ŠTÍTEK: Tiger Woods

Rickie Fowler.
Ponte Vedra Beach - Skvělý závěr a pevné nervy v rozstřelu předvedl golfista Rickie Fowler ve finálovém kole Players Championship v Ponte Vedra Beach, což mu vyneslo triumf na tomto prestižním turnaji. Šestadvacetiletý Američan zahrál na posledních čtyřech jamkách obtížného hřiště TPS Sawgrass pět ran pod par a v play off pak porazil Španěla Sergia Garcíu a krajana Kevina Kisnera.

Fantastický finiš. Fowler v rozstřelu ovládl Players Championship

Ostatní sporty
Kateřina Pauláthová má za sebou první disciplínu na MS.
Havířov – Krapet štěstí chyběl havířovské lyžařce Kateřině Pauláthové, aby se v superobřím slalomu na MS v alpském lyžování protlačila do elitní třicítky, což je meta, která se na světových šampionátech hodně cení.

Pauláthové scházel kousek ke třicítce

Ostatní sporty
Tiger Woods
Windermere - Byl to zvláštní víkend. Prestižní akci PGA Tour (jen pro pozvané), tzv. Hero World Challenge, dominoval Jordan Spieth. Na hřišti Isleworth vedl od prvního kola a vyhrál se skóre -26 a s rekordním náskokem deseti ran. Pořadatel turnaje Tiger Woods při svém prvním představení po čtyřměsíční pauze zaviněné zraněním zad nezářil a skončil na chvostu.

Zvracel, ale bojoval. Nevzdám to, řekl Woods. Hrdinou se stal Spieth

Ostatní sporty
Rory McIlroy na PGA Championship ve Valhalle.
Louisville - Favorizovaný Rory McIlroy je po dvou kolech v čele golfového PGA Championship, závěrečného majoru sezony. Severní Ir má v polovině turnaje na hřišti ve Valhalle skóre -9 a vede o jednu ránu před dvojicí Jason Day z Austrálie a Jim Furyk z USA. Američan Tiger Woods měl šest ran nad par a skončil.

McIlroy vede PGA Championship, Woods neprošel cutem

Ostatní sporty