka intenzivní péče se čtyřmi lůžky.
24 fotografií

Do špitálu děti nepřijdou. Rozbouřeným oceánem nemoci projedou na palubě lodi

Z okolí
Ilustrační foto
Našel si levný hotel, vešel do něj obtěžkaný velkým kufrem, objednal si pokoj, zaplatil menší zálohu a řekl, že se zdrží několik dní. Obvykle se ale hned po pár hodinách odhlásil, protože jej volala nějaká neodkladná povinnost. Personál hotelu netušil, že v tu chvíli si v kufru odnáší televizi z hotelového pokoje.

Bral televize z hotelů, ukradl jich 120. Indická policie ho konečně dopadla

Svět
Kladenská dvojice vybojovala druhé místo s 99 body ze 100 možných a titul Nejlepší stopař Mistrovství.
Kladno – Najít odcizené zboží se v noci na úterý podařilo díky služebnímu psu Morganovi poté, co čtvrt hodiny před čtvrtou ranní byli policisté přivoláni na odstavnou plochu u Rudné nedaleko Prahy. Kdosi se tam vloupal do odstaveného návěsu kamionu a ukradl LED televizory. Desítky televizorů.

Televize ukradené z kamionu vyčmuchal policejní pes ve křoví

Kladensko
Ilustrační foto.
Dva televizory, set top box, matrace, štípací sekyrku, gril, soupravu zabezpečovacího zařízení, plotové nůžky, rychlovarnou konvici, dvě stolní lampičky, odpuzovač kun, nástěnné hodiny, prodlužovací kabel a spoustu dekoračních předmětů si odnesl zloděj, který v době od pondělí 4. září do pátku 15. září vykradl rekreační chatu v chatové oblasti Babí Hora nedaleko Hluku.

Z chaty zloděj ukradl dvě televize i odpuzovač kun

Zločiny a soudy
Jablonec n. N. – „Nejdřív jsem se třásl, aby se vůbec Bára, díky prvnímu hodu, dostala do finále. Pak to ale ze mne spadlo. Myslel jsem si, že to bude jako na olympiádě, a taky to tak bylo. Všichni jsme doma zpívali hymnu a brečeli jsme,“ takové byly dojmy tatínka úspěšné jablonecké oštěpařky Báry Špotákové. A František Špoták také přiznal, že si na pevné nervy nalil skleničku piva.

Na Báru jsem si vsadil, říká tatínek

Ostatní sporty
Ilustrační foto.
/INFOGRAFIKA/ Každý měsíc dva nové vysílače. Takovým tempem probíhá postupné předělávání obřích „antén“ na kopcích, které šíří televizní signál. Skončí bezplatné vysílání? Zatímco na kopcích už se předělávají vysílače, část politiků chystá bojkot.
5 fotografií

Nový televizní signál. Do konce roku bude hotovo

Česko