ŠTÍTEK: Tiger Woods

Tiger Woods na PGA Championship.
Jacksonville - Lídr světového žebříčku golfistů Tiger Woods musel s bolavými zády na operaci a přijde o turnaj Masters. Na hřišti v Augustě bude čtyřnásobný šampion chybět v boji o zelené sako vůbec poprvé. Woods v úterý na svém webu oznámil, že rehabilitace potrvá několik týdnů.

Woods musel na operaci zad, poprvé zmešká prestižní Masters

Ostatní sporty
Klára Spilková
Praha - Česká golfová jednička Klára Spilková s předstihem potvrdila svoji účast na turnaji Pilsen Golf Masters. Čtvrtý ročník podniku elitní série Ladies European Tour (LET) se podruhé uskuteční na hřišti Dýšina u Plzně od 25. do 27. července. Pořadatelé lákají i dceru bývalého tenisty Petra Kordy Jessicu, která už má na kontě dva tituly z prestižního okruhu LPGA.

Spilková přijede na golf do Plzně, organizátoři lákají z USA i Kordovou

Ostatní sporty
Golfista Klára Spilková na turnaji série Ladies European Tour v Dýšině u Plzně.
Plzeň – Největší golfová událost letošního roku na území České republiky je minulostí. Turnaj Pilsen Golf Masters z elitní série Ladies European Tour (LET), který vyvrcholil nedělním finále v Golf Parku Plzeň v Dýšině, splnil veškerá očekávání.„Tento turnaj se konal na našem hřišti poprvé v historii a určitě jej hodnotíme jako úspěšnou akci. Jak z pohledu hráček, diváků, tak i sponzorů a organizátorů," byla spokojená ředitelka Golf Parku Plzeň Martina Tvarůžková.

Zájem diváků o golf v Dýšině předčil očekávání

Ostatní sporty
Tiger Woods na PGA Championship.
Rochester – Americký golfista Jason Dufner se dočkal na PGA Championship poprvé v kariéře titulu z turnaje kategorie major. Závěrečné nedělní kolo zvládl o tři údery lépe než vedoucí Jim Furyk a svého krajana v čele předstihl. Světová jednička Tiger Woods opět nenaplnil roli favorita a skončil až na děleném 40. místě.

Golfista Dufner vyhrál na PGA Championship poprvé turnaj major

Ostatní sporty